פינוי דירה בגבעתיים

שי שירותי פינוי דירה בגבעתיים

אם אתם מחפשים צוות פינוי דירה ומקצועי, הגעתם למקום הנכון. אנו בשי פינוי דירה מתמחים בתחום כבר יותר מ25 שנה ומכירים את המצבים השונים העלולים להיות חלק מפינוי דירה. פינינו דירות רבות ברחבי הארץ ואנו מכירים את המצבים השונים הקשורים בפינוי דירה. שי פינוי דירה בגבעתיים וכן בשאר חלקי הארץ.

אנו שמחים לבצע את העבודה לקהל לקוחותינו ובטוחים שהמקצועיות האמינות והרגישות שלנו היא חשובה וקריטית בביצוע הליכי פינוי הדירה שלך. פינוי דירה אינה עסק פשוט בכלל וחשוב לתת לבעלי המקצוע המתאימים לבצע את הפינוי על הצד הטוב יותר.

הנסיון מדבר בעד עצמו

אנו בשי פינוי דירה מחזיקים בצוות מקצועי הפועל בכל חלקי הארץ, גם בתל אביב.

פינינו דירות רבות במצבים שונים ואנו יודעים לתת את המענה המתאים למגוון רחב של דירות הזקוקות לפינוי דירה מכל סיבה שהיא. הליך פינוי הדירה מתבצע בהתאם לתכנית עבודה ספציפית המותאמת ללקוח הספציפי המבקש את פינוי הדירה.

אנו מתמחים ביישום הליכי פינוי מורכבים כמו למשל דירות שונות ומורכבות יותר- דירות לאחר שריפה, דירות בקומות גבוהות, פינוי דירה ללא מעלית וכן פינויים רבים ושונים.

פינוי דירה הוא נושא המצריך גמישות ויצירתיות פעמים רבות, ואנו לאחר 25 שנות נסיון מכירים את העבודה בצורה טובה ויסודית ויודעים לתת מענה למגוון רחב של סוגי פינויי דירה שונים.

פינוי חפצים למקומות מורשים

אנו מקפידים לפנות את כל החפצים בדירה למקומות המורשים לכך בלבד. איננו זורקים דברים בפינות רחוב שלא מיודעות לכך ואיננו מפריעים לציבור הרחב על ידי הנחת חפצים כבדים וגדולים במקומות לא מתאימים.

לכל חפץ יש כתובת המיועדת לו- ואנו מקפידים על כך מאוד. אנו מפנים את החפצים לאתרים המיועדים לכך כמו למשל אתרי מחזור ופסולת מורשים.

שירותי הפינוי שלנו הינם מקצועיים ומותאמים לכל הדרישות הצרכים של הלקוח שלנו, אנו נותנים כמובן ייעוץ מקצועי טרם הפינוי ומבצעים את הפינוי באופן מקצועי ונכון.

צוות הפינוי שלנו הינו בעל תעודות יושר מקצועית מטעם משטרת ישראל. שירותי הפינוי שאנו מעניקים, ניתנים לאחר הסכם התקשרות שבו מפורטים כל הליכי הפירוט להם אנו מתחייבים.

שירותים נוספים המוצעים לכם

בנוסף, טוב לדעת כי אנו מעניקים בתום הפינוי גם שירותים נוספים בעת הצורך כמו למשל שירות ניקוי לאחר סיום הפינוי של הדירה, שירות של תיקונים או שיפוצים קלים בדירה שפונתה, שירותי הדברה וכן שירותים נוספים שיכולים לחסוך לכם כסף וזמן בהזמנת בעל מקצוע נוסף שצריך להגיע.

אנו חוסכים לכם את הזמן והכסף ומבצעים עבודה יסודית ומקצועית גם בשירותים האלו.

אנו בשי פינוי דירה מקפידים על כללי הבטיחות תוך הקשבה מלאה ללקוחותינו. אנו נותנים שירותי סיוע והדרכה כחלק מהכנת הדירה להליך הפינוי. שירותי פינוי מקצועיים וגם מהירים- תוך כמה שעות. כל הליכי הפינוי הם בפיקוח שי שטיקגולד שהוא מומחה לפינוי דירה ופועל בתחום זה כבר למעלה מ25 שנים.

טוב שיש את בעל המקצוע המנוסה והאחראי שניתן לסמוך עליו. שי פינוי דירה בגבעתיים ובשאר חלקי הארץ. פינוי דירה הוא עסק לאנשי מקצוע המבינים בנושא, וכדאי לפנות לבעל מקצוע אחראי ורציני בנושא זה.

שי פינוי דירה בגבעתיים יכול להגיע גם אליכם ולעזור לכם בהליך של פינוי הדירה על הצד הטוב ביותר. פינוי דירה הוא נושא שיש לקחת ברצינות ולבחור את האנשים המתאימים לכך שיבצעו את הפינוי.

פינוי דירה הוא בהחלט נושא שכדאי להשאיר למקצוענים. אם אתם זקוקים לפינוי דירה תוכלו בשמחה לפנות אל שי פינוי דירה ונשמח לתת לכם את הייעוץ המתאים לכם.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו