מה הדברים החשובים לדעת בנושא פינוי אשפה תל אביב

כל מה שרציתם לדעת

על פינוי אשפה תל אביב

עבור רבים מאיתנו, פינוי אשפה מהבית הוא מעשה של יום ביומו. אך פינוי אשפה בתל אביב עלול להפוך לפרויקט רציני ביותר כאשר הדירה מוזנחת או שהדיירים בה הם אגרנים כפייתיים. פינוי כזה מצריך אנשי מקצוע בעלי ניסיון, כמו המומחים של חברת שי פינוי דירה.

יש לכם שאלות על פינוי אשפה תל אביב?

ריכזנו בשבילכם את כל המידע בנושא:

אם הדירה מוזנחת מאוד, כמות האשפה תהיה פשוט גדולה מדי ותדרוש ממך משאבים רבים מדי.
מעבר לכמות העבודה, חשוב לדעת שסוגי אשפה שונים ובפרט חומרים רעילים או דליקים מחייבים מיון ואריזה בנפרד כמו גם טיפול מיוחד.
בהחלט לא. השלכת פסולת באופן זה תגרור קנס של העיריה. מעבר לכך, מדובר בסכנה לציבור.
האשפה ממוינת ונארזת בהתאם לקריטריונים ברורים. לאחר מכן נשנע אותה באמצעות רכבי הובלה אל אתרי פינוי מוכרים ומורשים על ידי הרשות המקומית
הצוותים שלנו מנוסים מאוד ומקפידים על זהירות ובטיחות. לאחר עבודה נבצע ניקיון של המדרגות, המעלית וניקיונות נוספים בסביבה אם יידרש.
זו הסיבה שאנו נקיים אתכם פגישה מקדימה, במטרה להבין את המורכבויות, ביניהן ענייני נגישות וחניה. בכל מקרה נמנע מלהפריע לשכנים ולתפוס את מקומות החניה שלהם.
במסגרת פגישה מקדימה נוכל לעמוד על כמות העבודה ולהיערך בהתאם מבחינת אנשי צוות, ציוד וכלי רכב. לרוב תתבצע העבודה תוך יום אחד.

רוצים לראות איך מפנים אשפה בתל אביב?

צפו בגלריית הסרטונים שלנו!

פינוי אשפה בתל אביב ב-

3 שלבים

שלב ראשון

מיפוי הגורמים השונים כמו סוגי התכולה, נגישות, חניה, הציוד הנדרש ועוד. על פי הסקירה המקדימה נכין תכנית עבודה וניתן הצעת מחיר.

שלב שני

חלוקת התכולה לקטגוריות והעברה לרכבי ההובלה באריזות מתאימות.

שלב שלישי

הובלת התכולה לאתרי אשפה מורשים ומוסדרים בחוק. במידת הצורך יבוצעו בדירה עבודות חיטוי, הדברה ותיקונים שונים.

למה לבחור בשי פינוי דירה

לפינוי אשפה בתל אביב?

יתרון ראשון

מפגש מקדים חינמי בו נוכל לסקור ביחד אתכם את המתחם ולהבין את מהות העבודה. המפגש ללא עלות נועד לאפשר לכם להכיר אותנו ולקבל החלטה על שירותינו, כשיש ברשותכם אינפורמציה מלאה וללא לחץ של תשלום מראש.

יתרון שני

לצוותים שלנו יש הכשרות מתאימות וניסיון רב בכל הנוגע לנושאים מיוחדים כמו פינוי פסולת מזהמת, חיטוי בכלור וחומרים רעילים אחרים, ציוד מיוחד ומתקדם לפירוק והובלה ועוד.

יתרון שלישי

כדי להימנע מקנסות, נפנה את האשפה רק למקומות ייעודיים ולא נשאיר חפצים תכולה וזבל בסביבת הדירה והבניין.

יתרון רביעי

זמינות גבוהה של אנשי צוות כלי רכב וציוד המאפשרת לנו להגיע בהתראה קצרה ביותר.

יתרון חמישי

אנו יכולים לפנות אשפה מכל סוגי המתחמים: דירות מגורים, משרדים, דירות במגדלים גבוהים, מחסנים, חצרות וגגות.

הדברים החשובים שצריך

לשים לב אליהם כאשר מתבצע פינוי אשפה בתל אביב

ההחלטה היא הקשה ביותר

לא פשוט להחליט לשנות מצב מסוים שאנו מכירים כשגרה לאורך שנים. עם זאת, ברגע שמחליטים לפנות את האשפה ומזמינים אנשי מקצוע, התהליך עצמו קצר ויעיל עם תוצאות שתברכו עליהן. צריך רק להחליט.

נגישות ותחבורה

פינוי אשפה בתל אביב כרוך בהתמודדות עם קשיי תעבורה, דירות שהנגישות אליהן קשה וכמובן בעיות חניה. אנו נערך לכל זאת מראש ונמצא פתרונות, על מנת לדייק ולעמוד בתוכנית הזמנים שנקבעה.

זהירות – לא הכול אשפה

במהלך המיון נבדוק אם קיימים פריטים שניתן למחזר, או לתרום. לעתים נמצא תוך כדי הפינוי חפצים שלדעתנו יהיו בעלי ערך עבורכם ונתייעץ עמכם כיצד לפעול.

תקנות עירוניות

פינוי אשפה כרוך במגוון תקנות עירוניות הנוגעות לאריזות מתאימות ומקומות מוסדרים לפינוי האשפה. אנו מכירים את תקנות העיר תל אביב ופועלים על פיהן.

משרדים

גם במשרדים מצטברת לעתים תכולה לא שמישה ומכשירים וריהוט ישנים המיועדים להחלפה ושדרוג. אותם נוכל לפנות עבורכם. במידה והמשרד פעיל בשעות היום, נוכל להגיע אחרי שעות העבודה.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו