שי פינוי דירה- חומרי הדברה וריסוס

חומרי הדברה וריסוס – ניקוי דירה מקצועי 

אחת התופעות הנפוצות ביותר עימה אנחנו ב-"שי פינוי דירה "נאלצים להתמודד ברמה השוטפת, היא תופעת התיקנים, המזיקים, החרקים וכדומה. תופעה זו נמצאת כמעט בכל בית בישראל, והיא נוצרת כתוצאה מחוסר היגיינה כללית של הבית, או לחילופין, מקרבה מסוימת לכרי גידול של אותם תיקנים (חצרות וגינות לדוגמה).

כמו כן, חרקים בתוך שטח הבית או החצר, נובעים מחוסר ידע בנוגע להדברה נכונה ויעילה של שטח הדירה. אנחנו ב-"שי פינוי דירה" מתמחים לא רק בהרחקת החרקים והמזיקים האחרים משטח הדירה, אלא גם בטיפול מקצועי המונע חדירת חרקים לשטח הדירה.

חומרי הדברה וריסוס המוחזקים על ידינו, הינם חומרים פעילים בריכוז גבוה. חומרים אלו אינם נמכרים בשוק החופשי לקהל הפרטי, אלא מיועדים אך ורק למחזיקי תעודת הדברה, ולמי שהוכשר לצורך עבודות ההדברה. אנחנו ב-"שי פינוי דירה" מאפשרים לכם ליהנות גם משירותי הדברה וריסוס, כחלק פעיל מעבודות הניקיון והחיטוי שלנו בשטח הדירה, וכחלק בלתי נפרד מהליך הפינוי שבוצע בטרם תחילת עבודות הניקיון במקום.

 אנחנו ב-"שי פינוי דירה" משתמשים במגוון נרחב של תרסיסי הדברה שונים. תרסיסים אלו מיועדים לסוגים שונים תיקנים, חרקים וזוחלים, והפתרון האולטימטיבי ביותר בדירות הסובלות ממוצקת החרקים, הינו שימוש במגוון גדול יותר של תרסיסי הדברה.

כמו כן, במקרים המחייבים אותנו לבצע פעולות הדברה יסודיות בכל שטח הדירה, אנו דואגים לרסס את כל חלל הדירה עם סיום ביצוע עבודות הפינוי, הניקיון והחיטוי. הדברה מקצועית הינה הדברה המיושמת על ידי צוות העובדים של "שי פינוי דירה", ובעזרת חומרי הדברה וריסוס האיכותיים ביותר.

שי פינוי דירה- מדבירים ומרחיקים תיקנים

אנחנו ב-"שי פינוי דירה" לא מתמקדים רק בהדברת חרקים, מזיקים ותיקנים מסוגים שונים הנמצאים בדירה, אלא מתמקדים גם בביצוע פעולות ניקיון וחיטוי שנועדו להרחיק את המזיקים משטח הדירה. פעולות ניקיון אלו מיושמות עם חומרי ניקוי מבושמים המורכבים מאחוז מסוים של חומר הדברה חזק במיוחד, הנספג ונספח אל רצפות הדירה, ובכך למעשה מרחיק את החרקים משטח הדירה. כמו כן, אנו מקפידים לבצע פעולות ריסוס והדברה בפתחי איוורור, פתחי ביוב ומקומות חשוכים בשטח הדירה.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו