פינוי דירה בראשון לציון

שי שירותי פינוי דירה בראשון לציון

פינוי דירה בראשון לציון – פינוי ירושות הנו שירות אשר חברת שי פינוי דירה בראש העין לא רק מספקת, היא ממליצה לכל אחד ואחת מכם שקיבלו דירה בירושה להזמין את השירות.

גם אם מדובר בסבא, בסבתא או בהורים שלכם, ואתם בטוחים שאתם מכירים את הבית על בוריו, אתם תופתעו לגלות שזה פשוט לא כך. כשיצאתם מהבית, והמוריש נשאר לגור בו לבד, עם זוגתו או עם עובד סיעודי הדירה עברה, למעשה, הזנחה שלא מרצון. אם הדירה נסגרה בשל מעבר המוריש לבית אבות אז בכלל קצרה היריעה מלהכיל. הנכס נשאר מיותם משל עשרות שנים ללא תחזוקה וזה כבר עלול להיות מסוכן. לכן, שירות פינוי ירושות יבטיח לכם דירה בטוחה לאכלוס.

מה במסגרת השירותים?

במסגרת כל שירותי הפינוי – צוותי העבודה יגיעו לבית ויחלו בשירות פינוי חפצים בצורה סדרתית: פירוק, מיון, והוצאה. פינוי רהיטים יתבצע על פי דרישה. במסגרת השירותים תגדיל החברה לעשות, ותכין את הדירה שלכם לאכלוס מחדש: יתבצעו תיקונים קלים, הדברה בדירה, ניקיון יסודי תוך שימוש במיטב המכשור, וסידור הדירה מחדש לקראת סיום. במידה וזה בניין, לא ייגרם כל נזק לחדר המדרגות, והוא יישאר נקי מסימני עבודה. העבודה מתבצעת בשקט מופתי ללא הפרעה לשכנים. כל עובד מצויד בתעודת יושר מקצועית ממשטרת ישראל ומבוטח ביטוח עבודה מלא וצד ג'.


פינוי חפצים

פינוי חפצים כולל את פירוקם, הוצאת הברגים, הפרדה לרכיבים והוצאתם החוצה בצורה מסודרת. שי פינוי דירה בראשון לציון מתמחה בתהליך גם אם הדירה ממוקמת בקומה גבוהה בלי מעלית. שירות זה נעשה במהלך פינוי אגרנות כפייתית, פרויקט פינוי ירושות, וכמובן – גם במסגרת פינוי תכולת דירה במקרים סטנדרטיים יותר.

פינוי רהיטים

הוצאת רהיטים מדירה בשלמותם גם אם המעבר בגרם המדרגות צר וללא מעלית. הוצאת ספות, כורסאות, ושולחנות בכל המשקלים והגדלים. לאחר פינוי רהיטים מכינה חברת שי פינוי אותם לקראת הייעוד: החזרה לדירה או הכנה לקראת הובלה. יצוין כי חברת שי פינוי דירה בראשון לציון מתמחה גם במבנים תת קרקעיים כמו מחסנים מקלטים ומרתפים, וגם בדירות מהקומות הגבוהות כפי שצוין בתחילה.

פינוי לאחר שריפה

הגעה לדירות מפויחות שבתוכן השתוללה אש, מיון חפצים ופינויים לאתרים מורשים, בדיקת ליקויים בדירה ותיקונם במיידי, ולבסוף – ניקיון יסודי הכולל קרצוף מלא של הדירה – שבסופו תובטח דירה יפה, אסתטית ומטופחת מאד. העובדים מיומנים בעבודה בסיטואציות אלו וינחילו לדירה שלכם את הבלתי יאומן גם אם לפני כן השריפה כילתה ממש את כולה.

כוח אדם איכותי

כוח האדם בחברת שי פינוי הוא הטוב ביותר שתוכלו לבקש: לכולם יש תעודת יושר ממשטרת ישראל, ניסיון רב שנתי בביצוע פינויים, ביטוח מלא כולל צד ג', וכמובן – מיומנות שלא תוכלו לראות אצל אף מתחרה. עובדי החברה מגיעים לדירה כשהם כבר מגובשים, עם תוכנית העבודה כפי שנפרסה להם, ולכן הם ידעו מיד מה לעשות מרגע כניסתם אליכם.

שי פינוי דירה – מדוע לבחור בנו?

שי פינוי דירה מנוהלת על ידי שי שטיקגולד, מומחה פינוי דירה בעל ניסיון של 25+ שנה. שי התנסה בכל סוגי הפינויים, ונתן עצות ללקוחות רבים – פרטיים ומוסדיים כאחד. בחברתו – מקפידים רק על גיוס כוח אדם איכותי אשר רמתו נמדדת הן מתוקף העובדה שיש כל אחד בו תעודת יושר משטרתית, והן מתוקף העובדה שמדובר בעובדים עם ידי זהב המסוגלים להנחיל לכל לקוח בית נקי, מסודר ופנוי מתכולה בתוך שעות ספורות. שי פינוי דירה היא היחידה שחושבת צעד אחד קדימה ומקדמת פעולות לשיפור הפינוי לעתיד לבוא: ביצוע פעולות נלוות כמו הדברה ותיקונים, הכנת תכולה לקראת הובלה, ועוד מגוון פעולות שישביחו את הדירה ויקלו על ספקי השירות שתפגשו בהמשך.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו