פינוי דירה - מומחיות

פינוי דירה >> פינוי דירה - מומחיות
מחבר:

מומחיות בפינוי דירה


תחום פינוי דירה מתבסס ברובו על ניסיון, המקצוע לא נלמד באונברסיטה וגם לא בקורסים, רוב הידע נרכש עם השנים, עם הנסיון בעבודה.


דרוש ידע מיוחד בפינוי דירה?


דרוש ידע בסיסי שבעל מקצוע חייב לדעת, חברת פינוי מקצועית חייבת לדעת לאבחן בעיות וכמובן לפתור אותן.
רוב הבעיות לא נראות לפני תחילת העבודה, בפינוי הדירה מתעוררים קשיים בהורדת הציוד, באריזה, ובפינוי כל התכולה מבלי להפריע לשכנים, ולציבור ברחוב.

בנוסף, הורדת הציוד ותכולת הדירה בתהליך פינוי דירה הוא נושא מורכב מאין כמוהו. אין מדובר בהובלות רגילות , שכן, מדובר בדירה עמוסה בציוד ובחפצים ויש לפעמים לדוגמא גם צורך בפינוי ופירוק כל הארונות. כמו כן, לדוגמא, קיים הבדל בין פינוי דירה המתבצע מבית פרטי לבין פינוי דירה המתבצע מקומה גבוהה. כאשר למעלית הבניין יש חשיבות רבה  בפינוי דירה מקומה גבוהה.

בנוסף, יש צורך בניקוי יסודי וביצוע חיטוי כאשר מסיימים לפנות את הדירה, מה שגם דורש ידע מתאים.

 

פינוי דירות - מה מפנים?


אנו מפנים כל מה שתבקשו, נבצע פינוי חפצים, פינוי רהיטים, פינוי ציוד, נבצע פינוי ארונות קיר, ארונות מטבח, נבצע פינוי תכולת הארונות בדירה, פינוי מכשירי חשמל, נפנה ונרוקן את כל תכולת הדירה, קחו כל מה שאתם צריכים מהדירה, וכאשר תזדקקו לפינוי וסילוק החפצים שנשארו / החפצים המיותרים, צלצלו אלינו , אנו נבצע עבורם פינוי וניקוי דירה בצורה הכי חסכונית שאפשר.

אנו נותנים שירות  מגוון - שחוסך עבודה מול מספר בעלי מקצוע ניתן לקבל פתרונות פינוי סילוק וניקוי בכל שטח הדירה הכוללים - פינוי מהגג, פינוי מהמרפסת, פינוי מהמקלט, פינוי מרתף, פינוי מחצר, פינוי גינה , פינוי מחסן.
אנו מפנים חפצים, ציוד, ופסולת בכל הארץ.


איך מגיעים לעיסוק במקצוע פינוי דירה, פינוי דירות?


הגעתי לעסוק בפינוי  וניקוי דירות ,מיד כאשר השתחררתי מהשירות הצבאי, החלתי לעבוד בפינוי וניקוי דירות בכל הארץ.
בזמן שעסקתי בגינון אנשים פנו אליי לקבלת שירות לפינוי חצרות מוזנחות, פינוי מקלטים, פינוי דירות שהיו סגורות שנים רבות. ישנם אנשים הרוצים ניקוי בחצר דירת ההורים , רוצים לפנות ולנקות מדירה, מהגג, במרתף. הרבה פעמים מזמינים אותי לנקות חצר, לנקות ולחטות דירות שמאוכלסות עדיין בדיירים, לצבוע חדרים, ולבצע תיקונים שונים...
הלקוחות המזמינים אותי בדרך כלל הינם ילדים של הורים מבוגרים, אשר אין באפשירותם זמן ויכולת להתרוצץ בין כמה בעלי מקצוע.
אני מעניק שירות רחב ומגוון, אני מוזמן כל תקופה מסויימת בהתאם לצורך ומבצע שירות ניקוי וחיטוי בדירה, מיון חפצים, ניקוי בגינה, תיקוני צבע, החלפת ברזים, ועוד.

השירות מקצועי עם הרבה סבלנות, בתחילת הדרך השירות התבצע רק בפתח תקוה וכמובן שגדלנו היום השירות ניתן בכל הארץ.   אנו נהנים מאוד מעבודתינו ,ולכן לקוחותינו מעריכים אותנו מאוד.


באיזה ציוד צריך להשתמש בפינוי דירה?


כאשר מבצעים פינוי דירה תלוי בסוג התכולה אותה אנו מפנים, כאשר מפנים אשפה ופסולת מדירה, יש צורך במסכות נשימה, חליפות, כפפות. כל תכולת הבית נכנסת לשקים, ונכון הדבר לגבי פינוי דירה אחרי שריפה,. כאשר מפנים ריהוט וארונות יש צורך בכלים בסיסיים כמו מברגות, לומים, פטישים וכד. בפירוק קירות נדרשים פטישונים, וכלים כבדים.

כאשר אנו מבצעים פינוי וניקוי דירה, החומרים שאנו נעזרים בהם לביצוע איכותי וניקיון יסודי הם חומרים מקצועיים , לדוגמא כלור לחיטוי, מסיר שומנים, מסיר אבנית, שמפו לקירצוף שטיחים, ועוד.


עבודת הפינוי לא מפריעה לשכנים בבניין?


יום קודם לתחילת עבודת הפינוי תולים שלטים בבניין, ומתנצלים מראש על אי נוחות זמנית, שכן, אין ברירה חייבים להוריד את התכולה, ומתחשבים מאוד בשכנים, כמובן שבסוף פינוי דירה נבצע ניקיון בחדר המדרגות בנוסף המעלית  של הבניין נעטפת בקרטונים להגנה.


מה סדר גודל עלות פינוי דירה?


בכל בית יש עומס חפצים שונה, המחיר נקבע לפי כמות מכולות האשפה שלהן אנו זקוקים, עלות מכולה בממוצע 900 ש"ח, ובבית שיש עומס חפצים גדול יש צורך לפחות ב 2-3 מכולות, בנוסף יש את עלויות צוות העובדים ומיסים.
פירוק ארונות קיר או ארונות מטבח כולל שיש, פירוק קירות גבס, או קירות מבלוקים, פינוי דלתות, פינוי רהיטים כמו מיטות, שולחנות, פינוי מקרר, פינוי מכונת כביסה וכד. דורשת עבודת כפיים קשה, הורדת הציוד מהדירה למשאית הפינוי מסורבלת ומורכבת.
העובדים שנותנים את השירות של פינוי דירה, עובדים במשכורת כנדרש בחוק.
 


צלצלו עכשיו והזמינו פינוי וניקוי דירה שי