הובלת חפצים לתרומה

שי הובלת חצים לתרומה

אם אתם נמצאים בתחילתו של תהליך שיפוץ או מעבר דירה; אם קיבלתם לאחרונה ירושה או עיזבון מקרוב משפחה שהלך לעולמו; אם רכשתם רהיטים חדשים לסלון ואין לכם למי לתת או איפה לאחסן את הישנים; בכל אחד מהמקרים הללו ועוד רבים אחרים, יתכן שיש לכם חפצים רבים בהם אין לכם כל צורך. חפצים מיותרים אשר תופסים מקום בבית, או כאלו בעלי ערך סנטימנטלי אותם קשה לזרוק, עשויים להפריע למהלך החיים התקין ולגרום ללחץ נפשי ולמתח מיותר. פתרון מצויין למצב דברים מסוג זה הוא תרומה לנזקקים.

כיצד אנחנו מסייעים?

עמותות רבות, בתי ספר, מרכזים לילדים ומתנ"סים איזוריים ישמחו לקלוט את החפצים שלכם אין בהם צורך. הכוונה טובה, והאפשרות לתרומה לקהילה היא ממשית, אך עדיין נשאלות השאלות: כיצד עושים זאת? למי פונים? ומה בנוגע למאמץ הפיזי והזמן שיש להשקיע? אז נחשו מה: השאלות הללו אינן רלוונטיות. אנו מספקים שירות של הובלת חפצים לתרומה, במסגרתו אנשי המקצוע המנוסים שלנו יגיעו אליכם הביתה או למחסן בו אתם מאפסנים את אותם חפצים, יסדרו, יארזו ויובילו את הכל למי שזקוקים להם באמת.

איך זה עובד בפועל?

בתהליך מהיר ויעיל, בטיחותי לחלוטין ועם הקפדה על עבודה סבלנית ורגישה בכל הקשור לפריטים בעלי ערך סנטימנטלי (למשל במקרה של פינוי עזבונות וירושות), אנו נעשה שימוש בכל הכלים המקצועיים והמכשור המתאים עבור עבודות הובלה מאתרים שונים; תוך זמן קצר נפנה את מה שברצונכם לתרום – במידה ומדובר בכמות נכבדה של חפצים – ונפזר את הכל לגופים הרלוונטיים. הדרך מכם התורמים ליעד תהיה קצרה וכמעט ללא מאמץ מצידכם, למעט המיון הראשוני וקבלת ההחלטות הנדרשות.

למה לתרום?

אז מה קיבלנו משירות הובלת חפצים לתרומה? בסופו של יום, אנשים אחרים ירוויחו מהחפצים, הכלים, מוצרי החשמל והבגדים שאגרתם אך אינכם עושים בהם שימוש; הסביבה תרוויח מפעולת המחזור ומהחסכון באשפה; תהליך פינוי הבית, הדירה או המחסן יתבצע ביעילות ויחסוך לכם מאמצים פיזיים ומתחים נפשיים; ומעל לכל, התרומה לקהילה מעולם לא הייתה קלה יותר, ולהרגשת הסיפוק המתלווה אין מחיר – ואת זה אנחנו אומרים לכם באחריות.Call Now Buttonהתקשרו לשי
התחלת שיחה
זקוקים לעזרה?
שלום, כאן שי שטיקגולד, איך אוכל לעזור לך? אני זמין לשיחה בווטסאפ.