תרומת תכולת דירה

שי תרומת תכולת דירה

הרבה אנשים מגיעים למצב שהם קיבלו נכס בירושה מהורים או מקרובי משפחה אחרים שנפטרו. פעמים רבות הנכס הזה מגיע עמוס בחפצים וציוד.

אמנם הנכס מלא בחפצים רבים, אך לכם אין מה לעשות בהם ומצד שני- כואב הלב לזרוק אותם לפח.

פעמים רבות מדובר בציוד טוב מאוד, ריהוט במצב מעולה, מכשירי חשמל שעובדים וכמובן עוד חפצים וכלי בית ומטבח שיכולים לשמש אנשים שאין להם.

גם כשמדובר בבגדים רבים המצויים בארונות- גם להם ניתן למצוא משפחות שישמחו מאוד בהם. הבעיה מתחילה שמשפחות רבות שמגיעות למצב בו יש להן דירת ירושה, אינן יודעות מה לעשות בנכס הזה וחשות קצת חוסר אונים מול הסיטואציה.

כאשר לא מכירים את האופציה שמישהו יבוא ויבצע עבורכם את הפינוי של החפצים– זה באמת נשמע מלחיץ.

שי פינוי דירה למצבים מורכבים

אז גם אם הדירה שאתם עומדים מולה היא גדולה מאוד ועמוסה וגדושה בחפצים רבים, שי פינוי דירה ישמח להגיע עד אליכם ולחץ אתכם מהמצב המלחיץ הזה, בנוסף שי ישמח לתרום את החפצים הרלוונטים לנזקקים, ובכך אתם יכולים להיות רגועים מכל הכיוונים- גם פיניתם את הדירה באופן מהיר ויעיל וגם קיימתם מצווה גדולה של תרומה לנזקקים, ובכך תבוא עליכם הברכה.

פינוי של דירה עמוסה מחפצים, גם אם מדובר בדירה מטופחת ומסודרת, זוהי משימה קשה מאוד, ולכן טוב שיש מומחה לצידכם שיבצע את המשימה הזאת באופן מקצועי ומהיר.

שי ישמח להגיע אליכם בכל מיני מצבים מורכבים ככל שיהיו. בין אם מדובר בשירות של תרומת תכולת דירה או בשירות של פינוי זבל מהבית- שי פינוי דירה ישמחו מאוד לסייע לכם באופן מקצועי ומהיר ולהוריד ממכם את העול הכבד הזה של פינוי דירה בעצמכם.

לנסות לבד?

יש משפחות שחושבות לנסות ולפנות את הדירה לבד, אך המציאות מראה אחרת.

גם דירה יחסית קטנה של 3 חדרים היא בעצם עמוסת חפצים. משפחות רבות שעוברות דירה בטוחות כי אין להם הרבה חפצים, אך כשמגיעים ליום המעבר המשפחה מגלה כמה ארגזים וכמה שעות נדרשות להעברת כל חפציהם מנקודה א' לנקודה ב'.

זאת בדיוק הסיבה שלא כדאי לפנות דירות ירושה לבד- במיוחד בדירות של אנשים מבוגרים שפטרו, שבוודאי אספו המון ציוד במהלך השנים וכנראה מדובר בדירה עמוסה למדי.

שי וצוותו האדיב ישמחו להגיע עד אליכם ולפנות את הדירה וכמובן לסייע גם בשירות תרומת תכולת דירה במידת הצורך.