המומחיות שלנו

פינוי דירה >> המומחיות שלנו

המומחיות שלנו בפינוי גגות

אם תסתכלו רגע למעלה תגלו שכל הגגות שמעליכם הפכו למחסנים של ממש. ריבוי התכולות בדירות, הרצון לפנות מקום בבית, או אי כמות מספקת של אזורי איחסון במקום המגורים יכולה להפוך עד מהרה את הגג של הבניין למחסן של ממש.
לקריאה נוספת אודות: המומחיות שלנו בפינוי גגות

המומחיות שלנו בפינוי דירות מזוהמות

שי פינוי דירה הינה חברה המתמחה בכל סוגי הפינוי לרבות המקרים המורכבים והמסובכים ביותר של פינוי דירה פינוי מחסנים פינוי מקלט פינוי רהיטים ישנים פינוי אגרנות כפייתית פינוי ירושות ועיזבונות ועוד.
לקריאה נוספת אודות: המומחיות שלנו בפינוי דירות מזוהמות

המומחיות שלנו בפינוי ירושות

פינוי ירושות ועיזבונות יכול להיות מצב קשה להתמודדות, הן מפאת האבל בו שרויה המשפחה, כאשר הדבר האחרון אשר בכוחותיה הוא להתעסק עם הפרוצדורה של פינוי הדירה של המנוח, הן מבחינת הפרקטיקה של פינוי חפצים כה רבים מן הדירה
לקריאה נוספת אודות: המומחיות שלנו בפינוי ירושות

המומחיות שלנו בפינוי לשלשת יונים

יש והיונים השתלטו על המרחבים הסמוכים לאזור מגוריכם. הבעיה המרכזית בכך היא הצטברות לשלשת היונים בסמוך או במרחב המגורים עצמו. מעבר ללכלוך הרב שמצטבר ומפריע ביותר,ישנה בכך סכנה להידבקות במחלות מסוכנות עבור דיירי הבית.
לקריאה נוספת אודות: המומחיות שלנו בפינוי לשלשת יונים

שי פינוי דירה – דירה מוזנחת מלאה זבל ופסולת - מי מנקה ומפנה בתים

כל אדם שמגיע למצב שבו הוא חייב לבצע פינוי של דירה מזבל או פסולת, או במידה והנכם מכירים אדם שנוטה לאגור חפצים באופן כפייתי, ישר תעלה לכם השאלה בראש, מי מבצע בעתם פינוי של תכולת דירה מכל סוג שהוא.
לקריאה נוספת אודות: שי פינוי דירה – דירה מוזנחת מלאה זבל ופסולת - מי מנקה ומפנה בתים

פינוי מכל הלב

שלום, שמי שי שטיקגולד, ואני מתמחה בפינוי פסולת וחפצים שאינם רצויים מדירות ואף ממגוון מקומות נוספים. תחום הפינוי הנו העיסוק המרכזי בחיי, אליו הגעתי לאחר שירותי בצבא ובו התמדתי בכל אותה תקופה ארוכה
לקריאה נוספת אודות: פינוי מכל הלב

פינוי חפצים

אנחנו נדרשים לאורך חיינו לא אחת לפינוי חפצים. זה יכול להיות פינוי חפצים מבית ההורים שלנו שהלכו לעולמם.
לקריאה נוספת אודות: פינוי חפצים

פינוי חפצים

חברות פינוי חפצים צצו בארץ לפני כשלושה עשורים. מרבית העובדים היו חיילים משוחררים שחיפשו לעצמם דרכים לחסוך כסף לטיולים שלאחר הצבא, ללימודים או לכל מטרה אחרת. עבודה פיזית לא קלה אבל החברות קלטו עובדים רבים. פינוי חפצים נעשה בדרך כלל בדירות שבעליהן לא נמצא בתוכן זמן ארוך וממושך.
לקריאה נוספת אודות: פינוי חפצים

חברה שמפנה דירות

לפני כמה עשרות שנים נפתח שוק עבודה חדש. כל מי שעמד בתנאים יכול היה לפתוח חברה שמפנה דירות. בדרך כלל חברות אלו היו של אנשים צעירים, חסונים ובעלי יכולות פיזיות.
לקריאה נוספת אודות: חברה שמפנה דירות

חברה לפינוי דירות

לצורך פינוי דירות מטעמים שונים הוקמו בארץ מספר לא מבוטל של חברות פינוי. כמעט בכל עיר יש חברה או שתיים שעוסקות בתחום. מרבית פינויי הדירות הן של אגרנים כפייתיים.
לקריאה נוספת אודות: חברה לפינוי דירות

חברה לפינוי דירה מומלצת

בישראל יש מספר לא קטן של אגרנים כפייתיים. התופעה הולכת ומתגברת כל אימת שאנשים רבים מפוטרים ממקומות העבודה, בגילאים גבוהים שאינם יכולים להשתלב שוב במעגל העבודה והם מחפשים דרכים לעסוק בהן שאחת מהן היא האגרנות.
לקריאה נוספת אודות:  חברה לפינוי דירה מומלצת

פינוי דירה ותכולה

פינוי דירה ותכולה נעשית על ידי החברות שהוקמו למטרות אלו. מפנים דירות בעיקר כשבעליהן נפטר, בין אם נשארו בני משפחה ובין אם היה ערירי ושל אגרנים כפייתיים.
לקריאה נוספת אודות: פינוי דירה ותכולה

פינוי דירה ותכולה

פינוי דירה ותכולה היא עבודה של מקצוענים. חברות מתמחות בתחום מציעות לכל דורש את שירותיהן ומאפשרות לכל אחד לקבל מידע אודותיהן באתרי האינטרנט שלהם.
לקריאה נוספת אודות: פינוי דירה ותכולה

פינוי מכולות

שמי שי שטיקגולד ואני מתמחה בפינוי רהיטים ממכולה, וגם בפינוי תכולת דירה מכל סיבה אחרת. העבודה הזו אצלי היא איננה רק פרנסה, אלא גם שליחות חברתית, ואני עושה אותה מכל הלב. רוב לקוחותיי הם אנשים שצריכים עזרה דחופה במקרה לא הכי נעים בעולם, ולכן אני עושה אותה במיטב הרגישות. אם אתם צריכים צוות פינוי רהיטים ממכולה הכי רגיש, מקצועי ואמין – אני מחכה לשמוע מכם!
לקריאה נוספת אודות: פינוי מכולות