פינוי תכולת דירה

פינוי דירה >> פינוי תכולת דירה
מחבר:

פינוי תכולת דירה 

פינוי תכולת דירה טומנת בחובה, פירוק ארונות, כלי חשמל שונים, ביגוד, אשפה לסוגיה השונים, פרטי אספנות ועוד .ידוע כי מבצרו של אדם הוא ביתו ולכן אנשים רבים נוטים לאגור בביתם כל פרט נוסטלגי וזיכרונות מחייהם. כאשר יש צורך בפינוי תכולת הדירה, מתעורר הקושי להעביר כמות עצומה של ציוד שרובו לא בשימוש.

פינוי  מקצועי דורש צוות עבודה מיומן אשר ידאג לאריזה מסודרת ופינוי לפי נושאים, את הציוד והחפצים אשר בשימוש יש להעביר בהובלה למען חדש, את הריהוט השבור/ישן ומיותר יש להעביר לאתרי פסולת מורשים, ואת שאר המוצרים כגון ביגוד ישן ושאר החפצים היעילים והלא שימושיים, אפשר ורצוי להעביר לתרומה למשפחות נזקקות, לעמותות, וכד.

פינוי תכולת דירה - סדר

מעבר דירה הוא זמן נהדר למיון וסדר, כדאי לבצע מיון ולהיפרד מכל מה שהגיע שעתו להיזרק, להימכר או להיתרם. כגון: בגדים, נעליים, מצעים ומגבות, ספרים, מוצרי חשמל , רהיטים, אביזרי תאורה, וילונות, אוספים, חפצי נוי ,תמונות ועוד .
עברו כל פעם בחדר אחר ועירכו רשימה: מה לתרומה, מה לחברים, מה לאשפה, ומה נישאר עמכם. הכינו רשימה לאיזה נותני שרות אתם זקוקים לפני המעבר ולאחריו. כגון: מדביר, מנקה, מוביל, צבעי, חברת פינוי וכדומה. ככל שתקדימו לקבל הצעות מחיר מנותני שירותים כך ייטב. עירכו סקר שוק אצל מספר נותני שירות.

פינוי תכולת דירה - כבוד לקשיש

ישנם פניות רבות מבני משפחה של קשישים, ואנו מספקים את השירות עבורם באהבה גדולה וכבוד. יש לנו את מירב הסבלנות והיכולת להסביר ולפרט בפניהם, את אשר אנו עומדים לעשות. עבודתנו יסודית ואנו דואגים לפנות ולנקות למשעי, את הדירה אשר התיישנה, גם אם הדירה מוזנחת ולא נוקתה תקופה ממושכת. לפעמים מתעורר הצורך והמשפחות מחליטות לבצע פינוי תכולת דירה לאחר שהדירה היתה סגורה מספר שנים.

פינוי תכולת דירה- ירושה

פינוי תכולת דירה ,ירושות ועזבונות, הוא פינוי קשה ודורש עבודת צוות, פינוי ארונות, פינוי רהיטים ותכולה מרובה.
הדירה לבטח מלאה בתכולה ובאבק, נבצע פינוי תכולת דירה בצורה המקצועית ביותר, נדאג למיין חפצים שנתבקש, נדאג להעביר ציוד שמיש לעמותות שתורמות לנזקקים, נבצע פינוי לאתרי אשפה מורשים.
וכמובן הפינוי של תכולת הדירה יפונה בעדיפות לאתרי אשפה שממחזרים.

פינוי תכולת דירה - פינוי כראוי

על מנת לפנות בצורה יעילה, נקייה וקצרה רצוי ליצור קשר עם חברת פינוי פסולת אשר תגיע לביתכם ותדאג להעמיס באופן מאורגן את כמויות הציוד,ולהעבירם למקומות הדרושים:פסולת,תרומה ווהובלה לבית הלקוח. ישנם חברות שמעבירות חלק מן התכולה השימושית כתרומה לנזקקים ואת השאר מפנים לאתר פסולת ו/או מיחזור. חשוב מאוד לוודא שהפסולת מפונה לאתרים מורשים בלבד למען הימנעות מקנסות ולמען הסביבה. ישנה אפשרות לשירות ניקיון ,חיטוי וצביעה לאחר הפינוי.

פינוי תכולת דירה - חשוב לשים לב

עיריות רבות מקפידות כיום, על סביבה ירוקה ונקייה ובצדק! חשוב מאוד שהפינוי ייעשה כחוק ואך ורק לאתרי פסולת מורשים. פינוי פסולת אשפה על פי חוק -

  1. בעל נכס שבנכסו הצטברו פסולת בית, פסולת מפעל או פסולת בעלי חיים, יפנה את הפסולת מהנכס אל מכלי אשפה מרכזיים שיותקנו בידי המועצה, זולת אם הורה מפקח אחרת
  2. בעל נכס שבנכסו שהצטברו זבל או פסולת צמחים שאינם מיועדים לשימוש חקלאי, יפנה אותם מהנכס למקום שקבע מפקח ועל פי הוראותיו.
  3. בעל נכס שהצטברו בו גרוטאות וכן בעל הגרוטאות, יפנו אותן למקום שקבע המפקח ועל פי הוראותיו.
  4. בעל נכס שהצטברה בו פסולת בנין והאחראי לביצוע העבודות שבעטין הצטברה הפסולת, יפנו אותה למקום שקבע המפקח ועל פי הוראותיו
  5. לא יפנה אדם אשפה ולא יוביל אשפה ממקום למקום, אלא על פי הוראות חוק עזר זה.
צילום לפני - פינוי דירה , פינוי תכולת הדירה
 
צילום אחרי -פינוי תכולת דירה , ואחרי ניקיוי הבית 
 
   
   


תמונות נוספות מהעבודות האחרונות שלנו פינוי תכולת דירה, פינוי דירות, פינוי דירה
לחץ על הקישור - פינוי דירה - מה אנחנו מפנים

פינוי תכולת דירה

במקרים מסויימים יש צורך לפנות את תכולת הדירה בשקים,בקרטונים, ובארגזים.
וכאשר מדובר בתכולת דירה- אשפה, זבל, לכלוך, אנו מעמיסים את תכולת הדירה לשקים, שלא תיווצר בעיה של ריח ולכלוך בחדר המדרגות.

אנו מקפידים שלא לפגוע בסביבה כלומר הבניין בו אנו מבצעים פינוי תכולת דירה הוא בניין משותף והפינוי יכול להוות בעיה של ריח, לכלוך, וכדומה.
כל תכולת הדירה, החפצים, הציוד, הבגדים הכל נכנס לשקים ומסולק לאתרי אשפה מורשים.

בנוסף כאשר אנו מבצעים פינוי תכולת דירה , למשל ארונות, ספות, מיטות, וכד, ופינוי החפצים הגדולים קשה, אנו מבצעים פירוק לתכולת הדירה בבית.

ביום הראשון או יותר נכון בשעות הראשונות של תחילת העבודה אנו מבצעים אריזה של כל תכולת הדירה, כל החפצים והציוד, כולל ביגוד, ספרים, כלים שונים נארז בשקים, וביום שלמחרת מפנים למשאית או מכולות פינוי, חלק מהציוד נתרם והחפצים הלא שמישים מפונים לאתר אשפה.
כל תכולת הדירה נכנסת לשקים גדולים ומשם הכל עובר לאתרי אשפה מורשים.

יעוץ מקצועי חינם

אנו מציעים לך פגישת יעוץ ללא התחייבות מצדך, לפרטים נוספים ולהזמנת שרות אנא צור עמנו קשר ונשמח לעמוד לרשותך
צלצל עכשיו לשי

אנו חברה מקצועית, רצינית, ושאפתנית, בעלת יושר ומוניטין, שנותנת שרות מהיר ומגוון.
לנו חשוב מאוד השם והמוניטין ועל כן אנו נעשה את המיטב כדי שהלקוח יהיה מרוצה מאופן הביצוע והשרות שאנו נותנים לפינוי דירה,ומצפים שימליצו עלינו בעתיד.
צלצלו להזמנת שרות -שי