פינוי דירה - שאלות ותשובות

פינוי דירה >> פינוי דירה - שאלות ותשובות
מחבר:

פינוי דירה - שאלות נפוצות

מה אתם מפנים

אנו מפנים את כל תכולת הדירה, מבצעים פינוי לכל החפצים והציוד מהבית, פינוי פסולת מדירה, פינוי זבל ואשפה מדירה, פירוק ארונות קיר ופירוק ארונות מטבח.

מפנים רק דירות

אנו מפנים תכולות מדירות, מבצעים פינוי ממקלטים, פינוי מחצר, פינוי מגגות, פינוי ממחסן, פינוי לוועדי בתים, פינוי לעסקים, פינוי לרוכשי דירות, פינוי ליורשים, ועוד...

כמה זמן צריך להודיע לפני פינוי דירה

לפניי ביצוע פינוי דירה רצוי שנציג יגיע לראות את התכולה שרוצים לפנות, כך יוכל להעריך זמן עבודה ועוד פרטים חשובים. יש להודיע לפחות 3-4 ימים לפני הפינוי.

האם יש נזקים בתהליך פינוי דירה

להבדיל מהעברת דירה או הובלה, בפינוי דירה כל תכולת הדירה נזרקת, או נתרמת, לפני ביצוע פינוי דירה מגדירים במדויק מה נזרק ומה נשאר בדירה.

מה בנושא בטיחות

כאשר אנו מבצעים פינוי דירה האחריות שלי, אני מנהל את צוות העובדים, ונמצא בפועל בכל תהליך הפינוי.

האם קורות תאונות בתהליך פינוי דירה

לצערי הרב שמעתי שבעבר הרחוק אנשים זרקו מקררים ישנים לרחוב, ולא דאגו לפנות אותם לאתרי אשפה, וילדים ננעלו בתוך המקרר במהלך משחק.

מה הלקוח צריך להכין מראש

הייתי רוצה שהלקוח יעשה מיון לחפצים האישים והחשובים לו, כמו מזכרות למינהן, דברי ערך, ספרי קודש, תמונות משפחתיות, מסמכים חשובים, וכדומה.

האם אתם נותנים שרות בשעת חרום

כן, כאשר דירות נשרפות אנו מבצעים פינוי לתכולת הדירה, כאשר אנו נקראים לביצוע פינוי דירה שמלאה בפסולת ואשפה, והדירה מאוכלסת מתן השרות לפינוי וניקוי הדירה הוא מסביב לשעון עד לחיטוי כל שטח הבית.
בעבר ביצענו עבודות פינוי דירות שבדירות היו מספר רב של עכברים, צחנה נוראית, והזנחה חמורה, הגענו עם צוות מתוגבר ודאגנו לפנות ולנקות עד לביצוע מושלם

להיכן אתם מפנים את תכולת הדירה והחפצים

כאשר מבצעים פינוי דירה ,פינוי תכולה , בטרם הפינוי מבצעים מיון לחפצים ולציוד.
חלק נכבד נמסר לתרומה ע"י חברי עמותת "במעלה" אשר דואגים לפינוי חפצים נחוצים למשפחות נזקקות. שאר תכולת הדירה מפונה לאתרים מורשים שם מתבצע מהפסולת והחפצים תהליך מיחזור.

מיהו הצוות פינוי דירה

שמי שי ואני מנהל צוות עובדים מקצועי, מהימן, צוות העובדים מונה עובדים קבועים בעלי נסיון בתחום פינוי דירות.
כאשר מזמינים אותנו לביצוע פינוי דירה, אנו מבצעים פינוי, ניקוי, הכנה למגורים,וכדדומה בצורה המקצועית ביותר, ומשתדלים שהשירות יהיה איכותי, וזאת ניתן לבצע רק ע"י צוות חרוץ, ומיקצועי.

מהם האזורים בהם ניתן לקבל את השירות של פינוי דירה

אנו נותנים שירות פינוי דירה בכל חלקי הארץ.
השירות שלנו לפינוי דירות בצפון,חיפה, עכו, קריית טבעון, רמת הגולן
השירות שלנו לפינוי דירות במרכז הארץ, ובגוש דן, תל אביב , פתח תקוה, רמת גן
השירות שלנו בדרום, באר שבע, דימונה, ירוחם, ובערבה,
אנו נותנים שירות בשומרון, אריאל, וכדומה.

האם אתם מפנים גם פסולת בניה מדירה

אנו מפנים את כל סוגי הפסולת.
כאשר מבצעים שיפוץ בדירה אנו נותנים שירות מיוחד, אנו מעמיסים את כל הפסולת בשקים, מורידים את השקים באופן ידני לחזית הבניין, ומפנים את הפסולת לאתרים מורשים.
בנוסף מפנים ארונות עץ, מבצעים פירוק ארונות מטבח, פירוק ארונות קיר. ישנה אפשרות לביצוע שבירה של קירות בדירה, במחסנים, וכדומה. וכמובן בסיום מפנים את כל הפסולת.

מהו משך הזמן לתהליך פינוי דירה

זמן פינוי דירה, פינוי ירושה,פינוי פסולת, חפצים, ציוד, ועוד, תלוי בגורמים שונים והגורם העיקרי הוא עומס תכולת הדירה, כמות הריהוט שמפנים, הצורך בפינוי ארונות קיר, פירוק ארונות, וריהוט עץ גדול. בנוסף חשיבות רבה היא המרחק ביין הכניסה למשאית הפינוי.
כאשר מבצעים ניקוי דירה יש משמעות חשובה להזנחה בדירה, בדירות מוזנחות זמן העבודה ארוך יותר, באופן טבעי.

למה לבחור בכם לביצוע פינוי דירה

לנו יש נסיון בפינוי דירות, לנו יש צוות עובדים זריז מהיר ומקצועי. כאשר עובדים בצוות העבודה מתבצעת ביעילות, בקלות, ובזריזות.
לא מתפשרים על איכות העבודה, תכולת הדירה לא נזרקת ברחוב אלא נאספת ע"י משאיות פינוי לאתרים מורשים.
לנו יש ציוד לניקוי ופינוי הדירה גם כאשר הדירה מוזנחת מאד.
אנו מתחייבים בכתב לפינוי מושלם, השירות שלנו ארצי.

אתם מבצעים ניקוי דירה

אנו מבצעים ניקוי דירה כולל חיטוי בדירה, גם כאשר הדירה מאוכלסת, כאשר יש בדירה הזנחה אנו שוטפים, מנקים, ומקרצפים את הקירות, הדלתות, חדרי המקלחת, שירותים, מטבח, רצפות, ומבריקים את כל שטח הדירה לניקוי מושלם.
כאשר הדירה עומדת לשכירות או מכירה אנו מפנים ומנקים את הדירה, כל החדרים עוברים ניקוי יסודי כולל ארונות, תריסים, דלתות, וכדומה.

פינוי כל החפצים והציוד מהחצר בבית פרטי 
 
צילום אחרי הפינוי מחסן, פינוי כל החפצים מהחצר וסילוקם