פינוי דירות כיצד להצליח בבחירת החברה הנכונה?

לבחור את הנכונים 

כול כך הרבה חברות פועלות בתחום של פינוי מדירות, אבל למרות הכמות הגדולה רק חברות מעטות מצליחות להתקדם עם הזמן בציוד טכנולוגי מתאים, בערכי שירות מתקדמים שפניהם ללקוח, ובהובלת הענף אל סטנדרטים גבוהים יותר כול הזמן. חברות פינוי דירות אלו מתבדלות מחברות הפינוי האחרות, וכדאי תמיד לפני שבוחרים להקפיד לזהותן, על מנת שהתמורה שתקבלו תהיה המשתלמת והמתגמלת ביותר. חברת פינוי איכותית פועלת במקצועיות גם בחלקים שנסתרים מכם בקבלת השירות, כמו לדוגמא הקפדה מלאה על פינוי אך ורק אל מטמנות מורשות. שאלתם את עצמכם לאן הולכת התכולה המיותרת כשהיא יוצאת מהדירה? ובכן חברה טובה תספוג אגרות פינוי על מנת לעמוד בדרישות החוק ועל מנת לשמור על איכות הסביבה של כולנו. חברה חאפרית לעומת זאת תעדיף לשלשל את סכום האגרה לכיסה, ולשלוח את התכולה שלכם למשרפות פיראטיות שפוגעות באיכות האוויר שלנו ומכערות את נופינו.

היתרון של עובדים קבועים

חברת פינוי דירות המחזיקה בעובדים קבועים תתן לכם תמורה ואחריות גדולה בהרבה מהחברות שפועלות במודלים אחרים. ראשית חברה שבה עובדים קבועים היא חברה משפחתית בהוויה שלה, מכיוון שהעובדים פועלים בסמיכות זה לזה, ומכאן שתרבות וערכי החברה מאומצים על ידם לטובת איכות השירות שתקבלו. שנית במקרים כמו פינוי אספנות כפייתית ישנו ערך ממשי לצורה בה העובדים מתייחסים לאספן, לסביבתו, לשכנים וכדומה, תוך כדי ביצוע יעיל של הפינוי עצמו. רק עובדים עם ניסיון בנישת פינוי זו בעבר יכולים לפעול באופן אחראי ונכון לסיטואציה. כך גם פינוי דירה וירושה שמחייב לעיתים קרובות גם מיון הפריטים השונים בתכולה, ויש צורך גדול בהבטחת יושרת העובדים על מנת שחפצים לא יעלמו במהלך המיון. פינוי מחסנים ומקלטים מצריך פעמים רבות הפעלת ציוד מכני יעודי להתגבר על תכולה מרובה ותנאי שטח מורכבים, רק עובדים שזכו להכשרה והציאו רשיון בהפעלת הכלים הללו יוכלו לספק לכם תמורה אמיתית.

היתרון של חברה מבוססת

חברת פינוי דירות מבוססת מחזיקה בכלים נוספים שהופכים פינוי לאפקטיבי יותר, כלי ניקיון ופוליש מקצועיים, ציוד יעודי להדברה, מנופים ועוד. לא פעם בסוגי פינוי כמו פינוי אשפה מהבית או פינוי חלל שהוזנח, יש צורך גם בשילוב הפינוי בהדברה מקצועית, וחברת הפינוי המקצועית תוכל לספק לכם פינוי פלוס הדברה וניקיון בעלות קטנה בהרבה מהזמנת כול אחד מהם בנפרד. במקרים של פינוי רהיטים ישנים תוכלו לכות בסיוע מהחברה בהעברתם למרכזי תרומה, או במקרים מסוימים תוצע לכם הנחה על הפינוי תמורת הפריטים הללו מטעם חברת הפינוי עצמה.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו