4 סיבות לפינוי מקלטים ומחסנים

בואו לגלות את הסיבות המרכזיות לפינוי מקלטים ומחסנים מתכולה מיותרת

"פינוי מקלטים ומחסנים", מסביר לנו שי שטיקגולד, קבלן פינוי מנוסה עם רקורד מקצועי של למעלה מ-30 שנה בענף הפינוי, "הוא אחד משירותי הפינוי של תכולה החשובים ביותר לוועדי בתים, חברות לאחזקת מבנים, רשויות מקומיות ולקוחות פרטיים ועסקים שבבעלותם מחסן בסדר גודל כזה או אחר".

מה הופך את השירות לבעל חשיבות רבה?

"ישנן מספר סיבות", טוען שי שטיקגולד, מבעלי חברת שי פינוי דירה, המתמחה בביצוע כל סוגי עבודות הפינוי האפשרויות, "ההופכות את שירותי פינוי מקלטים ומחסנים לבעלי חשיבות רבה, וביניהן:

  • תקנות פיקוד העורף המחייבות את וועדי הבתים ו/או הרשויות המקומיות בתחזוקת מקלטים
  • מניעת תחלואה סביבתית העשויה להיווצר במקרים בהם המקלט או שטח המחסן עמוס בתכולה מיותרת וחסרת שימוש, דבר העשוי להוביל גם לריבוי מכרסמים ומזיקים בשטח המקלט/מחסן וגם למצבורי אבק
  • שימוש בטיחותי במקלט או בשטח המחסן, כאשר הימצאות תכולה מיותרת עשויה להוות סיכון בטיחותי בעת השימוש
  • ניצול מיטבי של המקלט או המחסן למטרותיו, וזאת באמצעות פינוי מקלטים ומחסנים מתכולה מיותרת שאינה ראויה לאחסון"

האזינו להמלצה של עוד לקוחה מרוצה של שי פינוי דירה

מה כוללים שירותי הפינוי של מקלטים ומחסנים?

"פינוי מקלטים ומחסנים באמצעות צוותי העבודה שבראשותי", מספר לנו שי, "הוא שירות מקצועי המשלב בתוכו מגוון רחב של פעולות פינוי המותאמות לגודל המחסן או המקלט ולהיקף התכולה המצויה בו. במסגרת השירות, צוותי העבודה של שי פינוי דירה דואגים לפנות את כל פריטי התכולה המיותרת ולהעביר אותה לאתרי פסולת ומחזור המיועדים לצורך כך, וזאת בנוסף, לביצוע עבודות תחזוקה בשטח המקלט או המחסן, לרבות, ניקיון כללי ושירותי הדברה במידת הצורך".

למי מיועד השירות?

"כפי שציינתי", מסביר לנו שי, "פינוי מקלטים ומחסנים הוא שירות מקצועי המיועד גם לרשויות מקומיות האחראיות על מקלטים ציבוריים בשטחי הרשות וגם לוועדי בתים וחברות לאחזקת מבנים לצורך פינוי תכולה מיותרת משטח המקלט שנועד לשרת את דיירי המבנה. כאשר מדברים על פינוי מחסנים, מדברים למעשה על שירותי פינוי תכולה המיועדים לכל בעלי המחסנים, בין אם מדובר במחסנים משותפים הממוקמים בקומת מחסנים ובין אם מדובר במחסנים מסחריים או תעשייתיים".

מה מייחד ומאפיין את תהליך הפינוי של מקלטים ומחסנים?

"פינוי מקלטים ומחסנים", טוען שי, "מאופיין בכך שפעולת הפינוי נועדה בחלק מהמקרים לצרכי ניקוי וארגון מחדש של שטח המקלט והמחסן, ולכן, לא כל תהליך פינוי נועד לצרכי פינוי של תכולה מיותרת, אלא רק לצרכי הוצאת התכולה לצורך ארגון שטח המחסן או המקלט".

אם גם אתם נדרשים לשירותי פינוי מקלטים ומחסנים לצרכי ארגון מחדש של שטח המקלט/מחסן או לצרכי פינוי תכולה מיותרת, אתם מוזמנים ליצור קשר ישיר כאן עם שי שטיקגולד ולהבטיח לעצמכם את שירותי הפינוי המקצועיים והבטיחותיים של שי פינוי דירה, צוות הפינוי המוביל של ישראל.

 

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו