תרומת תכולת דירה בפתח תקווה

שי תרומת תכולת דירה בפתח תקווה

תרומת תכולת דירה בפתח תקווה – בשביל לפנות את הבית שלכם אתם צריכים לפנות לחברה מקצועית. כאשר אתם ניצבים בפני מטלה כה מורכבת מוטב כי תפנו אל חברת פינוי דירה. הללו יוכלו לבצע עבורכם את הפינוי בצורה מקצועית ומיומנת ביותר. בעזרת צוות מנוסה ובעל ניסיון עשיר בפינוי דירות יפנו עבורכם את תכולת הבית בצורה מהירה ויעילה ביותר. אתם עומדים מול התכולה והמשימה המורכבת ונבוכים? לא יודעים מה לעשות עם כל החפצים המיותרים שבבית? פנו לחברת פינוי דירות ופנו את הבית שלכם בצורה הטובה ביותר. בעזרת צוות מקצועי תיעשה העבודה טוב יותר. אצלנו מוצאים לכל בעיה פתרון ולכל שאלה תשובה מידית. פנו לחברת שי וראו כי הבית שעליכם לפנות יפונה על הצד הטוב ביותר.

מה נעשה בכל מה שמיותר?

אם יש לכם חפצים מיותרים בבית תוכלו למצוא עבורם פתרון נהדר. בעזרת התיווך של שי גולד יימצא דורש עבור החפצים שלכם. לכם יש פריטים מיותרים, הללו מעיקים עליכם ומעמיסים על הבית. החפצים הללו יוכלו להגיע למעוטי יכולת ולשמש אותם. אם אתם רוצים לתרום חפצים בפתח תקווה תוכלו לעשות זאת באמצעות שי פינוי דירות. אנחנו נגיע אליכם לבית וניקח את החפצים שאתם רוצים לתרום. אנחנו נעביר את החפצים הללו למעוטי יכולת שמחכים לישועה זו. הם זקוקים לחפצים שימושיים ולפריטים שונים שאין ידם משגת. מדובר באגרנים כפייתיים שביצענו עבורם פינוי דירות. במהלך הפינוי הוצאנו מהבית של פריט מזוהם. חטאנו את הבית והחפצים המזוהמים הוצאו מהבית להשמדה. כעת לאחר הפינוי אין להם כלום. החפצים שלכם יוכלו להיות לעזר רב. כמו כן אנחנו מעבירים חפצים בתרומה למשפחות ולאנשים במצוקות שונות. לנשים שיוצאות ממקלט לנשים מוכות, למשפחות לאחר גירושין ועוד. כל מקרה מצוקה שיש בו ילדים יקבל עדיפות גבוהה יותר למען נפשם הרכה של הילדים.

תרומת כלי מטבח

יש לכם כלי מטבח מיותרים? מצקות, סירים, פלטות חשמליות, כירה חשמלית, מחבתות, סירי לחץ, צלחות, כוסות וסכומים.. כל הכלים הללו שמיותרים לכם ימצאו בית שאין בו כלים. שם ישמחו לקבל את הכלים המשומשים שלכם ולהשתמש בהם. כל כלי מיותר בכל מצב שהוא נוכל לבוא ולקחת. אנחנו נגיע נארוז ונאסוף את החפצים מכם. כך תיפטרו אתם אחת ולתמיד מהמיותר והנזקקים ישמחו לקבל את הפריטים.

תרומת בגדים

בגדים ישנים, ארונות מלאים בבגדים בכל מיני גדלים, אגרתם במשך השנים כמויות גדולות של בגדים שאין להם שימוש. באמת חבל על המקום שלכם. הבגדים שמיותרים מעמיסים ואין סיבה להחזיק אותם בבית. אם יש לכם סוודרים, חולצות, מכנסיים, מעילים וכל פריט לבוש אחר שהוא מיותר עבורכם תוכלו לפנות אלינו. שי פינוי דירות אנחנו נגיע אליכם ונאסוף את הבגדים הללו מהבית שלכם. אנחנו נארוז ונפנה את הבגדים מהבית שלכם ונעביר אותם לארונות הריקים והחסרים של אנשים במצוקה.

תרומת מכשירי חשמל

יש לכם מכשירי חשמל מיותרים? מציק לכם התנור הישן שאין לכם מושג מה לעשות בו? החלפתם מקרר והישן עודו עומד בפינת הבית וממתין לגאולתו. חבל לחכות. פנו אלינו. חברת שי מוצאת מען עבור מכשירי חשמל משומשים. אנחנו נגיע ונאסוף את המקרר. אנחנו ניקח אותו מהבית שלכם ונעביר אותו הישר לבתים של אנשים במצוקה. אלו ישמחו גם במקרר ישן, במכונת כביסה מדגם קודם, מתנור אפיה מיושן. מכשירי חשמל ישנים משמשים בנאמנות בבתים של נזקקים. תרומת מכשירי חשמל בפתח תקווה באמצעות שי גולד.

תרומת ספרים וספרי קודש

ספרייה עמוסה בספרים? מחפשים לאן להעביר את הספרים הללו? יש לכם ספריית ספרי קודש שאין לכם שימוש בהם? תוכלו לפנות לשי, הוא יבוא ויאסוף את הספרים מהבית שלכם. יארוז הכול בצורה מהירה ופרקטית ויפנה את התכולה המיותרת שלכם מהבית. הספרים יועברו לידי אנשים שצריכים ואין להם. עזרו לנו למלא את החסר שלהם.

תרומת רהיטים

מיטה מיותרת? שולחן שאין בו שימוש? פינת אוכל עזובה, מזרנים מיותרים? הרהיטים הללו במצב תקין וחבל לזרוק אותם! תולכו לתרום אותם עבור משפחות במצוקה. אין להם את כל הרהיטים הנצרכים להם ואין להם את האפשרות ללכת ולרכוש. תרמו את הרהיטים המיותרים שלכם משפחות אלו והם יודו לכם על כך כל כך. כל רהיט מיותר, שידה, ארונית, מזנונים קטנים, שולחנות וכיסאות כל אלו יועברו לידי נזקקים שישתמשו בהם מעתה ואילך בשמחה רבה.

לא מבצעים פירוק ארונות

 

אם יש לכם ארונות גדולים או מזנונים גדולים שצריך לפרק אותם בשביל לשנע או להוציא אותם מהבית אנחנו לא נעשה את העבודה הזו תחת שרות זה של תרומת חפצם. כיוון שאין כמעט דרישה למוצרים מעין אלו. באם תרצו תוכלו להזמין אותנו כנותני שרות בתשלום לפירוק ארונות ולהוצאתם מהבית. רהיטים אלו מגיעים לרוב לאתר אשפה ולכן לא נבצע בחינם את הפירוק כי לא נתרום אותו לאף אחד.

תרומת חפצים

יש לכם חפצים שונים שמיותרים לכם? כל חפץ שהוא יכול לשמח את ליבם של הנזקקים. תוכלו לתרום כל חפץ מכל סוג שהוא באמצעות חברת שי פינוי דירות. אנחנו מגיעים לבית שלכם ואוספים את החפצים המיותרים שלכם בשביל לתרום אותם לנזקקים.

תרומת כלי בית

כלי בית מיותרים? כלי עבודה? מקדחה, פטישון, מסור, ברגים ומסמרים. מגהץ, קרש גיהוץ. כל כלי הבית אנחנו מגיעים ומפנים. מוצאים להם דורש ומעבירים לו את התכולה הזו. לכם היא מיתרת ואותו היא תשמש.

תרומת תמונות

יש לכם תמונות שאין לכם מה לעשות בהם? מחפשים מה לעשות בכל המתונות שהסרתם מהקירות של בית ההורים? יש אנשים שישמחו לתלות את התמונות הללו וליהנות מהם. תרמו אותם. אנחנו נגיע ונאסוף את התמונות מהבית שלכם ונעביר אותם לנזקקים.

תרומת שטיחים

יש לכם שטיחים שאתם רוצים להיפטר מהם? מחפשים לאן להוציא את השטיחים? השטיח ששימש אתכם בעבר נעשה למעיק? פנו לשי. הוא יבוא אליכם לבית ויפנה את השטיח. השטיחים שלכם ישמשו נזקקים שישמחו כל כך לקבל שטיח בשביל למלא את הבית שלהם.

למי תורמים תכולת בתים?

רוצים לתרום תכולה של בית? מחפשים לתרום חפצים בפתח תקווה? תוכלו לעשות זאת באמצעות חברת שי גולד. הוא יבוא עם הצוות שלו לבית ויפנה עבורכם את כל החפצים מהבית. הוא יעביר את כל התכולה למחסנים של החברה. שם ימוינו החפצים ויועברו הישר לבתים של הנזקקים שמחכים לקבל את הפריטים.

פינוי מחסן עמוס חפצים לתרומה

יש לכם מחסן עמוס בחפצים? רוצים לתרום את התכולה? פנו לשי פינוי ופנו את כל החפצים מהמחסן שלכם. לטובת נזקקים שישמחו עם החפצים הללו.

פינוי תכולת חנות לתרומה

תכולה של חנות? חנות שנסגרה או סטוק שנתקע? תוכלו לתרום את התכולה הזו לנזקקים. תרומת תכולת חנות בפתח תקווה באמצעות חברת שי פינוי דירה. אנחנו מגיעים לשטח ומפנים את כל התכולה על פי בקשתכם. פנו אלינו ואנחנו נבצע עבורכם את הפינוי. החפצים המיותרים לכם שגורמים לכם לנזקים יועברו לידי נזקקים שישמחו לקבל את הפריטים הללו ולהשתמש בהם. הם יודו לכם כל כך על החפצים שתרמתם משלכם בשבילם.

 Call Now Buttonהתקשרו לשי
התחלת שיחה
זקוקים לעזרה?
שלום, כאן שי שטיקגולד, איך אוכל לעזור לך? אני זמין לשיחה בווטסאפ.