פינוי דירה ביהוד

שי שירותי פינוי דירה ביהוד – מומחים בפינוי:

שי שטיקגולד או שי פינוי דירה ביהוד הינו מומחה בפינוי דירות, תכולת דירות, פינוי מקלטים, פינוי מחסנים, פינוי משרדים, פינוי דירה למכירה ועוד.

מנהלים פרויקטים:

עבודת הפינוי היא עבודה המצריכה מיומנות שיא בניהול פרויקט שכזה, זאת בהתחשב במצבים השונים הדורשים פינוי כגון פינוי עיזבונות וירושות או אגרנות כפייתית. שי פינוי דירה ביהוד וצוות העובדים שלו מנהלים את העבודה מתחילתה ועד סופה מתוך כובד ראש ושיקולים מקצועיים, בתכנון מראש של העבודה על כל פרטיה, משלב מיון החפצים וההחלטה לאן הולך כל דבר, אם לאתר פסולת, אם לתרומה, אם למקום אחר, לאחר מכן שלב איסוף ואריזת החפצים, לאחר מכן פינוי החפצים למקומות הייעודים וניקיון כולל בסיום העבודה.

שואפים לשלמות:

שי שטיקגולד, או שי פינוי דירה ביהוד מנהל את העבודה כפרויקט לכל דבר מתוך שאיפה להצלחה מושלמת בכל עבודה ועבודה ומתוך השאיפה למקצועיות שיא מתוך שמירה על כל כללי הבטיחות, השקט הסביבתי ושמירה על הרכוש וכבוד הלקוחות.

אמינים, מקצועיים ומבוטחים:

שי פינוי דירה ביהוד, הינה חברה אשר אוחזת בתעודת אמון הציבור והינה החברה היחידה בתחומה אשר עובדת עם אמון הציבור. בנוסף, האחריות והמקצועיות של החברה כוללות את היות צוות העובדים מבוטח וכן ישנו ביטוח צד ג לכל מקרה של פגיעה ברכוש מתכולת הדירה.

צוות עובדים מקצועי ואחראי:

צוות העובדים של שי שטיקגולד, או שי פינוי דירה ביהוד, הינו צוות עובדים מהימן, העובדים מבוגרים ויודעים להביע רגישות למצב ולסיטואציה למשל במקרה של פינוי ירושות או פינוי אגרנות כפייתית. צוות העובדים שומר על השקט בשכונה תוך כדי העבודה ואינו תופס את חניית השכנים וכיוצא בזה.

הכל עולה על הכתב ונחתם לפני תחילת העבודה:

כל פרטי העבודה השונים, עבודת הפינוי, עבודת הניקיון שלאחרי ועבודות שונות ואקסטרות, כמו גם לוחות הזמנים של העבודה והעלויות השונות יפורטו ויעלו על הכתב בחוזה מסודר מול הלקוח לפני תחילת העבודה. חתימת חוזה לפני התחלת העבודה היא אמצעי נוסף שלנו הן להבטיח את מתן הישרות הטוב ביותר בסטנדרט הגבוה ביותר והן למנוע אי הבנות בלבולים ועוגמת נפש. הכל ברור וכתוב ומוסכם על ידי שני הצדדים, אנחנו והלקוח בתחילת העבודה.

שונות ואקסטרות:

נוסף על עבודת הפינוי עצמה, איסוף הפסולת או החפצים ועברתם והשלכתם אנחנו מבצעים עבודות נוספות לחתימת וסגירת העבודה כמו שצריך ולשביעות רצון הלקוח. אנחנו מבצעים עבודות ניקיון, אנחנו מבצעים עבודות חיטוי והדברה באם יש צורך בכך, אנחנו מבצעים עבודות סיוד וטיח והן עבודות תיקונים. אנחנו אוהבים לתת פיניש ולהותיר את הדירה או כל מקום אחר ממנו אנחנו מפנים נקי וללא רבב, כל זאת על פי דרישותיו הספציפיות של הלקוח, כמובן לא לפני הסדרת הדברים בחוזה הכתוב והמוסכם.

אנחנו כאן לרשותכם:

בכל מקרה של צורך בפינוי דירות, מחסנים, משרדים, מקלטים, עיזבונות וירושות, בכל מקרה של צורך בפינוי אגרנות כפייתית, פסולת אשפה בגדים וכדומה, שי שטיקגולד, או שי פינוי דירה ביהוד וצוות העובדים המימן נמצאים כאן לרשותך, בכדי לספק עבורך את השירות הטוב המקצועי והאחראי ביותר שניתן מתוך מיומנות, ניסיון רב בעבודה ומהימנות.

המומחים ביותר בתחום:

אין לנו מתחרים אנחנו המומחים ביותר בתחום הפינויים אנחנו מכירים את העבודה על בוריה ועושים אותה על הדרך הטובה ביותר שישנה. אל תתפתו למפני תכולת דירה ורהיטים בחינם אתם ודאי רוצים לעצמכם את השירות הטוב ביותר שישנו לראש שקט ולשביעות רצונכם המלאהאל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו