פינוי דירה בכפר סבא

שי שירותי פינוי דירה בכפר סבא

פינוי דירה בכפר סבא – תמיד אהבתי לגור בקומות גבוהות. מאז שאני זוכר את עצמי אני נהנה להשקיף על העיר מגובה רב  ולצפות בנוף מרהיב ויפה. לפני מספר שנים אשתי ואני קנינו בית חדש ויפה באזור כפר סבא. הזמן חלף והבית החל להתמלא בציוד ורהיטים רבים עד שכמעט לא היה לנו אוויר לנשימה בתוך הבית והעדפנו למעשה להשאר מחוצה לו.

רותי, מעצבת פנים מצטיינת וחברה טובה משותפת של אשתי ושלי המליצה לנו לבצע פינוי דירה . "איך נבצע את פינוי הדירה?" שאלתי . "אנחנו הרי גרים בקומה גבוהה מאד וצריך איש מקצוע איכותי ואמין במיוחד כדי שמטלה זו תתבצע על הצד הטוב ביותר" אמרתי. מנסיונה העשיר, רותי המליצה לנו לפנות אל שי פינוי דירה בכפר סבא, חברה מצטיינת שלבעליה וותק של 25 שנים בפינויי דירות, לרבות פינויים בעזרת מנוף מדירות הממוקמות בקומות גבוהות.

ההתכוננות המוקדמת לפעולת הפינוי

ואכן, ההתיעצות עם רותי הוכיחה את עצמה כמועילה ביותר. כאיש מקצוע, אני אוהב שדברים נעשים סביבי במקצועיות רבה, לרבות כאשר אני מקבל שירות בעצמי. מסיבה זו בדיוק, אני חייב לציין את עבודתו הנהדרת של שי שטיקגולד וצוותו המסור.  כבר בתחילת העבודה באו לידי ביטוי מקצועיותו ונסיונו של שי . מספר ימים לפני מועד הפינוי עצמו הגיע שי לדירתנו בכדי לבצע סקירה כללית של החפצים בדירה. לדבריו של שי,  כדי לנקוב במחיר, כמות כח אדם וכמובן מספר מכולות לביצוע הפינוי חייבים לערוך סקירה כללית בדירה לפני תחילת העבודה עצמה.

מלאכת הפינוי ושלביה

אני חייב לציין שמקצועיותו של שי ממשיכה גם לאחר השלב הראשוני של התכנון. ביום הפינוי עצמו שי מגיע עם צוות מיומן ומקצועי. לכל הצוות, חשוב לציין, תעודת יושר ממשטרת ישראל. מכיוון שדירתנו ממוקמת בקומה גבוהה שי ידע להצטייד מראש במנוף ובציוד נוסף, מתקדם ביותר , אשר יסייע לו לבצע את מלאכת הפינוי על הצד הטוב ביותר .

גם בכל הקשור לרווחת השכנים והסובבים שי וצוותו מבצעים עבודה איכותית ומצטיינת. אין זה מובן מאילו שהורדת ציוד כבד מקומה גבוהה תתבצע בשקט וביעילות. ובכל זאת, שי וצוותו הפתיעו בעבודה מהירה יעילה ושקטה ביותר.

בשונה ממפנים חובבניים, שהיו משאירים אחריהם אשפה בחדר המדרגות ובמעלית, שי וצוותו המקצועי דאגו לכך שבסיום העבודה כל הסביבה עליה עבדו תהיה נקיה ומסודרת מאד.

לאחר שהאשפה פונתה התגלו קילופים ורטיבויות קלות בקיר ובאזורים שהוסתרו ע"י הרהיטים שזה עתה פונו. כמתבקש ממפנה מקצועי ומיומן, שי הציע לי לבצע מספר שיפוצים בסיסיים בבית הכוללים בין היתר צביעה קלה של קירות הבית. כמובן שהסכמתי להצעתו המשתלמת של שי.

תוצאות הפינוי ומסקנותיי האישיות

לאחר שהסתיימה פעולת הפינוי חזרנו להרגיש "על הגובה" תרתי משמע. הרגשנו שסוף סוף יש לנו "אוויר לנשימה" בביתנו ואנחנו יכולים להנות ביחד מהשהייה המשותפת בו. בנוסף לכך, גם הזוגיות בינינו השתפרה. כשפינינו חפצים מיותרים מהדירה פינינו למעשה מקום לאהבה חדשה, ואני שמח מאד לבשר לכם שאנחנו אפילו מצפים לילד ראשון.

לסיכום, משימת פינוי דירה אינה משימה קלה, ובטח שלא מתאימה לחובבנים. מפני שפינוי דירה מוצלח יכול להשפיע מאד על החיים בכלל אני ממליץ בחום לפנות אך ורק לחברת שי פינוי דירה בהנהלתו של שי שטיקגולד, חברה מומחית לפינוי רגיש, חרוץ ,איכותי ואמין. את איכות החיים בדירתנו שיפרה פלאים עבודתה המיומנת של חברה מקצועית זו. במידה וגם אתם רוצים לשפר את איכות חייכם אני ממליץ בחום רק על שי פינוי דירה בכפר סבאאל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו