ברוכים הבאים לאתר של שי פינוי דירה

מפנים את כל סוגי הפסולת

פגישת יעוץ ללא התחייבות

לפרטים נוספים ולהזמנת שירות צור עימנו קשר

שלום! אני שי שטיקגולד, שי פינוי דירה

ברוכים הבאים לאתר שלי, מתי אתם צריכים את השירות שלי?

שלום, אני שי שטיקגולד, אבל כולם כבר קוראים לי שי פינוי דירה. לא פלא אחרי יותר מ-20 שנה בתחום, ופינוי יעיל ומהיר של אינספור דירות, מקלטים, מחסנים, משרדים ומה לא בעצם.

גם היום אני מתרגש לראות את ההבדל בין דירה לפני הפינוי שלנו ואחרי העבודה המקצועית, ועוד יותר שמח לשמוע את התודה הנרגשת של הלקוחות.

מה אנחנו יודעים לפנות? הכל.
במיוחד אנחנו מציעים את השירותים הבאים,
כדי לחסוך לכם זמן ומאמץ ובעיקר לאפשר לכם לפנות
נכס עם ראש שקט באמת.

פינוי דירות מוזנחות מאוד, מכל סיבה שהיא, כולל כמעט תמיד הוצאת כמויות עצומות של אשפה ופסולת. אנחנו מקפידים לפנות הכל אך ורק לאתרים מורשים, תוך שמירה על ניקיון הבניין שבו נמצאת הדירה והתחשבות מקסימלית בשכנים. הצוות המיומן יודע לטפל גם בדירות שהפכו למפגע תברואתי, ואם תרצו נוסיף לפינוי גם ניקוי יסודי וחיטוי של הנכס - כדי שתוכלו להשתמש בו מיד כשאנחנו מסיימים את העבודה.

פינוי דירה של אגרן כפייתי הוא משימה שמחייבת לא רק נחישות ומקצוענות אלא גם ובעיקר רגישות. כאן נכנס לתמונה הניסיון הרב שצברתי, כשבין השאר אני גם מרצה בפני עובדות סוציאליות ומסייע לרשויות הרווחה לטפל באנשים שסובלים מההפרעה החמורה. העבודה מתבצעת בשיתוף פעולה מלא עם האגרן והמשפחה, ואנחנו מצליחים לחולל פלאים גם במקומות שנראו אבודים.

מקלט שלא יספק לכם הגנה בשעת צרה? מחסן שאי אפשר לאחסן בו את הפריטים החשובים לכם באמת? שיחת טלפון אחת ואנחנו מתייצבים אצלכם - ותוך זמן קצר מאוד מפנים עבורכם את השטח מכל מה שלא אמור להיות בו. השירות כולל פינוי חפצים כבדים וגדולים, כאלה שעלולים לפצוע את מי שינסה לפנות אותם בלי הניסיון והבקיאות הדרושים, ואם תרצו גם ניקוי יסודי והדברה.

פינוי משרד הוא שירות שמחייב גמישות מרבית, כדי שהפגיעה בשגרת העבודה תהיה מינימלית ואפילו אפסית. גם בפינוי חצר המפתח העיקרי להצלחה הוא תכנון מדויק של התהליך. בשני המקרים הצוות שלנו יבצע את העבודה בזריזות, בזהירות ובלי שבכלל תרגישו אותו - עד שתראו את החצר או המשרד פנויים מכל הפריטים המיותרים.

שירות מורכב במיוחד בגלל הצורך להעביר את התכולה המיותרת מהגג אל רכב הפינוי, כמובן מבלי לפגוע בקירות חדר המדרגות או במעלית, ובאופן כללי לוודא שלא נגרם שום נזק לרכוש. גם במבנה מסחרי התנאים בשטח מחייבים מיומנות גבוהה במיוחד ובעיקר ניסיון רלוונטי - וזה בדיוק הערך המוסף שלנו.

נתקלתם במצב שבו צריך פינוי? אל תהססו, התקשרו אלי או שלחו לי הודעה!

אתם לא צריכים לעבוד קשה. אתם לא צריכים לסחוב אינספור שקיות אשפה וחפצים גדולים, כבדים וכאלה שעלולים לפצוע אתכם. אתם לא צריכים לבזבז ימי עבודה שלמים על הפינוי.

תנו לי ולצוות שלי לעבוד קשה בשבילכם – ותקבלו את הדירה / המחסן / המקלט / הגג / המשרד פנויים ונקיים תוך זמן קצר במיוחד.

שירות אדיב, רגישות ומקצועיות

אנחנו מקפידים על ביטוח מלא, שירות קשוב ואדיב, זמינות גבוהה ועבודה יעילה ובמקביל בטוחה. הרווח שלכם הוא נכס פנוי מכל מה שלא צריך להיות בו, ושקט נפשי מלא. מוזמנים להתקשר או לשלוח הודעה כבר עכשיו – אני והצוות כאן בשבילכם.

איך מזמינים את השירות?

ניתן לפנות אלי באמצעות לחצן הווטסאפ כאן באתר, אני זמין ואשמח לענות. כמו כן ניתן להתקשר לטלפון, או להשאיר לי מייל - אני אשוב אליכם מתי שתרצו. זקוקים לייעוץ בלבד? אל תהססו, אשמח תמיד לענות על כל שאלה.

לקוחות ממליצים

קראו המלצות של לקוחות שהזמינו שירותי פינוי אצל שי פינוי דירה, וקבלו גם אתם את השירות הטוב ביותר, המהיר ביותר – והבטוח ביותר בישראל בתחום הפינוי.

פנו אל שי פינוי דירה לשירותי פינוי מקצועיים

אני מגיע אליכם ללא התחייבות, ויחד אנו אומדים את כמות התכולה שיש לפנות, אקשיב לכם כדי להבין מה תרצו לפנות ומה להשאיר - ועל הבסיס הזה תקבלו הצעת מחיר משתלמת מאוד. שירות הפינוי מוצע בכל הארץ, בזמינות גבוהה, בשקיפות מלאה וכאמור ביעילות וברגישות.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו דילוג לתוכן