תרומת תכולת דירה בסביון

שי תרומת תכולת דירה בסביון

תרומת תכולת דירה בסביון – דירת ירושה ואתם צריכים לפנות אותה? חייבם להחזיר מפתחות ולהוציא את כל התכולה מהבית? אם אתם מחפשים את הדרך לעשות את המהלך הזה בקלות רבה ככל האפשר עליכם להכיר את השרות של חברת שי פינוי דירות. שי גולד מנהל החברה מתוך היכרות עם לקוחותיו יודע כמה קשה עבורם לבצע את המשימה של הפינוי בכוחות עצמם. הוא יודע גם כמה מעיק יכול להיות חפץ מיותר בבית.

כמה יכולים חפצים לא שימושיים להכביד על האווירה בבית ועל הארגון. ולכן הוא הגה את הרעיון הנהדר של תרומת חפצים בסביון. כאשר מה שמונח מאחורי הרעיון הוא העבודה שהחפץ שמיותר למישהו אחד יכול להיות מבוקש ומועיל מאוד עבור מישהו אחר. המישהו האחר שיקבל את החפץ הוא בן אדם בעל יכולת מוגבלת. הרעיון הוא להועיל לשני הצדדים. העברנו את מה שמיותר לכם למי שכל כך שמח לקבל.

למי אנחנו מעבירים?

את החפצים שאנשים תורמים אנחנו מעבירים למעוטי יכולת במצוקות שונות. יש כאלו שהם אגרנים כפייתיים שעברו תהליך של פינוי דירה. במהלך הפינוי שאנחנו ערכנו עבורם פינינו את כל התכולה המזוהמת מהבית במקרים רבים הם נותרו בקורת גג בלבד מעל לראשם ללא רהיטים או חפצים שימושיים. כמו כן אנחנו מושיטים יד לנשים שיוצאות ממקלט לנשים מוכות או למשפחות לאחר טראומת גירושין כאשר עומדות המשפחות חסרות כל וללא פריטים בסיסיים.

כל חפץ נצרך יסייע להם ביותר לנהל את החיים שלהם בצורה נורמטיבית ככל האפשר. אם אתם רוצים לקחת חלק בנתינה הזו ואתם מעוניינים שהחפצים שלכם יועילו לאנשים אחרים תוכלו לבחור לתרום חפצים בסביון ולהעביר אותם באמצעות חברת שי פינוי דירה. אנחנו נדאג להעביר את תכולת הבית שלכם המיותרת למי שישמח בזה כל כך!

תרומת כלי מטבח

יש לכם כלי מטבח ישנים? הארונות מלאים בכלים שזה עידן ועידנים לא השתמשתם בהם? מחפשים להוציא אותם מהבית? יש לכם סירים גדולים וקטנים, מחבתות מסוגים שונים, צלחות, סכו"ם, סכינים, קערות ומסננות. כל הכלים הללו יוכלו להגיע לידי נזקקים ולשמח אותם. אנחנו נגיע לשטח ונפנה את הכלים הללו. אנחנו נארוז ונארגן בצורה מקצועית ומהירה את כל הכלים הללו ונעביר אותם למי שצריך כל כך. למי שאין לו כלי מטבח בסיסיים. הוא בוודאי ישמח לקבל את הכלים ולעשות בהם שימוש מועיל.

תרומת בגדים

יש לכם בגדים ישנים שכבר לא משמשים אתכם? הם במצב טוב מידי בשביל לזרוק ואתם לא יודעים מה לעשות בהם? כאשר אתם פונים לחברת שי פינוי אתם בוחרים להעביר את הבגדים הללו לארונות הריקים של הנצרכים. אנחנו מגיעים אורזים את הבגדים בצורה פרקטית ומהירה ומעבירים את הבגדים למען הנצרך. אנחנו ממיינים את הבגדים ובודקים למי הם יכולים להועיל ואת מי הם עשויים לשמש. כך יגיעו הבגדים שלכם לידי נזקקים שישמחו כל כך בחולצות הישנות שלכם. הם יתכסו במעיל הישן שלכם וגם הלב שלהם יתחמם במחשבה שיש אנשים טובים שרוצים בטובתם ונותנים להם משל עצמם.

תרומת מכשירי חשמל

יש לכם מכשירי חשמל ישנים? מקרר ישן? תנור אפיה? מזגן? מכונת כביסה? כל מוצרי החשמל שמיותרים לכם יוכלו לעבור לידי אנשים שאין להם. הללו ישמחו גם במזגן ישן וגם במכונת כביסה משומשת. באין להם כלום הם שמחים גם לכך. פנו לחברת שי ודווחו לנו על המכשיר אותו תרצו למסור. אנחנו נבוא ונאסוף את המוצר מהבית שלכם. לכם יפונה הבית ממה שמיותר ואנחנו נעביר את המכשיר למי שזקוק לו.

תרומת ספרים וספרי קודש

יש לכם ספריה עמוסה בספרים שאין לכם צורך בהם? ההורים השאירו ספריה מלאת ספרי קודש ואתם לא משתמשים בהם. מחפשים להעביר אותם למי שישתמש בהם? כל ספר שהוא יוכל להגיע לכתובת בה הוא יבוא לידי שימוש. פנו לחברת שי פינוי דירה ואנחנו נגיע. נארוז את הספרים ונפנה אותם מהבית שלכם. נעביר אותם ליעד בו הם רצויים ושימושיים.

תרומת רהיטים

אם אתם מפנים את הרהיטים מהבית וצריכים להוציא הכול אתם בוודאי מתלבטים מה לעשות בכל הרהיטים. ארונות, מיטות, שידות, פינוי אוכל, כל הרהיטים הללו שאתם מחפשים להוציא מהבית צריכים למצוא כתובת להגיע אליה. אנחנו בהחלט מפנים גם רהיטים. אבל כאן יש לשים לב. כיוון שאנחנו נבוא ונפנה ללא תמורה רהיטים שיש להם דרישה ונוכל להעביר אותם בתרומה למשפחות מעוטות יכולת. אם מדובר ברהיט שאין לו דרישה לא נבצע פינוי. לדוגמה ארונות גדולים או מזנונים שצריך לפרק לצורך ההעברה אנחנו לא נפרק. כמו כן לא נפנה ספה ישנה במסגרת שרות זה של תרומת חפצים כיוון שאין לו דרישה. אנחנו מפנים רהיטים במצב סביר שאנשים יוכלו להשתמש בהם. אבל אנחנו כן נפנה פינות אוכל במצב סביר, מיטות, שידות, שולחנות וספות במצב תקין. גם מזנונים קטנים נעביר לנזקקים.

תרומת חפצים

יש לכם חפצים מיותרים? מכשירי כתיבה, צעצועים, כל חומר וחפץ שמיותר לכם נוכל להעביר אותו למי שצריך אותו. פנו לחברת שי ואנחנו נגיע אליכם. אנחנו אורזים ומפנים את החפצים ולוקחים אותם מהבית. אתם נהנים מבית מפונה מתכולה מיותרת ואנחנו שמחים להעביר את החפצים למעוטי יכולת שישמחו כל כך עם החפצים החדשים שהם יקבלו! יש לכם חלק עצום בנתינה הזו תרומת חפצים בסביון זה מעשה חברתי של נתינה ושל חסד.

תרומת כלי בית

יש לכם כלי בית מיותרים. אביזרים שונים שממלאים לכם את הבית ואתם לא צריכים אותם. וילונות, מדפים, כלי נוי, כל אלו מפריעים לכם במהלך פינוי הדירה אך יוכלו לשמח מאוד את מי שאין לו. אנחנו נעביר את החפצים הללו למעוטי היכולת שאנחנו מתעסקים איתם. הם ישמחו לקבל לידיהם את החפצים הללו ולהשתמש בהם.

תרומת תמונות

הסרתם את כל התמונות מהקירות ואתם מחפשים מה לעשות בהם? תמונות בגדלים שונים. תמונות פוטו ורקמות גובלן, ציורי שמן ואקריליק. הכול נוכל להעביר לידי מי שהקירות שלו חשופים בהעדר יכולת כלכלית לרכוש מוצרים לנוי ולעיצוב הבית. פנו לשי ואנחנו נגיע לקחת את אוסף התמונות שלכם ואנחנו נעביר למי שצריך אותם וישמח לתלות אותם על הקירות בבית.

תרומת שטיחים

יש לכם שטיח מיותר? לא יודעים מה לעשות בשטיח שלכם? אתם לא רוצים אותו אך גם לזרוק ואתו לא מתאים? לשי הפתרון. תרומת שטיחים וחפצים בסביון עבור נזקקים.

למי תורמים תכולת בתים?

תכולה של בית ואתם מחפשים למי לתרום? פנו לשי גולד והוא ידאג שהתכולה תגיע לכתובת הנכונה. כל חפץ רהיט או מכשיר יועבר לכתובת הנכונה והמתאימה וישמש את מי שנצרך לו.

פינוי מחסן עמוס חפצים לתרומה

המחסן עמוס בחפצים ואתם מעוניינים לפנות אותו? רוצים להעביר את החפצים לתרומה בסביון? תוכלו לפנות לשי. אנחנו נותנים שרות בכל הארץ ומגיעים לכל אזור על פי פניית לקוחות. אנחנו נעביר את תכולת המחסן ונמסור אותו לידי נזקקים.

פינוי תכולת חנות לתרומה

יש לכם תכולה של חנות? מסרו אותה לנזקקים באמצעות חברת שי פינוי דירה.

 
Call Now Buttonהתקשרו לשי
התחלת שיחה
זקוקים לעזרה?
שלום, כאן שי שטיקגולד, איך אוכל לעזור לך? אני זמין לשיחה בווטסאפ.