​פינוי דירה לתרומה

פינוי דירות 

אנשים רבים מגלים עם השנים שהם חיים בדירה צפופה ומבולגנת אשר נובעת מהעובדה שעם השנים הצטברו בה כמויות לא הגיוניות של ציוד שאין בו כבר כל שימוש – אלו יכולים להיות רהיטים ישנים ושבורים שמשום מה לא יצא עדיין לזרוק, מכשירי חשמל שכבר מזמן הפסיקו לעבוד או לעבוד בצורה מספקת, אבל נשארו בבית אולי מתוך מחשבה שיום אחד הם יקומו לחיים, בגדים שלא עולים על אף אחד או שאף אחד כבר לא לובש, אבל מסיבה מסוימת אף אחד גם לא טרח להוציא אותם מהארון או לעשות איתם משהו, מגזינים ישנים שממש לא רלוונטיים לאף אחד, צעצועים של הילדים – שכבר נמצאים בגיל ההתבגרות, תקליטים, ספרים, נעליים ישנות ועוד מגוון רחב ומגוון של ציוד שאין לו כל שימוש ותופס מקום רב בבית.

ברגע הגילוי מגיע גם הרגע לעשות מעשה בנדון – להתקשר לחברת צוות פינוי דירה ולעשות את הצעד הראשון בדרך לפינוי הדירה מכל אותו ציוד ישן אשר פוגע בניקיון ובסדר של הבית ומוריד את איכות החיים של הדיירים בבית.

חברת צוות פינוי דירה תדאג להעביר חלק גדול מהציוד לתרומה עבור נזקקים – מה שיבטיח לכם לא רק את הסדר והניקיון בבית שלכם אלא גם מעשה טוב במיוחד אשר נעשה בשמכם וביוזמתכם.

פינוי דירה בחינם

אחת הסיבות בגינן לא פניתם עד עכשיו לצוות פינוי דירה או לחברה מקצועית אחרת המתמחה בשירתי פינוי תכולת דירה בכדי להזמין שירותי פינוי, היא אולי מכיוון שחשבתם שהשירות הזה יעלה לכם סכום גבוה במיוחד של כסף, אז העדפתם כרגע לדחות את ההצעה – אולי מתוך מחשבה שיום אחד תעשו את עבודת הפינוי בעצמכם או שיהיה לכם כסף לשלם עליו.

אז אם זאת אכן הסיבה בגינה לא הזמנתם עד עכשיו שירותי פינוי דירה לתרומה, חשוב שתדעו שחברות רבות מציעות את שירותי הפינוי בחינם. אתם ודאי שואלים את עצמכם מה האינטרס של חברות שכאלו להציע את שירותיהם בלי לקבל תמורה –  אז התשובה לכך, היא שיש תמורה בעד הפינוי עצמו – התמורה היא התכולה עצמה. חברות אלו הינן בעלות קשרים המאפשרים להם למכור את התכולה לסוחרים ולאנשים שונים אשר מוצאים תועלת כזאת או אחרת בתכולה.

אז במידה ואין לכם כרגע את האפשרות לגייס סכום כסף עבור קבל שירות של פינוי דירה, חשוב שתדעו שקיימת אפשרות ליהנות מהשירות על ידי חברה מקצועית ומנוסה וזאת מבלי לשלם עבורו אפילו שקל אחד.

חשוב לציין, שגם חברות אשר מציעות שירותי פינוי בחינם, מעבירות לעיתים חלק גדול מהתכולה אותו לא ניתן או לא משתלם למכור לתרומה – כך שגם מאחורי שירות כזה מסתתר לעיתים מצווה גדולה.  

פינוי אגרנות כפייתית

אגרנות כפייתית היא בעיה קשה אשר יכולה לפגוע באופן משמעותי ברמת החיים של הסובל ממנה, של בני המשפחה ושל השכנים שלו.

האנשים אשר סובלים מנושא של אגרנות כפייתית יאספו לאורך השנים כמויות עצומות של ציוד חסר כל תועלת או שימוש כמו מגזינים ישנים, רהיטים שבורים ועוד מגוון רחב של ציוד חסר שימוש או תועלת.

אם אתם או בני משפחתכם סובלים מאגרנות כפייתית והחלטתם לטפל בנושא – אחד השלבים החשובים בדרך להחלמה מלאה תהיה פינוי הבית מאותם החפצים אשר הצטברו שם במהלך השנים.

אז נכון שמדובר בצעד לא פשוט מבחינתו של האדם הסובל מאגרנות ונכון שכל הבסיס של אגרנות הוא ההיקשרות לחפצים והמחשבה שיום אחד יהיה להם שימוש – אבל בסופו של דבר, בשביל להשאיר את התופעה מאחור ולצעוד לתוך התחלה חדשה – יש לעשות את הצעד הזה.

בכדי שהצעד יעבור על הצד הטוב ביותר, קיימת חשיבות לבחור בחברת פינוי אשר מתמחה באופן ספציפי בנושא של פינוי אגרנות כפייתית ושלצוות המפנים המגיע מטעמה יהיה את הרגישות והמודעות לפינוי בית במצבים כאלו ולהתנהלות מול אותו אדם אשר סבל מנושא של אגרנות.

עבודת הפינוי במקרה הזה, תתבצע במספר שלבים וברוב המקרים תארך זמן רב יותר מעבודת פינוי אחרת – זאת בגלל הכמות העצומה של החפצים והציוד שהאגרנים צוברים במהלך השנים.

כאמור, אם תתבצע בחירה מחושבת בחברת פינוי מקצועית ומנוסה כמו צוות פינוי דירה תוכלו להיות גם יותר רגועים בידיעה שהפינוי מתבצע במקצועיות וברגישות ובנוסף מדובר בשירות של פינוי דירה לתרומה, כך שמאחוריו מסתתרת מטרה קדושה וחשובה אשר יכולה להקל ולו מעט את תהליך הפרידה של האגרן מהחפצים השונים אותם צבר במהלך השנים.

פינוי דירה וירושה

אחת הסיבות הנפוצות ביותר בגינן אנשים מזמינים חברה המתמחה בפינוי דירה היא קבלת דירה בירושה. במקרים רבים הדירה אשר התקבלה בירושה מההורים או מבני משפחה אשר הלכו לעולמם תהיה מלאה במיני חפצים וציוד ישן, אשר אין לו כל ערך או שימוש.

בכדי ליהנות מהדירה כשהיא נקייה ומסודרת ואולי אף למכור או להשכיר אותה בהמשך הדרך, קיימת חשיבות גבוהה לעשות מעשה ולפנות את הדירה מכל אותם החפצים והציוד הישן. חברה מקצועית המציעה שירות של פינוי דירה, תבצע את העבודה עבור מזמיני השירות ובכך תמנע מהם את התחושה הלא נעימה של לפנות את הדברים בעצמם ומעבר לקושי הפיזי של העניין להתמודד גם עם קושי הנפשי הטמון בזיכרונות מהאנשים שנפטרו.

החברה מבצעת את עבודת הפינוי תוך שיקוף ושיתוף של הלקוח בתהליכי העבודה, כך שרק התכולה שאין בה שימוש הוא צורך מפונה. במקרים בהם מתבצע פינוי תכולה לתרומה – מתווסף לשירות הפינוי ערך נוסף והיורשים יוכלו לדעת שהם גם זוכים לעשות מעשה טוב בשם הוריהם ולהעביר את תכולת הדירה לאנשים, למשפחות או לגופים שונים אשר ייהנו מהתכולה וימצאו בה ערך רב שאף יוכל לשפר את רמת חייהם.

ויש מי שנהנה מהתכולה

לא משנה מהי הסיבה בגינה החלטתם על פינוי תכולה מהדירה, כשאתם מזמינים חברת פינוי אשר מציעה שירות של פינוי דירה לתרומה, אתם יודעים שמאחורי הצעד הזה מסתתר מעשה טוב. ישנם כל כך הרבה אנשים וכל כך הרבה משפחות שהתכולה המיותר שלכם, תהיה כל כך חשובה ויעילה עבורם. הבגדים שאתם לא לובשים כבר שנים יוכלו להיות הבגדים הטובים והיפים ביותר שיהיו ברשותם. הספרים והמשחקים הישנים, יגרמו לילדים שלהם חיוך גדול ועונג צרוף. ובכלל התכולה הזאת שסתם תופסת אצלכם מקום מיותר בבית מסיבה כזאת או אחרת יכולה להוות כמתנה הגדולה והחשובה יותר עבור משפחה או אנשים מסוימים. וזאת בהחלט סיבה לעשות את הצעד הזה ולהזמין חברה מקצועית כמו צוות פינוי דירה אשר מעבירה חלק גדול מתכולת הבית לתרומה.

אז במידה וגם אתם מעוניינים בשירותי פינוי דירה ורוצים לדעת שהשירות הזה יניב גם על הדרך מצווה – אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת צוות פינוי דירה ולדעת שעבודת הפינוי מתבצעת על ידי מפנים מקצועיים ומנוסים אשר יבצעו את העבודה ביעילות ובמהירות ובסופו של דבר חלק גדול מהתכולה יימסר לתרומה, כך שתדעו תמיד שעשיתם מעשה טוב וחשוב.