פינוי דירה בנתניה

שי שירותי פינוי דירה בנתניה

לאחותי בת השלושים המתגוררת בנתניה התחשק לבצע שינוי בחיים. מזה מספר שנים גרה אחותי בבית יפה ורחב ידיים באיזור נתניה. לאחרונה, הדירה מרגישה לה קטנה וצפופה מאד ועמוסה בחפצים למרות שהדירה היא בת חמישה חדרים למעשה.

"אני לא יודעת כיצד להתגבר על הבעיה שנתקלתי בה" אמרה לי. כאחיה הבוגר, התחלתי לבצע חיפוש בקרב חבריי על מנת למצוא את חברת פינויי הדירות המקצועיות והמוצלחת ביותר בתחום.

נגשתי לבני, חבר טוב אשר פינה לא מזמן את דירתו. "האמת, כשבאתי לפנות את הדירה הרגשתי  חסר אונים בעצמי, מזל שידעתי על מי עליי לסמוך. "אמר לי בני "חברת שי פינוי דירה בנתניה  היא המומחית המובילה בכל תחומי פינוי הדירות וגם פינוי חפצים בנתניה והסביבה. למנהל החברה, שי שטיקגולד 25 שנות ותק ונסיון בפינוי דירות " . הודיתי לבני מאד על עצתו ולקחתי את כרטיס הביקור של שי שטיקגולד מנהל החברה שי פינוי דירה .

התכנון שקודם לפינוי עצמו

אין ספק שעצתו של ידידי הטוב בני הוכיחה את עצמה כבר מהשלב הראשון של תהליך פינוי הדירה. שי שטיקגולד, מנהלה המנוסה של חברת שי פינוי דירה הגיע לדירתה של אחותי כדי לבצע סקירה כללית של החפצים בדירתה. יחד עם הלקוח, שי מסמן את החפצים למטרות שונות, הכוללות שימור, זריקה ותרומה. חשוב לציין, שבשונה ממפנים חובבנים שי קובע את עלות הפינוי עפ"י סקירה של החפצים בבית. מפני שהמפנה המקצועי יודע שיש להתייחס לכל מקרה לגופו שי מקפיד לתת הצעת מחיר המתאימה לכל לקוח וצרכיו.

פעולת הפינוי

ביום הפינוי עצמו שי וצוותו הגיעו במדויק בשעה שנקבעה מראש. אני חייב לציין לשבח את האיכויות המקצועיות של צוותו של שי וכמובן את העובדה שדאגו לבצע את מלאכת הפינוי ברמה מקצועית ביותר,  תוך שהם לא חוסמים את חניות השכנים וגורמים למטרד מיותר, כפי שעושים לעיתים מפנים חובבנים.

אני חייב לציין את הפינוי בדירתה של אחותי גם על היותו שקט. זה כלל לא מובן מאליו ששינוע של חפצים כבדים וגדולים כמו הרהיטים שהיו בדירתה של אחותי יתבצע בצורה שקטה ומהירה כזו. בעוד חברות לא מקצועיות נוהגות לעתים לבצע עבודה שטחית ולא טובה, שי דואג לשלב בין מהירות לבין איכות גבוהה ביותר.

כפי שהובטח לאחותי ולי, בסיום פינוי הדירה כל איזורי העבודה ללא יוצא מן הכלל היו נקיים ומבריקים. לא היה ניתן למצוא שאריות מהעבודה לא בחדר המדרגות, לא במעלית וגם לא בחניה. כמובן, שכל הפסולת נזרקה באזורים מורשים בלבד עפ"י חוק ולא הושארו חלילה בתחום הציבורי.

תוצאות הפינוי והתמורות שחולל בחייה של אחותי

לאחר סיום פינוי הדירה אפשר להגיד שאחותי נפתחה לשינויים מרחיקי לכת. ראשית, התחילה עבודה חדשה במקום טוב ומבטיח, בנוסף לכך אהבה חדשה נכנסה לחייה וגם כמובן תחומי עניין חדשים ומגוונים. אני רואה, כמובן, קשר ישיר בין פינוי הבית מן החפצים המיותרים לבין התמורות שחלו בחייה של אחותי עקב המרחב הפיזי והנפשי שנתנה לעצמה.

לסיכום, אם גם אתם מרגישים שאתם זקוקים למרחב פיזי ולאויר לנשימה נוסף אני ממליץ בחום לפנות לשירותיו של שי פינוי דירה בנתניה ובסביבה . העבודה המקצועית ביותר שעשו בדירתה של אחותי שיפרה פלאים את איכות חייה. במידה וגם אתם מרגישים צורך לרוקן את הבית מחפצים מיותרים ולתת לעצמכם יותר מרחב, או שאתם סתם רוצים להתחדש, אני ממליץ בחום לפנות לשירותים של שי פינוי דירה ולהתפנות רגשית לשינויים חדשים.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו