פינוי דירה - איזורי שירות

פינוי דירה >> פינוי דירה - איזורי שירות
מחבר:

איזורי שירות לביצוע פינוי דירה

אם אתם זקוקים לשירות פינוי דירות מהיר, יעיל, איכותי, ומקצועי הגעתם למקום הנכון! אנו צוות עובדים יעיל ואמין, ונפנה עבורכם את הנכס, גם אם הוא עמוס בציוד רב ומוזנח, נמיין חפצים אשר לא בשימוש. חלק  מהדברים יתרמו על ידינו לעמותת צדקה וחלקם יועברו לאתרי אשפה מורשים, בתחום שיפוט הקרוב לאזור מגוריך, הדירה שתקבלו לידכם לאחר הפינוי תהיה נקייה, מחוטאת, ריקה, צבועה (על פי דרישה) וראויה למגורים.
פינוי הדירה יוכל לכלול גם פינוי מחסן הצמוד לדירה, פינוי חצר עם מדובר בבית פרטי, פינוי מהגג אם הדירה היא דירת גג וכדומה.

חשיבות פינוי אשפה על פי חוק מקומי

עיריות רבות, רואות בחומרה הזנחה וזריקת אשפה ופסולת באתרים לא מורשים, הקנסות הניתנים הם גבוהים במיוחד ומאלץ את בעל הקנס הן לשלמו והן לפנות את הפסולת לאתרים המורשים. אנו מקפידים לכבד את החוק ואת סביבתנו הירוקה ולכן דואגים לפנות אך ורק לאתרים מורשים כחוק. כל פעילותינו מבוקרת ובראש צוות עובדים ישנו מפקח אחראי שדואג להתנהלות מסודרת וראויה. פינוי פסולת כוללת את כל סוגי הפסולת,, כך שאם ביצעתם שיפוץ בדירה אנו מעמיסים את הפסולת בשקים, ומורידים אותם ידנית לחזית הבניין, שם מפנים את הפסולת לאתרים מורשים. בנוסף, באם יש צורך אנחנו מפנים ארונות עץ, מבצעים פירוק ארונות מטבח, ופירוק ארונות קיר. ישנה אפשרות נוספת והיא שבירת קירות בדירה, במחסנים, וכדומה.

פינוי דירה בפתח תקוה

כאשר אנו מבצעים פינוי מדירה בפתח תקוה לדוגמא , אנו נשמעים להוראות של חוקי העזר ופועלים בהתאם, תכולת הדירה לא נזרקת לרחוב על מנת לא להוות מפגע תברואתי. פינוי כמויות פסולת גדולות, או פינוי תכולות מדירה בכמות גדולה וחריגה, מחייבת תיאום מראש עם מחלקת התברואה של עריית פתח תקווה: חובה לידע ולעדכן על מועד ביצוע הפינוי מדירה, שעת הפינוי של החפצים והציוד שפונו מהדירה, זאת המחוייבות שלנו לפני ביצוע פינוי דירות , פינוי ירושות, פינוי מחצרות, ממחסנים וכדומה.

מה אומר החוק

  1. בעל נכס שבנכסו הצטברו פסולת בית, פסולת מפעל או פסולת בעלי חיים, יפנה את הפסולת מהנכס אל מכלי אשפה מרכזיים שיותקנו בידי המועצה, זולת אם הורה מפקח אחרת.
  2. בעל נכס שבנכסו שהצטברו זבל או פסולת צמחים שאינם מיועדים לשימוש חקלאי, יפנה אותם מהנכס למקום שקבע מפקח ועל פי הוראותיו.
  3. בעל נכס שהצטברו בו גרוטאות וכן בעל הגרוטאות, יפנו אותן למקום שקבע המפקח ועל פי הוראותיו.
  4. בעל נכס שהצטברה בו פסולת בנין והאחראי לביצוע העבודות שבעטין הצטברה הפסולת, יפנו אותה למקום שקבע המפקח ועל פי הוראותיו.
  5. לא יפנה אדם אשפה ולא יוביל אשפה ממקום למקום, אלא על פי הוראות חוק עזר זה.

לפני פינוי דירה

רצוי להזמין נציג מחברת פינוי דירות כדי שיוכל להתרשם בעצמו מכמות התכולה שאותה רוצים לפנות וכך יוכל לתכנן פרטים רלוונטיים נוספים, שאותם לא ניתן לבצע בטלפון. הנציג שיגיע לדירתכם יוכל להראות לכם איך הוא מתכנן את תהליך פינוי הדירה, וביחד יהיה קל יותר ופשוט יותר להעריך זמנים ופרטים שונים למען תהליך פינוי תכולה מהדירה.

הגיע הזמן להיפטר מכל האשפה, הריהוט הישן וערמות הניירות והבגדים המיותרים,חפצים, ציוד,ספרים, מכשירי חשמל ביתיים. אם אתם יורשים של דירה או או מנהלי עיזבון של דירה, נכס, מחסן , וכדומה. וזקוקים לעזרה בביצוע פינוי תכולה מדירה הזמינו את הצוות היעיל והמקצועי שלנו, ואנו נפנה את הדירה, ננקה ,נחטא ונצבע כך שלא תזהו אותה!!!

פינוי דירה - באילו איזורים בארץ ניתן לקבל את השירות?

ארצנו הקטנטונת מאפשרות לנו לתת שירותי פינוי דירות ברחבי הארץ, ברשימה תוכלו לראות איפה בדיוק אנחנו עובדים, והיכן נוכל לבוא ולעזור לכם לפנות את הנכס שלהם במקצועיות.

אנו מעניקים שרות פינוי דירה מיקצועי ואיכותי, הכולל ניקיון יסודי, חיטוי בדירה, והכנת הנכס למכירה,

פינוי דירה בגוש דן

ניתן לקבל שירותי פינוי דירה בערים: בני ברק, בת ים, גבעת שמואל, גבעתיים, הוד השרון, הרצליה, חולון, יהוד, כפר סבא, פתח תקווה, קרית אונו, ראש העין, ראשון לציון, רמת גן, רמת השרון, רעננה, וכמובן תל אביב ועוד.

פינוי דירה באזורים נוספים בארץ:

בנוסף לגוש דן, ישנם אזורים נוספים בהם אנו מבצעים פינוי דירה: אריאל, גת רימון, ירושלים, נווה ירק, נחלים, נתניה, סביון ועוד.

שי פינוי דירה בגדרה

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מבינים שכאשר יש צורך לבצע שירות של פינוי תכולת דירה או פינוי ירושות חובה להזמין לצורך כך חברה מקצועית שמתמחה אך ורק בתחום זה.
לקריאה נוספת אודות: שי פינוי דירה בגדרה

שי פינוי דירה בשפלה

דרוש לכם שירות מהיר ויעיל של פינוי חפצים או אולי פינוי תכולת דירה? הגעתם למקום הנכון! החברה של שי פינוי דירה בשפלה, עם ותק, ניסיון ומוניטין של מעל 25 שנה היא בדיוק מה שאתם מחפשים.
לקריאה נוספת אודות: שי פינוי דירה בשפלה

שי פינוי דירה בבאר שבע

מדי יום, תושבים בבאר שבע פונים לשירותיהן של חברות פינוי דירות לביצוע עבודות הפינוי. ישנם סוגים שונים של פינוי, המחייבים את גיוסה של חברת פינוי דירות מקצועית ובעלת מוניטין.
לקריאה נוספת אודות: שי פינוי דירה בבאר שבע

שי פינוי דירה בירושלים

לפחות פעם בחיים, אדם או משפחה, זקוקים לשירותיה של חברת פינוי דירות מקצועית. לפעמים, הצורך מתעורר באופן מפתיע, פטירה של קרוב משפחה וקבלת דירת ירושה, או באופן מתוכנן, כשהמשפחה עומדת בפני מעבר דירה או שיפוץ. במקרים כאלה, חובה להזמין חברת פינוי דירות מקצועית.
לקריאה נוספת אודות: שי פינוי דירה בירושלים

שי פינוי דירה באשקלון

אחד התהליכים המוכרים והנפוצים ביותר בקרב חברות פינוי דירות, הוא תהליך של פינוי תכולת דירה. התהליך נדרש במספר מקרים כשהידועים ביותר הם: פינוי ירושות, פינוי חפצים, פינוי אגרנות כפייתית, פינוי רהיטים, פינוי דירות לאחר שריפה וכו'.
לקריאה נוספת אודות: שי פינוי דירה באשקלון

שי פינוי דירה ביבנה

ישנם מספר מקרים מתי נדרשים שירותיה של חברת פינוי דירות. המקרים הנפוצים ביותר הם: פינוי תכולת דירה, פינוי ירושות, פינוי אגרנות כפייתית, פינוי חפצים ופינויים נוספים.
לקריאה נוספת אודות: שי פינוי דירה ביבנה

שי פינוי דירה באבן יהודה

כול מי שהתנסה בעבר בשירות פינוי דירות יודע כמה חשובה זהות החברה בה בוחרים. מקצועיות החברה, יכולתיה המקועיות, שקיפותה האתית, רמת עובדיה וערכיה קובעים אם השירות שינתן יענה במלואו על הצרכים של הלקוחו או שמא הלקוח יצא מאוכזב מקבלת שירות חלקי ואדיש.
לקריאה נוספת אודות: שי פינוי דירה באבן יהודה

שי פינוי דירה באלפי מנשה

לפינוי דירה יש סטנדרטי שירות הכרחים על מנת שהלקוח יקבל את התמורה המלאה ביותר. חברת שי פינוי דירה פעילה בענף הפינוי כבר למעלה מעשרים וחמש שנים, וגאה להציג את ערכי השירות הגבוהים בענף, לשמחת הלקוחות.
לקריאה נוספת אודות: שי פינוי דירה באלפי מנשה

שי פינוי דירה בבאר יעקב

אין כל ספק בכך שההתמודדות עם דירה מאוד עמוסה היא לא פשוטה. יש אנשים שמגיעים להזמין את שירותיו של שי פינוי דירה בבאר יעקב כי הם אגרנים כפייתיים והם זקוקים לשירות של אגרנות כפייתית ואילו אחרים פשוט לא מסוגלים רגשית להיפרד מכל מיני חפצים שהם אספו במהלך השנים.
לקריאה נוספת אודות: שי פינוי דירה בבאר יעקב

שי פינוי דירה בגבעת שמואל

הגעתם למסקנה שאתם לא רוצים לחיות בדירה כל כך עמוסה כמו זו שאתם גרים בה? אם כך, כדאי שתדעו שהיום אתם יכולים לבצע פינוי תכולת דירה בצורה הרבה יותר נוחה ומהירה, כי למעשה אתם לא צריכים לעשות את זה לבד.
לקריאה נוספת אודות: שי פינוי דירה בגבעת שמואל

שי פינוי דירה בגני תקווה

חיים באזור של גני תקווה ורוצים שהדירה שלכם תחזור להיות מה שהיא הייתה לפני שנים? אם כך, יכול להיות שאתם לא צריכים להיכנס עכשיו להליכים קיצוניים של שיפוצים, כי לפעמים כל מה שצריך זה להזמין שירות של פינוי חפצים.
לקריאה נוספת אודות: שי פינוי דירה בגני תקווה

שי פינוי דירה בהוד השרון

לפני כמספר חודשים סבתא האהובה הלכה לצערי לעולמה. סבתא, שהייתה רופאת משפחה בכירה בקופת חולים בהוד השרון הורישה לנו בית גדול ומפואר ששימש בעברו כחלק מקליניקה פרטית עבור שירותיה של סבתי.
לקריאה נוספת אודות: שי פינוי דירה בהוד השרון

שי פינוי דירה בהרצליה

סבי, גבר כבן שמונים ושש התחיל להרגיש שביתו צפוף לו. במהלך השנים נצברו בדירתו עשרות רהיטים קטנים וגדולים שבשלב מסויים החלו מאד להפריע לו להסתובב בחופשיות ברחבי הדירה.
לקריאה נוספת אודות: שי פינוי דירה בהרצליה

שי פינוי דירה בזכרון יעקב

בפינוי דירה ישנם שלבים שונים שאופן תכנונם וביצועם גוזרים את הסיפוק שלכם ואיכות ביצועו. חברת שי שטיקגולד פינוי דירה נשענת על ניסיון מעמיק של 25 שנות התמקצעות בתחום, ומקפידה על מתן פינוי מעולה, המתאים לכול מקרה ומקרה באופן ספציפי.
לקריאה נוספת אודות: שי פינוי דירה בזכרון יעקב

שי פינוי דירה בכפר שמריהו

לכול פינוי יש את המאפיינים שמיחדים אותו, לכן כשאתם מבקשים שירות פינוי דירה, עליכם לוודא שהחברה שמולכם היא האמינה ביותר בענף, מגובה במכשור מתאים, בשורותיה עובדים מיומנים ואמינים, ובעלת ניסיון מקיף בתחום על שלל הסוגים השונים של פינויי דירה.
לקריאה נוספת אודות: שי פינוי דירה בכפר שמריהו

שי פינוי דירה במזכרת בתיה

יש הרבה דברים שצריך להקפיד עליהם כשרוצים לבצע פינוי תכולת דירה, ואחד מהם זו המקצוענות. אנשים שאין להם ניסיון בתחום הזה עלולים לבזבז הרבה יותר מידי זמן על פינוי החפצים המיותרים, וזו הסיבה לכך שלא כדאי לכם לפנות לבד את הבית שלכם במזכרת בתיה.
לקריאה נוספת אודות: שי פינוי דירה במזכרת בתיה

שי פינוי דירה בנס ציונה

אתם גרים בנס ציונה ומחפשים חברה ותיקה, מנוסה ומקצועית לבצע פינוי דירה או פינוי רהיטים? מצאתם! אתם מוזמנים להכיר את חברת שי פינוי דירה בנס ציונה, המציעה מגוון רחב של שירותי פינוי בכל רחבי הארץ
לקריאה נוספת אודות: שי פינוי דירה בנס ציונה

שי פינוי דירה בסביון

מתי בפעם האחרונה נכנסתם לדירה שלכם בסביון ובאמת אהבתם את מה שראיתם? אם זה לא קרה מזמן ואם אתם מרגישים שהדירה שלכם עמוסה מידי, עכשיו זה הזמן לעשות משהו בנידון.
לקריאה נוספת אודות: שי פינוי דירה בסביון

שי פינוי דירה בפרדסייה

פינוי דירה מעולה מכסה את כול הפרטים, הוא מתבטא באיכות שירות אדיב והוגן בכול שלב, בעבודה בכלים המתאימים כדי להבטיח עבודה מהירה, ללא נזקים וללא רעש, בתמחור כדאי, ויכולת לטפל בכול בעיה שצצה במהלך הפינוי בשטח.
לקריאה נוספת אודות: שי פינוי דירה בפרדסייה

שי פינוי דירה ברמת גן

סטודנטים שמתכננים לעבור דירה? בעלי בתים שהזמינו שיפוץ מקיף? השירותים עליכם, הפינוי – עלינו! בשונה מהעבר, לקוחות לא צריכים עוד לחשוב על פינוי עצמי בטרם החברה הקבלנית מגיעה לבית שלו
לקריאה נוספת אודות: שי פינוי דירה ברמת גן

שי פינוי דירה בשפלה

דרוש לכם שירות מהיר ויעיל של פינוי חפצים או אולי פינוי תכולת דירה? הגעתם למקום הנכון! החברה של שי פינוי דירה בשפלה, עם ותק, ניסיון ומוניטין של מעל 25 שנה היא בדיוק מה שאתם מחפשים.
לקריאה נוספת אודות: שי פינוי דירה בשפלה

שי פינוי דירה בשרון

כאב מודרני, אני דואג להיות שותף מלא בגידול הילדים. אני יכול להעיד על עצמי שtני מבשל ארוחות צהריים לא רע בכלל, מכין סנדוויצים טעימים לארוחת עשר ועוזר לילדיי בשיעורי הבית. הדבר שאני הכי מחמיר איתו בבית הוא כמובן שמירה יסודית על הסדר והניקיון.
לקריאה נוספת אודות: שי פינוי דירה בשרון

שי פינוי דירה בתל אביב

התחלתם לפנות את הדירה לקראת ההובלה? להכין אותה לקראת המעבר הזמני? אין בכך צורך. פנייה לחברת הבוטיק שי פינוי דירה בתל אביב תאפשר לכם להמשיך בשגרה, ולנו – לעזור לכם לפנות את הדירה מבלי שתצטרכו להתאמץ או לקחת בכך חלק.
לקריאה נוספת אודות: שי פינוי דירה בתל אביב

שי פינוי דירה בלוד

במידה ואתם נמצאים בסיטואציה בה הינכם צריכים לפנות מביתכם, מן המשרד, המחסן, החצר, הגג, המקלט מכל מקום אחר תכולה, חפצים, רהיטים או פסולת.
לקריאה נוספת אודות: שי פינוי דירה בלוד

שי פינוי דירה במודיעין

ישנם מקרים שונים בהם עומדים בפני הצורך בפינוי. המקרים יכולים להיות סיטואציות של התחדשות ושמחה כגון פינוי דירה לקראת מכירה, כגון פינוי חצר מג'אנק מיותר והסבתה לשימוש מחודש
לקריאה נוספת אודות: שי פינוי דירה במודיעין

שי פינוי דירה ביבנה

שי שטיקגולד או שי פינוי דירה ביבנה הינו מומחה פינוי דירה, פינוי פסולת, פינוי עיזבון, פינוי מחסנים, פינוי אשפה מהבית וכל עבודת פינוי או סילוק תכולה אשר אתם זקוקים לה.
לקריאה נוספת אודות: שי פינוי דירה ביבנה

שי פינוי דירה בחולון

ישנם מקרים עגומים בחיים בהם אנו מוצאים עצמינו עם הצורך בפינוי ירושות, פינוי תכולת דירה, פינוי חפצים, מסמכים, אביזרים ורהיטים של יקירינו שאינם עוד ואין מה לעשות עם הרכוש שהותירו אחריהם.
לקריאה נוספת אודות: שי פינוי דירה בחולון

שי פינוי דירה ביהוד

שי שטיקגולד או שי פינוי דירה ביהוד הינו מומחה בפינוי דירות, תכולת דירות,, פינוי מקלטים, פינוי מחסנים, פינוי משרדים, פינוי דירה למכירה ועוד.
לקריאה נוספת אודות: שי פינוי דירה ביהוד

שי פינוי דירה בבת ים

שי פינוי דירה בבת ים, במרכז ובשאר חלקי הארץ ישמח לתת לכם את המענה המקצועי וההולם ביותר עבורכם. פינוי דירה הוא דבר שיש צורך להתייחס אליו ברצינות המלאה.
לקריאה נוספת אודות: שי פינוי דירה בבת ים

שי פינוי דירה ביקנעם

פינוי דירה הוא דבר שצריך בשבילו את המומחים לתחום. פעמים רבות אדם נתקל במצב בו הוא צריך לפנות דירה המלאה בחפצים מיותרים, ואינו יודע כיצד יעשה זאת באופן פשוט.
לקריאה נוספת אודות: שי פינוי דירה ביקנעם

שי פינוי דירה במרכז

שי פינוי דירה הינו צוות בעל נסיון רב של מעל 25 שנה בפינוי דירות. פינוי דירה הוא דבר שיש ללמוד אותו ולהכיר אותו לעומק, וטוב שיש בעל מקצוע עם נסיון רב שיודע לפנות את הדירה באופן המקצועי והטוב ביותר שהוא יכול.
לקריאה נוספת אודות: שי פינוי דירה במרכז

שי פינוי דירה בקיסריה

אם אתם זקוקים לפינוי דירה מסיבה כזאת או אחרת, בוודאי כבר ראיתם שאין מדובר בנושא פשוט כלל וכלל. פינוי דירה הוא דבר שיש צורך לתת לו חשיבות רבה, עקב המורכבות הכוללת את הנושא כולו, הן מבחינה רגשית והן מחינה פיזית וארגונית.
לקריאה נוספת אודות: שי פינוי דירה בקיסריה