כל מה שרציתם לדעת על פינוי בית

כל מה שרציתם לדעת

על פינוי בית

בית הוא מקום המגורים והעוגן של חייכם. ככזה הוא אמור להשרות ביטחון ורוגע. אין ספק שהשלווה נפגעת כאשר הבית גדוש באלפי פריטים שנערמו עם הזמן ומפריעים לכם להיות מאורגנים כפי שהייתם רוצים. כאן נדרש הליך פינוי אותו מציעה חברת שי פינוי דירה.

יש לכם שאלות על פינוי בית?

ריכזנו בשבילכם את כל המידע בנושא:

חשוב להעריך באופן אובייקטיבי את כמות העבודה, את הכוח הפיזי הנדרש ואת הצורך בציוד מיוחד ובמשאיות תובלה. בדיקת גורמים אלה תראה לכם שבמקרים רבים יש צורך בהזמנת אנשי מקצוע.
בדיוק לשם כך אנו מגיעים לפגישה אתכם טרם הפינוי, במטרה להגיע מוכנים וכדי שתדעו מה אנו מתכוונים לעשות. לאחר הפגישה תישלח הצעת מחיר.
בוודאי אם כי אין חובה. בפגישה המקדימה נפרט את כל מה שאנו מתכוונים לעשות ונבקש מכם חוות דעת והערות. ביום הפינוי תוכלו לוודא שהכול לשביעות רצונכם ואף לתת הנחיות משלימות.
בהחלט לא. אנו עובדים על פי הנחיות המשרד לאיכות הסביבה ותקנות פינוי פסולת עירוניות. הן אשפה והן פריטים למחזור, נלקחים לאתרים מורשים בלבד.
בהחלט כן. בבתים רבים מצטברת התכולה עד כדי כך, שמחוסר מקום בבית, חלק ממנה מאוחסן במחסן או בחצר. פינוי כזה מצריך מיומנות מיוחדת ואנשינו מנוסים מאד בתחום.
לאנשים מבוגרים קשה להיפרד מרכוש שצברו במהלך חייהם, אף שהוא חסר תועלת ובמקרים רבים נפגעת איכות חייהם. אנו מייעצים לרשויות הרווחה בנושא ובמקרים רבים, מצליחים לרתום את הלקוח המתנגד לרעיון הפינוי.
קרוב לוודאי שלא תהיה בעיה. יש לנו פתרונות הגעה והובלה לכל מצב, כולל כבישים צרים, חוסר בחניה, עומסי תנועה ועבודה בגובה רב.

רוצים לראות איך מפנים בית?

צפו בגלריית הסרטונים שלנו!

פינוי בית ב-

3 שלבים

שלב ראשון

מיפוי המצב כפי שהוא כעת וקבלת החלטה בשיתוף הלקוח מה לפנות, מה למחזר ומה להשאיר.

שלב שני

אריזה בקרטונים ושקיות אטומות תוך מיון לפי קטגוריות.

שלב שלישי

המשאיות מובילות את הפריטים לייעודם, ניקוי הדירה והסביבה הקרובה, ניקיון חדר המדרגות והמעלית.

למה לבחור בשי פינוי דירה

לפינוי הבית שלכם?

יתרון ראשון

זמינות ופרישה רחבה. הודות לסגל רחב וציוד רב ומתקדם, אנו יכולים לפנות כמעט כל בית בהתראה קצרה ואף במיידי, בערים ויישובים רבים כמעט בכל רחבי הארץ.

יתרון שני

פגישת הייעוץ מתבצעת ללא תשלום. אנו רוצים שתתרשמו מאיתנו ותחליטו לחתום על הצעת המחיר בראש שקט וללא התחייבות מראש.

יתרון שלישי

דייקנות, אמינות וייצוגיות. ערכים אלו מנחים אותנו במשך עשרים שנה ויותר. נגיע תמיד בזמן, נכבד אתכם ונעבוד מולכם בשקיפות מלאה.

יתרון רביעי

בהתאם לצורך ולבקשתכם, נוכל להוסיף לפינוי הבית שירותי תחזוקה, ניקוי והדברה. נשמח לעזור לכם להפוך את הבית לקן חמים ונעים.

יתרון חמישי

לצד היעילות אנו מקפידים על עבודה זהירה. אנו שומרים על חפצים וציוד רגיש ונמנעים מלפגוע בדלת, במשקופים ובקירות.

הדברים החשובים שצריך

לשים לב אליהם בפינוי בית

חשוב לקבל החלטות באומץ

בדקו היטב עד כמה אתם צריכים כל פריט. ההחלטה להיפרד היא לא פשוטה לעתים, אך פינוי מקום וארגון הם מפתחות חשובים לאיכות חיים.

שימוש חוזר

אם לכם אין צורך בפריט מסוים, אין פירוש הדבר שאין בו תועלת. תוכלו להעביר באמצעותנו את הציוד לעמותות הדואגות לנזקקים.

פינוי הוא חלק מהפתרון

לאחר הפינוי חשוב לארגן את הדירה באופן שיאפשר חיים נוחים וגישה נוחה לכל פריט חשוב. כמובן שיש לשמור על הסדר ולתחזק את הדירה באופן קבוע.

כמה זמן זה לוקח

פינוי בית מצריך במרבית המקרים יום עבודה. במקרים מורכבים יותר נדרשים יומיים עד ארבעה ימים. קחו זאת בחשבון כשאתם מתכננים לוח זמנים בהקשר לפינוי.

אנחנו לשירותכם

אנשי הצוות שלנו קשובים תמיד, סבלניים ואדיבים. אתם מוזמנים לשתף אותנו בכל בקשה, שאלה או חשש לפני הפינוי ובמהלכו. נשמח לסייע ככל יכולתנו.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו