פינוי דירה ברמת גן

שי פינוי דירה ברמת גן

השירות הקבלני שתצרכו. שי פינוי דירה ברמת גן תדאג לבצע פינוי רהיטים ופירוק חפצים, מיונם, הוצאתם מהדירה, והחזרתם לאחר גמר השיפוץ.

כך, גם תזכו לשיפוץ מדויק ואיכותי יותר, וגם תקצרו את משך השיפוץ הכולל.

מקרים בהם שירות הפינוי מקבל משנה תוקף

מדובר במקרים בהם אי הזמנת שירות פינוי דירה מהווה הפקרות תברואתית כמו למשל אגרנות כפייתית, לצד מקרים בהם אי הזמנת השירות עלול לתקוע את הדירה מלהיות מאוכלסת, לרוב גן כן משיקולים תברואתיים: למשל דירה שניתנה בירושה, גם אם אתם מכירים אותה לעומק, אתם לא יודעים מה באמת התחולל בה בפרק הזמן בו המוריש לא היה בדירה, ולכן חשוב לקרוא לחברה כמו שי פינוי דירה ברמת גן שתבדוק את הדירה, תסלק מפגעים תברואתיים כולל הדברה, ותכין אותה לאכלוס מחדש.

בנוסף למקרים אלו – מטפלת החברה גם במקרי חירום של ממש – למשל דירה שנשרפה ויש צורך לשקם אותה ולהחזירה למוטב. במסגרת פינויים מהסוג הזה מבצעת שי פינוי את כל שירותיה: פינוי מלא של הדירה, פירוק ומיון חפצים, הוצאתם מהדירה, ביצוע עבודות תיקונים קלים והדברה, וביצוע ניקיון יסודי בדירה. במקרה של פינוי ירושות ניתן, אולי, לצרוך את השירות בחינם/בהנחה על בסיס החלפת מחיר השירות בפריטים יקרי ערך מן הדירה.

שי פינוי דירה – אז והיום

חברת שי פינוי דירה קיימת מעל 25 שנים בשוק, ומבצעת את כל סוגי עבודות הפינוי. החברה דגלה מאז ומעולם ביושר תעסוקתי ועובדיה הועסקו מהיום הראשון להקמתה רק בכפוף לתעודת יושר ממשטרת ישראל, ועם כיסויים וביטוחים מכל הסוגים, כולל צד ג'. נוסף, בוחרת החברה את עובדיה בצורה קפדנית גם במישור הביצועי, ומעסיקה רק עובדים מיומנים ומקצועיים אשר מתמחים בפינויים וידיהם – ידי זהב. בראש החברה עומד שי שטיקגולד, שגם ייסד את החברה מתוך מחשבה שיש להקל על צרכני פינוי את החיים, ולאפשר להם לעסוק בשגרת יומם מבלי להכביד על עצמם עם נושאים כמו פינוי הדירה שלהם, אשר צריכים להיות רק בידיים מקצועיות.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו