פינוי דירה - מה זה אומר?

פינוי דירה >> פינוי דירה - מה זה אומר?
מחבר:

מה זה אומר פינוי דירה?

אם אתה עומד בפני מכירת הדירה או פינוי משכירות או אפילו עדיין מתגורר ורוצה לשמר ולנקות דירתך, הגעתך למקום המתאים! אנו מספקים שירות פינוי דירה מגוון, החוסך עבודה מול מספר בעלי מקצוע. הפינויים האפשריים: פינוי מהגג, פינוי מהמרפסת, פינוי מהמקלט, פינוי מרתף, פינוי חצר, פינוי גינה ,פינוי מחסן. אנו דואגים לפנות על פי חוק רק לאתרי אשפה מורשים. את הציוד/ריהוט ועוד אשר אינך זקוק לו עוד כגון- ביגוד, הנעלה וספרים, את מה שלא זורקים אנו תורמים למשפחות נזקקות.

לדוגמא, לעיתים יש צורך לפנות דירות של קשישים אשר אגרו בימי חייהם ציוד, רהיטים ומזכרות לרוב. אנו נגיע לבית ונפנה ביעילות רבה ובאם יש צורך, אף ננקה ונחטא את המקום.

פינוי דירה - נוסטלגיה בצד...

עם השנים, רובנו צוברים אינסוף פריטים המעלים בנו זיכרונות כגון: בגדים ישנים, ברכות, ציורים, ומזכרות מכל מקום ואירוע. בשלב מסוים האוסף הופך לעומס. במקרה שכזה מומלץ להקצות לכל נפש במשפחה קופסא אחת לתוכה ניתן לאגור זיכרונות ומזכרות שונים, הכלל הוא- לא לעבור על מכסת הקופסא לאדם. אנו נמיין את החפצים החשובים לפני ביצוע העבודה, שכן פינוי דירה זהו שירות סילוק חפצים וציוד מיותר, ישן, ואף מקולקל.

הייתה מנקה?!

ישנם בתים בהם מחזיקים שירותי ניקיון בית ,על בסיס שבועי קבוע ולמרות זאת שורר אי סדר מוחלט בכל הבית, ואין כל רמז להימצאותה של מנקה. המיטות, השידות, הרהיטים והמקרר לא הוזזו אפילו פעם אחת בחייהם... אחת הבעיות בבתים לא מאורגנים ששופעים בציוד ואביזרים מיותרים, היא שעוזרות הבית מבינות שבעלי הבית לא יבחינו בתוך כל אי הסדר בביתם, בסוג הניקיון שיעשו או לא, ולכן לא מקפידים על ניקיון יסודי של הבית.
הגיע העת להיפטר מכל האשפה, הציוד הישן וערמות הניירות והבגדים המיותרים! הזמינו את הצוות היעיל והמקצועי שלנו לביצוע פינוי דירה מושלם, ואנו נפנה את הדירה, ננקה ,נחטא ונצבע כך שלא תזהו אותה!!!

פינוי פסולת אשפה על פי חוק

  1. בעל נכס שבנכסו הצטברו פסולת בית, פסולת מפעל או פסולת בעלי חיים, יפנה את הפסולת מהנכס אל מכלי אשפה מרכזיים שיותקנו בידי המועצה, זולת אם הורה מפקח אחרת.
  2. בעל נכס שבנכסו שהצטברו זבל או פסולת צמחים שאינם מיועדים לשימוש חקלאי, יפנה אותם מהנכס למקום שקבע מפקח ועל פי הוראותיו.
  3. בעל נכס שהצטברו בו גרוטאות וכן בעל הגרוטאות, יפנו אותן למקום שקבע המפקח ועל פי הוראותיו.
  4. בעל נכס שהצטברה בו פסולת בנין והאחראי לביצוע העבודות שבעטין הצטברה הפסולת, יפנו אותה למקום שקבע המפקח ועל פי הוראותיו.
  5. לא יפנה אדם אשפה ולא יוביל אשפה ממקום למקום, אלא על פי הוראות חוק עזר זה.

פינוי דירה - כלי עבודה

כלי עבודה מצויים בכל בית ובכל בית עסק. חברתינו אורזת ומפנה את כל סוגי כלי העבודה. בין אם מדובר בעסק שצריך לעבור ממקום למקום או לפנות שטח מסויים. ובין אם מדובר בכלי עבודה ישנים שאינם שימושיים עוד. אל תדחה למחר מה שהינך יכול לעשות היום, פנה לחברתינו אנו נדאג לבצע פינוי דירה מושלם, אנו נגיע למקום לארוז את הכלים ועל פי בקשת הלקוח לפנותם או לאתר אחר או לאתר אשפה מורשה. יצויין כי אם כלי העבודה שימושיים אנו נדאג לתרום אותם על מנת שישמשו אנשים מעוטי יכולת או אפילו יימסרו לאספנים.

פינוי דירה - כלי בית

כלי בית, כל הכלים המצויים בביתכם בין אם לצורך יום יומי ובים אם לצורכי נוי. אם אגרתם במהלך השנים כלי בית רבים ואינכם יודעים כיצד להעביר את כולם, לארוז אותם או לזרוק אותם לפח כי החלטתם שברצונכם להתחדש, אנו נגיע ונסייע לכם, תנו לנו בעלי הניסיון לבצע פינוי דירה מושלם, מלאכת האריזה וההעברה נעשית על ידי צוות מקצועי אשר יארוז את הכלים בקפידה וידאג שכלים שהינם שבירים יגיעו למחוז חפצכם בשלום.

פינוי דירה- כלי מטבח

כלי מטבח, צלחות, כוסות, סכו"ם סירים בכל הגדלים, מכשירי חשמל. חברתינו תוכל לסייע לכם באם ברצונכם לארוז להעביר או לזרוק כלים ואינכם מוצאים את הזמן ואת הכלים לעשות זאת.
צוות החברה יסייע לכם בכל אשר תחפצו. יושרה אמינות יסודיות ומקצועיות חשובים לנו גם בפריטים הקטנים.

פינוי דירה- כלי נגינה

כלי נגינה מהקטנים שבהם ועד המסיביים שבהם, היקרים והפשוטים. אם הינכם אוספים כלי נגינה, יש לכם עסק לכלי נגינה או מקום איחסון לכלי נגינה והנכם צריכים סיוע בהעבר, אריזה, סידור וניקיון שלהם, הגיע העת לפנות לחברתינו. צוות החברה יפעל בהתאם לבקשת הלקוח ויסייע בכל אשר דרוש לכם. בנוסף נבצע פינוי דירה, פינוי חפצים, פינוי תכולת דירה לפי בקשה.

פינוי דירה- פינוי קרטונים

חברתינו מפנה קרטונים בכל הגדלים. לאחר שעוברים דירה או מקבלים ציוד רב כגון מחשבים, מצטברים קרטונים רבים. פעמים רבות איש המקצוע אינו מפנה את הקרטונים. כאן נכנסת חברתינו לתמונה, צוות מקצועי יגיע למקום יפנה את כל הקרטונים ונדאג לפנותם לאתרים מורשים של פסולת.
כאשר אתם מבצעים פינוי דירה , וכל תכולת הדירה הוכנסה לקרטונים אנו נגיע לבצע פינוי וסילוק , ואם צריך אז גם ניקוי.
 

פינוי דירה- פינוי בגדים

בגדים הם פריט שנאסף עם השנים. חברתינו תגיע למחוז חפצכם בין אם לארוז בגדים לקראת מעבר דירה ובין לפנות בגדים ישנים שהצטברו עם השנים ולא היה לכם את הזמן והיכולת למיין ולאסוף אותם. חברתינו בעלת צוות מיומן ומקצועי אשר יגיע למקום יקפל ויארוז את הבגדים, כל כמות של בגדים.
יצויין כי איננו דוגלים בזריקת הבגדים אלא נדאג להעבירם לעמותות אשר מרכזות את הבגדים ומעבירות אותם לאנשים הזקוקים להם. כך שגם תעשו סדר בביתכם וגם תתרמו לצדקה

פינוי דירה - פינוי פסולת

כחלק משרות פינוי דירה שאנו מבצעים אנו מפנים פסולת מדירה, בדירות ישנות ומוזנחות נאגרים חפצים ופריטים מסוגים שונים, אנו צוות שיבצע פינוי פסולת מדירה בכל הארץ, לנו היכולת לתת מענה איכותי לפינוי מדירות מוזנחות שמלאות בפסולת בכמות גדולה מאוד.
אנו גם מבצעים ניקוי בגמר הפינוי.

פינוי דירה - פינוי אשפה מדירה

בדירות רבות בארצנו ישנה תופעה שאנשים אוגרים בדירה אשפה וזבל, הצחנה והלכלוך חמורים, דירה מסוג זה זקוקה לצוות פינוי  שיוכל להתמודד עם מצבים קשים לפינוי, אנו ניתן את השרות פינוי דירה, פינוי אשפה בצורה המקצועית ביותר, לנו הניסיון והיכולת לתת מענה לניקוי דירה מוזנחת.
אנו מורידים את כל תכולת הדירה והאשפה בשקים בעזרת מנופים,  כך שהאשפה והפסולת לא עוברת דרך חדר המדרגות.

יעוץ מיקצועי חינם

לפני ביצוע פינוי דירה אנו מציעים לך פגישת יעוץ ללא התחייבות מצדך, לפרטים נוספים ולהזמנת שרות צור עמנו קשר ונשמח לעמוד לרשותך
צלצל עכשיו לשי

תמונות מפינוי דירה , פינוי ירושה, סילוק תכולת דירה ע"י משאית פינוי.