פינוי דירה - מכתבים

פינוי דירה >> פינוי דירה - מכתבים
מחבר:

בתור מומחים לפינוי מדירות עקב מעבר דירה, ירושות ופטירת בני משפחה (וגם במקרים שבהם אנשים עדיין ממשיכים לחיות בבית) אנו מכירים מקרוב את הקשיים הרגשיים והארגוניים שעומדים בפני האנשים שמזמינים אותנו: מלאכת המיון נראית אינסופית, כמוה גם מלאכת האריזה, שמצריכה מעבר לכך משאבים (אריזות, סלילי אגד מדבק ועוד) וידע מקצועי כדי לשמור על שלמותם של החפצים. ובאשר לגרוטאות, לפסולת ולחפצים שאין להם דורש - יש לפנותם לאתרי פסולת מוסדרים או להביאם למקומות שבהם ימצאו בהם שימוש (ספריות, עמותות צדקה וכו').

לאחר כל אלה צריך כמובן לנקות היטב את הבית, שלפתע רוקן מרהיטים וחפצים שלא הזיזו אותם במשך שנים. כל אלה מצריכים זמן, כושר ארגון, יצירת קשר עם גורמים שונים ויכולת להבחין בין עיקר וטפל; בין מה שניקח עימנו הלאה ובין מה שניפרד ממנו לתמיד.

המומחיות שלנו בפינוי מדירות תחסוך לכם משאבים רבים כמו זמן, שינוע חפצים וכמובן עבודה פיזית. בנוסף לכך, היא תקל עליכם את ההתמודדות הרגשית, שהרי לא קל לרוקן בית השייך לכם או ילקיריכם שאוצר בתוכו מזכרות של שנים, ולעתים של חיים שלמים. צוות פינוי דירה יהפוך את התהליך למהיר ויעיל בהרבה. שיהיה לכם פינוי קל ונעים!

קישורים למכתבים

1. מכתב תודה- פינוי מדירה הכולל תמונות
2. מכתב תודה- פינוי דירה
3. מכתב תודה- פינוי ירושה

מכתב תודה

ברצוני להודות לך על תרומתך לקהילה במסגרת חיבוק משפחות שידם אינה משגת.
לקריאה נוספת אודות: מכתב תודה

מכתב תודה

היינו צריכים לפנות את הדירה של אמא שלי לאחר שנפטרה. נתקלנו בטלפון של שי פינוי, התקשרנו ונהנינו משירות נפלא, זריז ומקצועי שעזר לנו מאוד ברגעים לא קלים.
לקריאה נוספת אודות: מכתב תודה

פינוי דירת פנטהאוז

הזמנתי את שירותו של שי ע"מ לפנות דירת פנטהאוז שלא ניתן היה להתרשם מגודלה האמיתי לטובת מכירתה בגלל ארונות ישנים שגזלו שטח רב והקנו תחושה של דירה מיושנת.
לקריאה נוספת אודות: פינוי דירת פנטהאוז