פינוי דירה - למי?

פינוי דירה >> פינוי דירה - למי?
מחבר:

למי השרות של פינוי דירה מתאים?

אנו מציעים פתרון למי שסובל מדירה מוזנחת שמלאה בתכולה וחפצים, פינוי ירושות, פינוי מחסנים, פינוי פסולת מדירה, לנו היכולת לתת שרות יעיל , יסודי, ומקצועי.

השירות של פינוי דירות מתאים לכל מי שרוצה  ומעוניין לפנות, לסדר ולהבריק את הבית.
 

אפשר להזמין אותנו לביצוע תהליך של פינוי דירה כעזרה לקרובי משפחה, להורים שהתבגרו ודירתם דורשת מיון חפצים, סדר, פינוי ציוד, וניקוי יסודי בדירה, כולל חיטוי.

אפשר להזמין אותנו לפינוי מקלט לוועד הבית, בכדי שנפנה את החפצים מהמקלט, ומהמחסנים בבניין.

אנו מבצעים פינוי דירה וגם ניקוי גגות בבית המשותף. בגג הבניין מצטברים במשך השנים חפצים ישנים, פסולת וציוד, שכן נוהגים לזרוק בגג רהיטים , פסולת שיפוצים, וכל ציוד שאין בו צורך לגג הבניין, עד שיום אחד גג הבניין עמוס בפסולת ומתעורר הצורך לביצוע פינוי וניקוי של הגג.  

אנו מבצעים פינוי ירושות, פינוי עזבונות ונותנים שרות בבתים בהם מתגוררים קשישים. יש לנו את הסבלנות ואת היכולת להסביר בכבוד את אשר אנו עומדים לעשות. אנחנו נפנה ונצחצח את הדירה אשר התיישנה, גם אם הדירה מוזנחת ולא נוקתה תקופה ממושכת.

אנחנו צוות אשר מבצע פינוי דירה וגם ניקוי דירות,  שמבצע עבודות בכל הארץ, בבתים שהיו סגורים זמן רב. אנו נפנה את כל תכולת הבית,ונשאיר בית ריק לחלוטין. בבתים פרטיים יש אפשרות לביצוע פינוי חצר וכמובן ניקוי חצר, פינוי וניקוי כל שטח הגינה.
אנו מפנים חצרות פרטיות מוזנחות שהתאספו בהם זבל, פסולת, עשביה גבוה, צמחייה, עצים. אנחנו משאירים חצר נקייה ודואגים שכל הגזם והפסולת תפונה לאתרים מורשים. מפנים מרתפים בבתים משותפים, מפנים מרתף בבית פרטי.

את רוב התכולה שאנו מפנים אנחנו מעבירים לתרומה לעמותה בשם "במעלה" אשר עוזרת למשפחות מרובות ילדים, ולמשפחות במצוקה.
[התבקשתי לא לפרסם את הכתובת והטלפון ברבים, ואני מכבד בקשה זו. הטלפון ימסר באופן אישי למי שמעוניין לתרום ציוד וחפצים לעמותה אשר נמצאת בפתח תקוה]

אנו מבצעים פינוי מכל קומה, פינוי ממרתף, פינוי מחצר, פינוי מהמחסן, פינוי ידני גם ללא מעלית. כל התכולה מסולקת לאתרי אשפה מורשים ע"י מכולות או משאיות פינוי, תכולת הדירה לא נזרקת ברחוב ומהווה מפגע תברואתי, דבר שיכול לגרום לקנסות גבוהים מהרשויות המקומיות. אנו מבצעים ניקיון יסודי על פי דרישה בדירה, ומכינים את הדירה למגורים או מכירה.

לפני פינוי תכולה ממרפסת אחרי פינוי תכולה ממרפסת
לפני פינוי תכולה ממרפסת אחרי פינוי תכולה ממרפסת


פינוי בתי מלון

פינוי תכולת המלון, מפנה את כל החפצים, פינוי כל העץ ופירוק, , פינוי החפצים מהלובי בבית המלון, פינוי כל הקומות, כולל ארונות, מיטות, חדרים, פינוי מחסנים המלאים בציוד.

פינוי בתי אבות

שרות פינוי בתי אבות, סילוק כל החפצים , פינוי כל הציוד , מפנה מיטות, פינוי מזרונים, פינוי מחסנים, פירוק ארונות בבית האבות, פירוק מטבחים, פינוי כל תכולת בית האבות.

פינוי בניינים

אנו מפנים תכולת בניינים, פינוי חפצים וציוד רב מבניינים רבי קומות, פירוק מדפים, פירוק ארונות, פירוק חדרים, פינוי מחסנים בבניין, פינוי ציוד מבניינים ישנים, מפנה פסולת מבניין, פינוי ממרתפים.

פינוי בתי כנסת

מפנה רהיטים מבית הכנסת, פינוי חפצים וציוד, הכנה לפני שיפוץ לבית הכנסת, פינוי כל החפצים מהמחסן, פינוי חצר בבית הכנסת, פינוי וסילוק פסולת מבית הכנסת.

פינוי מחסנים

פינוי כל התכולה ממחסנים, פינוי חפצים שונים ממחסן, פינוי פסולת ממחסן, מפנה רהיטים ישנים, פינוי תכולת המחסן פינוי וניקוי מחסן, פינוי מחסנים בבניין.

פינוי חנויות

פינוי חניות מפסולת, פינוי תכולת חנות, פירוק רהיטים, פירוק מטבח בחנות, פירוק מחיצות בחנות, מפנה חנויות מפסולת, פינוי מדפים מחנות, פינוי עצים מחנויות, פינוי מדפים מעץ.

פינוי גן ילדים

פינוי תכולת גן ילדים, פינוי כל המשחקים מהגן, פינוי חפצים מגן ילדים, פינוי מחצר גן ילדים, ופינוי פסולת.

פינוי מפעלים

אנו מפנים תכולת מפעלים, פירוק כל הרהיטים מהמפעל, פירוק ופינוי חפצים ממפעלים, פינוי ציוד ממפעל. פינוי פסולת ממפעל, פינוי חדרים במפעל, פינוי מחסנים במפעל, פינוי משרדים במפעל.