שי פינוי דירה- שירותי ניקיון בהתאמה אישית!

שי שירותי ניקיון בהתאמה אישית

אנחנו ב-"שי פינוי דירה" דוגלים בשיטת עבודה המתאימה לכל לקוח ולקוח את השירות האידיאלי ביותר לדרישותיו ולצרכיו. מכיוון שאנחנו ב-"שי פינוי דירה" עוסקים בכל סוגי הפינוי האפשריים, וגם שירותי ניקיון בהתאמה אישית היכולות המקצועיות שלנו להתאים את אופי תהליך העבודה לסוג הפינוי המתבצע הינו ברמה הגבוהה ביותר.

להלן רשימה חלקית של שירותי הפינוי המוצעים על ידינו:

פינוי חפצים ותכולה, פינוי דירה לקראת מעבר בין דירות, פינוי דירה לצרכי שיפוץ, פינוי עסקים, משרדים, חנויות ומפעלים, פינוי ירושות, פינוי עזבונות, פינוי מחסנים, מקלטים וחדרי מדרגות, פינוי דירות גן, פינוי דירות גג ופנטהאוז, פינוי דירה עם מנוף, פינוי דירות קרקע, פינוי דירות השייכות לאג שירותי ניקיון בהתאמה אישיתרנים או אספנים כפייתיים, שירותי פינוי לאחר שריפה, שירותי פינוי לאחר פגעי מזג האוויר (הצפות, רעידות אדמה וכו), שירותי פינוי גגות משותפים ועוד.

עם סיום הליך הפינוי על ידינו, ועם סיום הוצאת כלל החפצים שיועדו לפינוי משטח הדירה, והובלתם אל אתרי המחזור, הפסולת או כל יעד אחר, אנחנו ב-"שי פינוי דירה" מבצעים בשטח הדירה מגוון נרחב של שירותים המתווספים לשירותי הפינוי. שירותים אלו הינם שירותים המוענקים למזמין השירות בתוספת תשלום, הנקבעת בין היתר על צפיותיו של הלקוח בנוגע להליך הניקיון והארגון, והן על מצב הדירה עם סיום הליך הפינוי.

להלן רשימה חלקית של שירותי הניקיון המוענקים על ידינו:

שירותי ניקיון וחיטוי רצפות, שירותי חיטוי חדרי נוחיות, חיטוי אסלות וכיורים, שירותי חיטוי להסרת כתמים, שומנים, אבנית וחלודה, שירותי סיוד, מילוי קירות ותיקון משטחי קיר בעייתיים, שירותי צביעת קירות בהתאם לסוג הגוון והבצע המועדף על הלקוח, שירותי החלפת בלאי, שירותי ניקיון חלונות, שירותי תיקונים קלים בשטח הדירה, שירותי הדברה וריסוס, ועוד היצע נרחב של שירותים המיועדים לכל אחד ואחת מכם, ובהתאמה אישית למצב הדירה ולצרכי הניקיון, הארגון והסדר בחלל הדירה.

במידה וגם אתם מעוניינים לבצע בזמן הקרוב הליך של הוצאת חפצים ופריטים שונים משטח הדירה, אנחנו ב-"שי פינוי דירה" עומדים לרשות כל אחד ואחת מכם, ובכל רגע נתון. זה הזמן להכיר מקרוב את היצע השירותים המוצעים על ידינו!

 

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו