כל מה שצריך לדעת על פינוי עיזבונות

כל מה שרציתם לדעת

על פינוי עיזבונות

פינוי עיזבונות הינו הליך המתבצע לעיתים מזומנות לאחר פטירת הדיירים. יורשים המעניינים להשכיר את הדירה או להיכנס אליה בעצמם עומדים מול מגוון עצום של ציוד ורכוש שהיה ברשות הנפטרים. הפתרון לבעיה הוא פינוי מהיר ויעיל כפי שמבצעת חברת שי פינוי דירה.

יש לכם שאלות על פינוי עיזבונות?

ריכזנו בשבילכם את כל המידע בנושא:

ייתכן שכן, תלוי בכמות העבודה ובמשקל התכולה. במקרים רבים יהיה זה מעל לכוחותיו של אדם פרטי שאינו מיומן ואין לו ציוד ייעודי ואמצעי שינוע.
בוודאי. לכל פינוי עיזבונות יש קשיים ומורכבויות הנובעים ממאפייני הדירה והגישה אליה, כמו גם מאופי התכולה. לשם כך נקיים עמכם פגישת היערכות, טרם הפינוי עצמו.
בוודאי. לעתים קרובות מתגלים בדירה חפצים ומסמכים שונים שקרובי הנפטרים לא ידעו על קיומם. אנו ערים לנושא ובמצב כזה נעדכן מיידית ונבקש מכם הוראות כיצד לנהוג.
יש מקומות ואתרים המאושרים לפינוי פסולת, בהתאם לחוקי המשרד להגנת הסביבה וחוקי עזר עירוניים.
בנוסף למרכיבים של הליך רגיל, פינוי עיזבונות מתאפיין במורכבות רגשית עקב צערם הטרי של קרובי הנפטר. האנשים של חברת שי פינוי דירה תמיד סבלניים רגישים ואמפטיים.
אשפה תפונה לאתרים ייעודיים. חפצים תקינים או בעלי ערך יישמרו עבורכם. בהתאם להנחיות שלכם, ניתן למכור חפצים שאין בהם צורך או לתרום לעמותות ונזקקים.
לרוב, לאחר הפינוי תרצו להתקין את הדירה לאכלוס מחדש. בדירות רבות נדרשות לשם כך עבודות ניקוי וחיטוי, צביעה ושיפוצים שונים. הצוות של חברת שי פינוי דירה יבצע גם את הפעולות הללו לבקשתכם.

רוצים לראות איך מפנים עיזבונות?

צפו בגלריית הסרטונים שלנו!

פינוי עיזבונות ב-

3 שלבים

שלב ראשון

פגישה עם הלקוח טרם הפינוי וקבלת הנחיות מפורטות מהלקוח לגבי מיון התכולה וייעודם של הפריטים השונים.

שלב שני

אריזה ונשיאת פרטי העיזבון החוצה, תוך הקפדה על סדר ודיסקרטיות.

שלב שלישי

זריקת האשפה במקומות מורשים, פינוי שאר התכולה על פי התוכנית וניקוי הדירה לפי הצורך.

למה לבחור בשי פינוי דירה

לפינוי עיזבונות?

יתרון ראשון

אנו מבינים את המורכבויות שיש בהליכי פינוי עיזבונות. הצוותים שלנו מתודרכים בהתאם ויש להם מיומנות רבה שנרכשה במאות מקרים דומים.

יתרון שני

אנו זמינים כמעט בכל רחבי הארץ ויכולים להגיע אליכם תוך פרק זמן קצר ביותר.

יתרון שלישי

חשוב לנו שתשכרו את שירותינו על סמך אמונה מלאה ביכולותינו לתת לכם את השירות הטוב ביותר. לכן נקיים עמכם פגישת ייעוץ ללא התחייבות מצדכם.

יתרון רביעי

הניסיון הרב שצברנו מאפשר לנו להתמודד עם קשיים הנובעים מבעיות גישה, מבנה הדירה, חפצים כבדים וקשים להובלה, בעיות חניה, בתים ללא מעלית ועבודה בגובה רב.

יתרון חמישי

נשמור על דירתכם בעת הפינוי ונימנע משריטות ושפשופים הפוגעים בקירות, במשקופים ובחפצים רגישים.

הדברים החשובים שצריך

לשים לב אליהם בפינוי עיזבונות

פרטיות

לרוב, חשוב למשפחה לכבד את זכר הנפטר ולכן יש להקפיד ולשמור על פרטיות המשפחה בכל שלבי התהליך.

כבוד למשפחה ולנפטר

פינוי עיזבונות מגיע לאחר חוויה מטלטלת של פטירת אדם קרוב. חשוב לתת תמיד יחס מכבד ולפעול בסבלנות וברגישות, עם הבנה למצבם העדין של בני המשפחה.

האם ניתן למחזר או לתרום

סביר להניח שחפצים רבים יהיו חסרי ערך עבור קרובי הנפטר. עם זאת חלק מהתכולה עשוי להיות שמיש עבור אנשים אחרים. ניתן בהחלט לתרום חלק מהתכולה לנזקקים או להעביר לחנויות המתמחות בחפצים ישנים ויד שניה.

האם הדירה ראויה לשימוש

חשוב לזכור כי לאחר פינוי עיזבונות, דירות רבות עדיין זקוקות לתיקונים שונים, צביעה וניקוי. חברת שי פינוי דירה תוכל לתת שירותים אלה על מנת לחדש את הדירה לפני מעבר לשימוש חדש.

פינוי עיזבונות כדאי להשאיר למי שמתמחה בכך

פינוי דירה הוא תהליך מורכב בפני עצמו. פינוי עיזבונות כולל מורכבויות נוספות הנובעות ממצבם הרגיש של הקרובים, מאופי התכולה ומן החשיבות שמייחסים לה קרובי הנפטר. לכן כדאי להיעזר באנשי מקצוע מומחים ומנוסים בתחום.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו