מה אני מפנה

פינוי דירה >> מה אני מפנה
מה אני מפנה?

אני מפנה בתים

לאורך שנות הקריירה שלי, שואלים אותי אנשים רבים למה בחרתי דווקא בתחום של פינוי בתים? למה לי כל העבודה הקשה הזאת?
לקריאה נוספת אודות: אני מפנה בתים

אני מפנה דירה

היום, אחרי שנים ארוכות שאני עוסק בתחום של פינוי דירות, אני יכול לראות את הערך האדיר שמפיקים אנשים מתהליך שהוא כל כך פשוט עבור חברה העוסקת בתחום, אך במקביל, כל כך מסובך עבור האדם הפרטי.
לקריאה נוספת אודות: אני מפנה דירה

אני מפנה ירושות

לאורך שנות הפעילות שלי בתחום פינוי מבנים וחללים, פינוי ירושות הוא סוג פינוי שמעורר אצלי לפעמים תהיות, לפעמים רגשות מעורבים, ולפעמים אני פשוט מנתק את עצמי מכל העניין.
לקריאה נוספת אודות: אני מפנה ירושות

אני מפנה מפעלים

לכולנו יש חלומות, ואצל חלקנו זה מתבטא בהקמת עסק שמבוסס על יכולות או כישורים שיש לנו, או על איזה שהוא רעיון מהפכני שחשבנו עליו ואנחנו רוצים להפוך אותו למוצר, לייצר אותו בכמויות המוניות ולהעיף אותו בשוק.
לקריאה נוספת אודות: אני מפנה מפעלים

אני מפנה משרדי חברה

במהלך שנות עבודתי בתחום הפינוי יצא לי לפנות שורה ארוכה של משרדים, החל ממשרדים פרטיים של עורכי דין, רואי חשבון וכדומה, וכלה במשרדי חברה גדולים שכללו מספר רב של משרדים הממוקמים באותה קומה.
לקריאה נוספת אודות: אני מפנה משרדי חברה

אני מפנה פסולת סביבתית

מה ההבדל בין פסולת ביתית ובין פסולת סביבתית? פשוט מאוד, המקום בו נמצאת הפסולת. כאשר יש לכם בבית ערימות של ציוד, פריטים וחפצים שאתם לא צריכים, כל אלה נחשבים למעשה לפסולת ביתית.
לקריאה נוספת אודות: אני מפנה פסולת סביבתית

אני מפנה תכולת דירה

פינוי תכולת דירה הוא אולי השירות הנפוץ ביותר שיוצא לי לספק. אנשים מכל רחבי הארץ פונים אליי בבקשה לסייע להם לפנות את תכולת הדירה שלהם, והם עושים את זה ממגוון סיבות.
לקריאה נוספת אודות: אני מפנה תכולת דירה

פינוי מפעלי ייצור

פינוי מפעלי ייצור הינו שירות מקצועי נוסף המוצע לכם על ידי צוותי הפינוי המנוסים והמיומנים של שי-פינוי דירה בראשותו של שי-גולד, מבכירי קבלני הפינוי בישראל.
לקריאה נוספת אודות: פינוי מפעלי ייצור

פינוי מחסנים

פינוי מחסנים הינו שירות מקצועי נוסף המוצע לכם על ידי צוותי הפינוי המנוסים והמיומנים של שי פינוי דירה בראשותו של שי- גודל, אחד מקבלני הפינוי המובילים ביותר בישראל.
לקריאה נוספת אודות: פינוי מחסנים

פינוי מקלטים

אצלנו ב-שי פינוי דירה בראשותו של שי-גולד, אחד מקבלני הפינוי המובילים ביותר בישראל כבר למעלה מ-25 שנה, תוכלו ליהנות משירות מקצועי המיועד למטרות פינוי תכולה מיותרת משטח המקלט.
לקריאה נוספת אודות: פינוי מקלטים

פינוי משרדים

פינוי משרדים הינו שירות מקצועי נוסף המוצע לכם על ידי צוותי הפינוי המנוסים והמיומנים של שי פינוי דירה-חברת הפינוי המובילה ביותר בישראל כבר למעלה מ-20 שנה.
לקריאה נוספת אודות: פינוי משרדים

פינוי דירות ירושה

פינוי דירות ירושה הינו שירות מקצועי נוסף המוצע לכם על ידי צוותי הפינוי המנוסים והמיומנים של שי פינוי דירה בראשותו של שי-גודל, קבלן פינוי מוסמך בעל וותק מקצועי של למעלה מ-25 בענף הפינוי.
לקריאה נוספת אודות: פינוי דירות ירושה

פינוי חנויות

משפצים או מחדשים את בית העסק ומעוניינים לפנות משטח החנות פריטי תכולה וציוד ישנים? אצלנו ב-שי פינוי דירה תוכלו ליהנות מפתרון מהיר ומקצועי למטרות פינוי חנויות לכל מטרה.
לקריאה נוספת אודות: פינוי חנויות

פינוי דירות השכרה

בבעלותכם דירה להשקעה המשמשת אתכם לצרכי השכרה? אצלנו ב-שי פינוי דירה תוכלו ליהנות ממגוון רחב של שירותים המיועדים למטרות השבחת הנכס.
לקריאה נוספת אודות: פינוי דירות השכרה

פינוי דירות לאחר שיפוץ

פינוי דירות לאחר שיפוץ הינו שירות מקצועי נוסף המוצע לכם על ידי צוותי הפינוי המנוסים והמיומנים של שי פינוי דירה בראשותו של שי-גולד מקבלני הפינוי המובילים בישראל כבר למעלה מ-25 שנה.
לקריאה נוספת אודות: פינוי דירות לאחר שיפוץ

פינוי דירות בגובה

פינוי דירות בגובה הינו שירות המיועד למטרות פינוי תכולה מיותרת משטח דירות הממוקמות בקומות העליונות במבני מגורים ברחבי ישראל ו/או פינוי פריטי תכולה כבדת משקל.
לקריאה נוספת אודות: פינוי דירות בגובה

פינוי פסנתרים

עומד לרשותכם פסנתר ישן שיצא מכלל שימוש? מעוניינים לפנות את הפסנתר משטח הדירה או בית העסק? אצלנו ב-שי פינוי דירה תוכלו למצוא שירות מקצועי
לקריאה נוספת אודות: פינוי פסנתרים

פינוי מסעדות

פינוי מסעדות הינו שירות מקצועי נוסף המוצע לכם על ידי צוותי הפינוי המנוסים והמיומנים של שי פינוי דירה בראשות של שי גולד.
לקריאה נוספת אודות: פינוי מסעדות

פינוי מכשירי חשמל

עומדים לרשותכם מכשירי חשמל מקולקלים ו/או כאלו שאינם נחוצים לכם עוד? אצלנו ב-שי פינוי דירה, תוכלו ליהנות משירות ייעודי המאפשר לכם להיפטר מכל מכשירי החשמל הישנים שאינם נחוצים לכם.
לקריאה נוספת אודות: פינוי מכשירי חשמל

פינוי רהיטים

עומדים לפנות פריטי ריהוט ישנים משטח הדירה? אצלנו ב-שי פינוי דירה, תוכלו ליהנות משירות מקצועי המיושם על ידי צוותי הפינוי המנוסים והמיומנים שלנו.
לקריאה נוספת אודות: פינוי רהיטים

פינוי אוספים

שירות זה מיושם על ידי צוותי הפינוי המנוסים והמיומנים שלנו בראשותו של שי גולד, קבלן פינוי מוסמך בעל וותק מקצועי של למעלה מ-25 שנה.
לקריאה נוספת אודות: פינוי אוספים

פינוי ישיבות ובתי כנסת

עומדים לחדש או לשפץ את שטח בית הכנסת או הישיבה? מחפשים אחר פתרון מקצועי לפריטי התכולה הישנים שאינם נחוצים לכם עוד? אצלנו ב-שי פינוי דירה תוכלו למצוא את הפתרון המקצועי והמקיף ביותר.
לקריאה נוספת אודות: פינוי ישיבות ובתי כנסת