כל מה שצריך לדעת על פינוי מהגג

כל מה שצריך לדעת על

פינוי מהגג

עם הזמן מצטברת על הגג פסולת רבה. גרוטאות שונות, אנטנות ודודי שמש ישנים ופסולת בניין מזהמים את הגג ואף עשויים לפגוע במשטחי האיטום או באלמנטים הנמצאים בשימוש. פינוי הגג מחייב אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים שכן מדובר במשימה קשה פיזית המלווה בסיכון עקב העבודה בגובה.

יש לכם שאלות על פינוי מהגג?

ריכזנו בשבילכם את כל המידע בנושא:

תמיד מומלץ שהגג יהיה נקי ומסודר. פינוי מהיר נדרש כאשר יש להכין את הגג לביצוע עבודות שונות כמו זיפות לפני החורף, שיפוץ וחיזוק הבניין, התקנת מערכות חדשות או לפני הוספת קומות חדשות.
העבודה בגובה מחייבת זהירות ומשנה הקפדה על בטיחות. הובלת הפסולת קשה ומורכבת יותר. טיפול בחפצים מסוימים מחייב מיומנות מיוחדת.
מדובר בחפצים כבדים ובלכלוך רב כך שתיתכן פגיעה באיטום או בציוד. אנשי מקצוע מיומנים יודעים לזהות את המכשולים ולהימנע מהם.
לשלשת יונים הנערמת לאורך הזמן אינה פשוטה להסרה. לחברת שי פינוי דירה יש ציוד ניקוי חדיש המאפשר ניקוי יסודי של הגג ומניעת תופעות מזיקות הכרוכות בלשלשת.
מעבר לפינוי הגג מחפצים מיותרים, נבצע גם חיזוק מתקנים שונים כך שיעמדו ברוחות החורף ובגשם השוטף מבלי לעוף. כמו כן נבצע עבודות הכנה שונות לפני ביצוע זיפות.
במגדלים או משרדים העבודה עשויה להיות מורכבת יותר בשל הגובה הרב ובשל מציאותם של אלמנטים ייעודיים שונים. הניסיון שצברנו מאפשר לנו להתמודד עם משימה זו ובהצלחה.
בהחלט. כחלק מהפינוי נבצע גם ניקיון יסודי הכולל טיפול בלכלוך נוקשה, שטיפה יסודית והדברה ייעודית לגג במקרה הצורך.

רוצים לראות איך מפנים מהגג?

צפו בגלריית הסרטונים שלנו!

פינוי מהגג ב-

3 שלבים

שלב ראשון

שלב הכנה מקדים. על פי אופי העבודה והקשיים הצפויים נערכים עם ציוד מתאים להובלה, מנוף במידת הצורך וכן מכולה. ייתכנו הכנות נוספות כגון הכנה לפינוי צמחיה.

שלב שני

אריזת הפסולת והחפצים והובלתם למטה אל המכולה הייעודית. במידת הצורך, יתבצעו חיזוקים לאלמנטים שונים.

שלב שלישי

ניקיון הגג והכנות נוספות לקראת עבודות שיפוץ, איטום או בניה. ניקיון סביבת המכולה, החצר והכביש מאבק ולכלוך.

למה לבחור בשי פינוי דירה

לפינוי מהגג?

יתרון ראשון

פינוי גג מהווה הליך מיוחד עם סיכון מוגבר בשל סוג הפסולת והעבודה בגובה. אנו עומדים בכל דרישות הבטיחות ועובדינו מבוטחים כחוק..

יתרון שני

יש לנו אמצעים חדישים המאפשרים לנו לנקות גגות עם לכלוך נוקשה, פסולת אבק ובוץ. כמו כן נוכל לבצע חיטוי והדברה ייחודיים לגגות.

יתרון שלישי

אנו מביאים בעת הצורך מנוף המופעל על ידי מנופאי מוסמך. זאת, כאשר מדובר בפסולת כבדה במיוחד, בקושי בהובלה דרך המדרגות או עבודה בגובה רב.

יתרון רביעי

במידת הצורך נוכל לבצע את כל העבודות הנדרשות כדי להכין את הגג לחורף. מעבר לפינוי, מדובר בחיזוק מתקנים והכנת המשטח לזיפות ואיטום.

יתרון חמישי

במהלך השנים צברנו ניסיון רב בפינוי מגגות משותפים שנמצאים במתחמים שהצפיפות בהם רבה. אנו יודעים להתמודד עם בעיות גישה, עומסי תנועה, קושי במציאת חניה ועוד.

הדברים החשובים שצריך

לשים לב אליהם בפינוי מהגג

לא לזרוק דברים מלמעלה מלמטה!

ייתכן שקיים פיתוי להיפטר מן הציוד שעל הגג באמצעות השלכה מטה. הליך כזה מסוכן ביותר כמובן ולכן נדרשים למשימה הכנה מראש, מיומנות וכוח פיזי.

הכנה מוקדמת אם מפנים צמחיה

צמחייה עשויה להיות כבדה מאוד בשל כובד העציצים והמים המוסיפים משקל לאדמה. יש להפסיק את ההשקיה לפני הפינוי, לקצץ את הגזם ולהפריד את האדמה מן העציץ.

פינוי ידני או בעזרת מנוף

לרוב יתבצע הפינוי בעזרת המעלית והמדרגות. עם זאת, לעתים יידרשו שרותיו של מנוף אם מדובר בציוד כבד או בגובה רב.

הצבת מכולה

במקרים רבים יש צורך להציב מכולה שתקלוט את הציוד והפסולת שיפונו מהגג. חברה מקצועית תדאג למכולה כזו ובהמשך, לפינוי התכולה מן המכולה אל אתרים מורשים על פי חוק.

ניקיון החצר והכביש

פינוי גג כרוך לעתים מזומנות בלכלוך רב שחלקו מוצא את דרכו אל הכביש או החצר. חשוב שהחברה המפנה תדאג לניקיון כל השטחים שהתלכלכו ותשאיר סביבה נקייה לאחר הפינוי.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו