פינוי דירה בשרון

שי שירותי פינוי דירה בשרון

כאב מודרני, אני דואג להיות שותף מלא בגידול הילדים. אני יכול להעיד על עצמי שtני מבשל ארוחות צהריים לא רע בכלל, מכין סנדוויצים טעימים לארוחת עשר ועוזר לילדיי בשיעורי הבית. הדבר שאני הכי מחמיר איתו בבית הוא כמובן שמירה יסודית על הסדר והניקיון.  שמירה על היגיינה פרטית וציבורית בביתנו היא חשובה מאד עבורי ועל כן אני מקפיד עליה הקפדה יתרה.  מסיבה זו, מאד הופתעתי וגם התאכזבתי להכנס לחדר של בני בן ה15 לפני מספר שבועות. "מה זה צריך להיות?" שאלתי את בני, ולא האמנתי למראה עיניי. בחדר היו עשרות, אם לא מאות חפצים מיותרים כמו גזרי עיתונים ,ניילונים, קרטונים ועוד. לאחר שיחה קצרה עם בני, הסביר לי כי הוא אסף את המוצרים ברחוב מפני שנראו לו מעניינים וחשובים. כבעל תואר שני בפסיכולוגיה קלינית הבנתי מיד כי בני סובל מתסמינים מוקדמים של אגרנות כפייתית. ידעתי שאם לא אפעל מהר המצב עלול להחמיר ולסכן את נפשו ובריאותו. מסיבה זו ידעתי שעליי לפנות לחברה המומחית  שי פינוי דירה בשרון, המתמחה בכל סוגי פינוי הדירות, לרבות פינוי דירותיהם של הלוקים באגרנות כפייתית.

הבדיקה המקיפה לפני תחילת הפינוי

כמובן שצדקתי בבחירה שלי. כבר בתחילת העבודה שי פינוי דירה בשרון מוכיח את המוניטין הרב שלו ואת 25 שנות הוותק בפינוי הדירות. חשוב לי לציין בשלב זה כמובן את המקצועיות של שי וצוותו בכל הנוגע לשלבי עבודה ולדרכי עבודה. השלב הראשון בעבודה על פינוי חדרו של בני היה כמובן הערכת מצבו של החדר והערכת התכולה שבו. שי הסביר לי, כי בעלי מקצוע אמיתיים יכולים לנקוב במחיר רק לאחר בדיקת החפצים הנמצאים בנכס עצמו. סקירה כללית זו, מאפשרת כמובן לאמוד לא רק את העלות הכללית של ביצוע העבודה אלא גם להערך מראש בכלים המשוכללים והספציפיים ביותר לביצוע העבודה.

מהלך ויום הפינוי עצמו

ביום הפינוי עצמו הגיע שי עם צוות מיומן ומסור, בעל וותק רב ובעלי תעודת יושר ממשטרת ישראל. חשוב לציין כמובן כי שי וצוותו לא חסמו חלילה את חניות השכנים בבניין, אלא חנו במקום ניטרלי המאפשר לכל השכנים להמשיך בשגרת היום הרגילה. כחובב מוסיקה היה חשוב מאד לבני שכלי הנגינה היקרים ללבו לא יפגעו בעת הפינוי.  שי וצוותו המיומן הוכיחו את עצמם גם בנקודה זו! הפינוי עבר בצורה חלקה ומושלמת כך שכל תכולת החדר המיותרת נזרקה וכל החפצים האהובים והחשובים נשמרו מכל משמר.

סיום העבודה ומסקנותיי האישיות

בסיומה של מלאכת הפינוי, וכפי שהוסכם בינינו מראש, שי וצוותו המיומן פינו את כלל האשפה למקומות מוסכמים ע"י העירייה בלבד,  כך שלא יגרמו למטרד עבור השכנים והדיירים הגרים בבניינים סמוכים. לאחר הפינוי התגלה כי חדרו של בני זקוק לשיפוצים קלים בעקבות רטיבות שנוצרה מהמצאות האשפה בחדר. כמפנה מקצועי ביותר שי הציע כמובן פעולות שיפוץ בסיסיות ומהירות כדי להחזיר את החדר למצב טוב המאפשר תנאי מגורים הולמים ונאותים.

לסיכום, במידה ואתם מתכננים לבצע פינוי דירה מכל סוג שהוא , אני ממליץ בחום לפנות לשירותיו של שי פינוי דירה בשרון. בעזרת שירותיו הצלחתי לשפר את איכות חייו של בני וליצור לו מרחב מחייה היגייני ומתאים לנער בן גילו. חשוב מאד כמובן לפנות למצטיינים ביותר בתחומם. שי, עם וותק מקצועי של עשרים וחמש  שנים ,בהחלט עונה לקטגוריה זו ונותן שירות מצטיין ומקצועי לכל סוגי פינוי הדירות!
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו