שי פינוי דירה- ניקוי משטחי שיש

שי שירותי ניקוי משטחי שיש

כחלק מעבודות הניקיון והחיטוי של "שי פינוי דירה", אנו מבצעים עבורכם פעולת ניקוי וחיטוי של משטחי שיש. פעולה זו נכללת במסגרת השירותים הנלווים להליכי פינוי דירה המבוצעים על ידינו, ולמעשה מאפשרים לכל אחד ואחת מכם ליהנות ממרחב דירתי נקי יותר, מבריק יותר, בריא ואיכותי הרבה יותר.

ניקוי משטחי שיש מתאפשר באמצעות חומר ניקוי מיוחד נטול חומצה, המיועד בעיקר למשטחי שיש, ולצרכי הסרת לכלוך, שעווה, שמן, חלודה ועוד. חומר הניקוי הייחודי בו אנו עושים שימוש לצרכי ניקוי משטחי שיש, הינו חומר פעיל המיועד לשימוש חיצוני בלבד. חומר זה מונע את הצהבת אבן השיש, ובנוסף מחטא את המשטח מהצטברות חיידקים ובקטריות.

אנחנו ב-"שי פינוי דירה" עושים שימוש בחומרי הניקוי הייחודיים שלנו לצרכי ניקוי כל משטחי השיש בדירה, החל מאבן השיש במטבח ודרך משטחי שיש נוספים המצויים בתוך חלל הדירה, המרפסת או החצר. פעולות ניקוי משטחי שיש וחיטוי המשטחים, מעניקים לכל אחד ואחת מכם מראה מבריק יותר ונוצץ יותר של משטחי השיש.

יותר עבודות ניקיון- יותר איכות חיים!

אנחנו ב-"שי פינוי דירה" מאמינים שכל אחד ואחת מכם ראוי לאיכות חיים משופרת ומשודרגת. באמצעות פעולות פינוי הדירה, ובאמצעות פעולות הניקיון, החיטוי, הארגון והסדר, המוענקים לכם על ידינו, כל אחד ואחת מכם, יכול להבטיח לעצמו מרחב דירתי איכותי, נקי, מסודר ומאורגן יותר, וכל זאת לכל מטרה.

אין זה משנה אם הזמנתם את שירותי הפינוי לצרכי "דילול" החפצים הישנים משטח הדירה, אין זה משנה אם הזמנתם את השירות לצרכי מעבר בין דירות או מכיוון שירשתם או רכשתם את הדירה ואתם מעוניינים להשביח את ערכה, אנחנו ב-"שי פינוי דירה" עומדים לרשותכם עם כל הידע והניסיון המקצועי שלנו, ומאפשרים לכל אחד ואחת מכם, ליהנות מכל היתרונות המקצועיים והאיכותיים שלנו.

עבודות הניקיון המוצעות לכם על ידינו במסגרת השירותים הנלווים להליך הפינוי, הינם שירותי ניקוי ברמה הגבוהה ביותר, המבוצעים על ידי בעלי מקצוע מיומנים ומנוסים בתחומם. במידה וגם אתם זקוקים לשירותי פינוי לכל מטרה, ובמידה וגם אתם מעוניינים ליהנות מהשירות המקצועי הטוב ביותר בסביבה, זה הזמן להכיר מקרוב את "שי פינוי דירה".אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו