כל מה שרציתם לדעת על פינוי דירות נפטרים

פינוי דירות נפטרים

רק עם חברת שי פינוי דירה

בשלב כלשהו בחיינו נעמוד בפני הצורך לפנות דירה בה גרו הורינו או קרובי משפחה אחרים שלצערנו הלכו לעולמם. לאחר האבל, נרצה בדאי לאכלס את הדירה מחדש. במקרים רבים נרצה לבצע פינוי של התכולה שנצברה בדירה לאורך השנים, משימה לא פשוטה שמעורבים בה רגשות רבים עקב הפטירה שהתרחשה לא מכבר. שי פינוי דירה מבצעת פינוי דירות נפטרים במקצועיות, תוך מודעות ואמפטיה לרגישות שבמצב.

יש לכם שאלות על פינוי דירות נפטרים?

ריכזנו בשבילכם את כל המידע בנושא:

לצד הצורך במקצועיות וביצוע פינוי יעיל, מתחייבת רגישות רבה לאבלם של בני המשפחה ויחס מכבד לחפצי הנפטר המעוררים סנטימנטים וזיכרונות רבים.
במקרי פינוי דירות נפטרים הפינוי מתבצע פעמים רבות זמן קצר לאחר הפטירה. לחברת שי פינוי דירה יש אפשרות לתת מענה מהיר כמעט לכל קריאה. אנו מגיעים לכל מקום חוץ מאזור אילת.
בהחלט. ברור שחלק ניכר מהתכולה עשוי להיות שמיש וטוב או בעל ערך רגשי. לכן נפעל בהתייעצות עם הלקוח ובהתאם להנחיותיו.
קורה לא אחת שלמרות המיון המוקדם, מתגלים על ידינו חפצים ופריטים משמעותיים עליהם הלקוח לא ידע. אנו נעדכן מייד ונבקש מהלקוח הנחיה כיצד לפעול.
עקרון מנחה בעבודתנו הוא כבוד לפרטיות המשפחה. לכן תתבצע העבודה כשהבית סגור, עד הניקיון הסופי. את התכולה נוציא באריזות סגורות ואטומות.
אנו מובילים את הפסולת, ארוזה לפי סוגים, אל אתרים המיועדים לכך. כדי להימנע ממטרד לשכנים ננקה אחרי העבודה את חדר המדרגות והמעלית ככל שיהיה צורך בכך.
המחיר נקבע על פי כמות ואופי העבודה ולוקח בחשבון מרכיבים נוספים. הגביה תמיד בסיום העבודה ולאחר בדיקה של הלקוח.

רוצים לראות איך מפנים דירות נפטרים?

צפו בגלריית הסרטונים שלנו!

פינוי דירות נפטרים ב-

3 שלבים

שלב ראשון

למרות הצער הגדול, פינוי דירות נפטרים כדאי לבצע בהקדם. עם קבלת הקריאה מכם נגיע תוך זמן קצר ונבדוק מה מצב הדירה כדי להגיע מוכנים ליום הפינוי. בפגישה המקדימה נתכנן עם הלקוח תכנית פעולה ונקבל החלטות מה לשמור ומה לפנות.

שלב שני

אריזת התכולה לאחר מיון יסודי, תוך שימת דגש מיוחד על בקשותיו של הלקוח.

שלב שלישי

הובלת כל התכולה שפינינו לייעודה וניקוי הדירה. אם נתבקש נוכל לבצע עבודות נוספות.

למה לבחור בשי פינוי דירה

לפינוי דירות נפטרים?

יתרון ראשון

כאמור, חשוב מאוד להבין את הרגישות שבמצב ואת הקושי של משפחת הנפטר. הצוותים שלנו מנוסים מאוד במצבים כאלה וידעו להפגין מקצועיות מחד ואמפטיה וסבלנות מאידך.

יתרון שני

הפגישה הראשונה היא ללא התחייבות. חשוב לנו שתשכרו את שירותינו רק לאחר שתדעו ותבינו את כל הפרטים.

יתרון שלישי

בכל עבודה או פרויקט נשמור תמיד על הערכים המנחים אותנו. אנו מדייקים תמיד, אמינים, ייצוגיים ומקפידים לעמוד בלוח הזמנים שנקבע להשלמת העבודה.

יתרון רביעי

מעבר ליכולתנו לספק מענה מהיר, אנו מכירים היטב ערים ויישובים רבים בארץ ואת המורכבויות והמאפיינים של דירות בכל אזור. עובדה זו מאפשרת לנו לפעול בכל מקום ביעילות מרבית ובזמן קצר ביותר.

יתרון חמישי

במהלך העבודה נשמור היטב על פריטים רגישים ושבירים. נמנע מלהזיק לתשתיות הדירה כגון קירות, תקרה ומשקופים.

הדברים החשובים שצריך

לשים לב אליהם בעת פינוי דירות נפטרים

מיון מדוקדק ויסודי

חשוב לקבל החלטות טרם העבודה לגבי שמירה או פינוי של הפריטים השונים. מיון מקדים שבוצע היטב יקל על הפינוי ויקל גם עליכם להכשיר את הדירה לשימוש חדש.

פינוי דירת נפטרים – כיצד להמשיך

ייתכן שלמרות הפינוי הדירה עדיין לא כשירה למלא את ייעודה. ניקוי, חיטוי יסודי ועבודות תיקון בקירות ותיקוני אינסטלציה וחשמל ישלימו את המלאכה. נוכל לעזור בכך ואף לסייע בארגון יעיל של הדירה.

תכולה שעדיין ניתן להשתמש בה

ניתן לתרום חלקים מהתכולה או למכור. ייתכן שאנו נרצה לקנות מכם את התכולה ככל שיש לה ערך עבורנו. במקרה זה נפחית את מחיר התכולה ממחיר העבודה.

פינוי בהתאם לחוק

חשוב למיין את התכולה משום שלכל קטגוריה יש חוקים כיצד לפנות ולאן. אנו מכירים היטב את ההנחיות ופועלים על פי חוק.

ציוד מיוחד

ישנם מקרים בהם נדרש ציוד פירוק, הובלה או שינוע מיוחד. אנו מצוידים בכל הנדרש כדי לתת מענה לכל בעיה.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו