שיפוץ דירה - הכנת דירה למכירה

פינוי דירה >> שיפוץ דירה - הכנת דירה למכירה
מחבר:
להזמנת הצעת מחיר צלצלו עכשיו לשי-
 
פינוי דירה- הכנה למכירה ושיפוצים
כאשר אנחנו מכינים דירה למכירה, עלינו לנסות ולהציג אותה במיטבה. לפעמים השקעה של סכומי כסף קטנים יחסית וביצוע שינויים קטנים בלבד, עשויה להיות שווה הרבה מאוד כסף בשלב המכירה. הכנת דירה למכירה ושיפוצים כוללת מספר שלבים חשובים בהקניית הרושם הנכון על הרוכשים הפוטנציאלים וקבלת מחיר הגבוה ביותר עבור הדירה.
 
השלב הראשון בהכנת הדירה למכירה הוא כמובן פינוי תכולת הדירה מחפצים מיותרים. עלינו לדאוג לפנות מכשירי חשמל, רהיטים שונים כגון ספות או ארונות קיר לא שימושיים וכמובן,פסולת ולכלוך שהצטבר בדירה מסיבות שונות.
 
ברוב הדירות מצטברים עם השנים כמות גדולה מאוד של ציוד ורכוש, לעיתים אנחנו כבר לא זוכרים איך נראית הדירה ללא כל הציוד העודף והמיותר. פינוי דירה טרם הצגתה לרוכשים הפוטנציאלים עשוי להקנות לדירה מראה חדש ומרענן ולהפתיע גם אותנו, מי שמכירים את הדירה זמן רב. חללים רבים עשויים להיות מחניקים ודחוסים כאשר הם מלאים בציוד. חשוב לזכור שאופי הדירה והרושם הראשוני שהיא עושה על הרוכשים הפוטנציאלים, עשוי להיות קריטיים עבור המכירה. במידה ונפנה את תכולת הדירה ונהפוך אותה למרווחת יותר, מאווררת יותר ומוארת יותר, כך יהיה הרושם הראשוני שתעשה הדירה  טוב יותר.
לעיתים ניתן לבצע את פינוי הרכוש בעצמנו, במידה ומדובר בכמות קטנה של חפצים, שאינם כבדים במיוחד. אולם ברוב המקרים מדובר ברהיטים ומכשירי חשמל כבדים מאוד, שהרמתם עשויה לגרום לכאבי גב ולנזקים בריאותיים קשים. אולם למרות הקשיים עדיף שלא לוותר על תהליך הפינוי והכנת הדירה, במיוחד כאשר מדובר בדירה ישנה ומוזנחת, כגון דירת ירושה או עיזבון, שנוטות במקרים רבים לצבור לכלוך ואי סדר. את השירותים הללו ורבים נוספים ניתן לקבל מצוות פינוי דירה מקצועי שמבצע את העבודה במיומנות ובמהירות.
 
מוכרים דירה נקייה
השלב הבא בהכנת הדירה למכירה הוא ביצוע ניקיון יסודי בכל חלל הדירה. ניקוי דירה איכותי להכנת הדירה למכירה מהווה עבודה מפרכת ואינו פוסח על אף חלק בבית. יש צורך לנקות את כל החדרים, כולל הברקת המטבח, המחסן, חדרי השירותים וכן גם המרפסת הקטנה צריכה להיות מצוחצחת. חשוב להקפיד על מרצפות נקיות לדאוג לניקוי הדלתות והחלונות, ניקוי תריסים הברקת משקופים, ובעצם כל דבר שעשוי להיות מלוכלך.
 
הרושם שעושה דירה מצוחצחת ובעלת ניחוח נעים על קונה פוטנציאלי, לעומת הרושם ההרסני שעושה דירה מלוכלכת ומצחינה, עשוי להיות קריטי עבור מכירת הדירה. חשוב להקפיד על ניקוי הדירה, במיוחד כאשר מדובר בדירה שלא נעשה בה שימוש לאורך זמן רב. בדירות אלה עשויה להצטבר כמות פסולת רבה, שלא תמיד ניתן לפנות באופן עצמאי וללא עזרה מקצועית. צוותי פינוי דירה המבצעים בתום פינוי תכולת הדירה גם ניקוי דירה יסודי והכנתה באופן אופטימאלי למכירה.
 
צוותי פינוי דירה נתקלו בעבר במספר רב של מקרים קשים בהם הדירות אותן הם הכינו למכירה, צברו צחנה ולכלוך שדרשו חיטוי וניקוי מקצועיים. אנשי הצוות יודעים לטפל בכל מקרה של פסולת, או צחנה ויכולים להפוך דירה שלא נעים כלל להיכנס אליה, לדירה מצוחצחת ומרווחת.
 
צובעים ומוכרים- צביעת דירה לפני המכירה
שלב נוסף וחשוב בהכנת הדירה למכירה לאחר פינוי הדירה, נקיונה ובמידה הצורך שימוש בחברת אחסנה, הוא כמובן צביעה מחדש. צביעת דירה לפני המכירה עשויה לחולל פלאים במחיר מינימאלי. צביעת דירה אינה יקרה וניתן לבצע אותה תוך זמן קצר יחסית. אולם, למרות שהיא אינה דורשת עבודה רבה, ההבדל בין דירה צבועה לבין דירה שקירותיה מלוכלכים ודהויים, היא קריטית.
לעיתים חשוב לבצע תיקונים קטנים נוספים בנוסף לצבעית הדירה, התיקונים הללו אינם יקרים ואינם דורשים זמן רב, אך בדומה לצביעת הדירה, הם קריטיים עבור יצירת רושם ראשוני טוב על הקונה הפוטנציאלי.
 
בטרם נבצע את התיקונים הקטנים ואת צביעת הדירה מחדש, עדיף שלא להזמין קונים פוטנציאלים. דירה שעברה צביעה וחדש ושיפוץ של צוות פינוי דירה מיומן, מקבלת מראה חדש ונעים יותר, שגם הקונים הפוטנציאליים מרגישים.
 
איך עושים את כל זה? צוות פינוי דירה: הכנת דירה למכירה ושיפוצים
לא צריך לבזבז שבוע שלם של עבודה לצורך הכנת הדירה למכירה, גם לא צריך לבזבז בריאות ולהסתכן בפציעות. גם לא צריך להתרוצץ בין אינספור בעלי מקצוע, שכל אחד מחפש לעשות על הגב שלכם עסקה טובה. למרות שהכנת הדירה למכירה דורשת עבודה של מספר בעלי מקצוע ולמרות שאופי השירות עשוי להיות קריטי עבור ביצוע עסקה טובה, יש פיתרון מוצלח עבור הכנת דירה למכירה.
 
דרך נוחה איכותית ויעילה עבור הכנת דירה למכירה היא הזמנת צוות פינוי דירה מקצועי. הכנת דירה למכירה ושיפוצים צריכה להתבצע באופן המקצועי ביותר. במידה ואתם רוצים לסגור את העסקה האופטימאלית, צוות פינוי דירה צבר ניסיון רב מאוד בהכנת דירות למכירה ויסייע לכם להקנות לדירה את המראה החדש והמרענן שימכור את הדירה באופן מוצלח יותר.
אנשי צוות פינוי דירה עובדים באופן מקצועי. ראשית יש לקבוע פגישת ייעוץ, שבה מגיע נציג החברה לבית המדובר ומעריך את כמות ואופי העבודה הנדרשת. בהסכם הפינוי והכנת הדירה, מחליטים איש המקצוע והלקוח על אופן ביצוע העבודה ועל המחיר. לאחר מכן מתחיל צוות פינוי דירה בעבודה תוך שימוש בכלי עבודה מקצועיים לפי הצורך
.
העסקה שמציע צוות פינוי דירה, היא במקרים רבים משתלמת מאוד, שכן כל הצוות עצמו מבצע את כל העבודה באופן מקצועי, ללא צורך בהזמנת אנשי מקצוע נוספים. מרכיב זה חוסך עלויות רבות גם עבור הלקוח, שלא נאלץ לשלם לבעלי מקצוע רבים.
חשוב לציין שצוות פינוי דירה מבצע את כל השלבים הדרושים להכנת הדירה למכירה, כלומר הכנת דירה למכירה ושיפוצים עשויה להיות פשוטה מאוד, כל שאנו צריכים הוא להזמין את צוות הפינוי המקצועי.
 
פינוי דירה לכל מטרה
חברת פינוי דירה מציעה מגוון רחב של שירותים. לצוותי החברה ידע וניסיון בפינוי דירות גג, חצרות מחסנים ומקלטים, בכל מצב שהוא, בנוסף להכנת דירה למכירה, ניתן גם לבצע פינויים ממקומות שונים ולצרכים שונים.
הצוותים יודעים לפנות באופן מקצועי גם עציצים וצמחים מגינות גג או דירות גן. אנשי החברה יודעים לפנות את העציצים באופן מקצועי תוך שמירה על שלמותם והעברתם ללא נזקים.
במקרים רבים יש להכין גם את הגינה טרם נציע את הדירה למכירה צוותי פינוי דירה מבצעים עבודות גינון מקצועיות, גם במידה ומדובר בדירת גג או גם במידה ומדובר בגינת קרקע רגילה.