שי פינוי דירה- תרסיס קצף לניקוי כללי

תרסיס קצף לניקוי כללי – ניקיון דירה מקצועי 

אחד מחומרי הניקוי בהם אנו עושים שימוש מוגבר הינו תרסיס קצף לניקוי כללי. תרסיס הקצף נועד למעשה לצרכי ניקוי וחיטוי שטחים מכל סוג, החל מאריחי קרמיקה, דרך משקופים ודלתות ועד למתקני נירוסטה. אנחנו ב-"שי פינוי דירה" מרבים לעשות שימוש בתרסיסי הקצף משום שהם מספקים לנו אפשרויות ניקוי וחיטוי מהירות, יעילות ונקודתיות.

תרסיס קצף לניקוי כללי מגיע למעשה במיכל אלומיניום, המאפשר התזת קצף על משטחים קטנים וגדולים כאחד. החומר הפעיל בתוך המיכל "מרכך" את הכתמים והלכלוך, ובאמצעות שיוף וקרצוף עם מברשת מתאימה או מטלית יבשה, אנחנו מצליחים להסיר את הכתם באופן הפשוט והמהיר ביותר.

תרסיסי הקצף לניקוי כללי משרתים אותנו בכל מסגרות הניקיון והחיטוי אותן אנו עורכים בדירה. עם סיום הליך הפינוי המבוצע על ידינו, ועם הגדרת מטרות וצרכי הניקיון בשטח הדירה, אנחנו ב-"שי פינוי דירה" דואגים לרסס קצף ניקוי על כל המשטחים הבעייתיים בשטח הדירה, ולאחר מספר דקות, שהחומר הפעיל והמרוכז מתוך מיכלי הקצף מתחיל לתת את אותותיו על גבי הכתם, קל יותר ונוח יותר להסיר אותו.

שי פינוי דירה- כל התוצאות המבריקות במקום אחד!

אנחנו ב-"שי פינוי דירה" מעמידים לרשותכם היצע נרחב של שירותים מקצועיים בתחום הפינוי. שירותים אלו כוללים בין היתר: פינוי חפצים ותכולה משטח הדירה, פינוי מתקנים הנמצאים בחצר או בגינת הדירה (כולל פינוי גזם), פינוי מחסנים וחדרי שירות נוספים הנמצאים בסמוך לדירה.

עם סיום הליך הפינוי המבוצע על ידינו, אנחנו מאפשרים לכל לקוח ולקוחה, ליהנות מהיצע מגוון של שירותי ארגון, ניקיון וסדר. שירותים אלו מיועדים לכל סוגי הדירות, לרבות, דירות חדשות, דירות ישנות, דירות מזוהמות, דירות השייכות לאגרנים ואספנים כפייתיים ועוד.

פעולות הניקיון היסודיות שלנו מתבצעים בעזרת חומרי ניקוי מבריקים ואיכותיים במיוחד. כל החומרים בהם אנו עושים שימוש הינם חומרי ניקוי מהשורה הראשונה בארץ ובחו"ל, והם אלו המאפשרים לנו להתגבר על מכשולי לכלוך בדרך לניקיון המבריק והמושלם.

במידה וגם אתם מעוניינים לפנות חפצים ישנים משטח הדירה, החצר או המחסן, אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת, וליהנות מכל השירותים המקצועיים!אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו