פינוי דירה באשדוד

שי שירותי פינוי דירה באשדוד

אתם מחפשים שירות של פינוי רהיטים או פינוי תכולת דירה? אז קודם כל – אתם צודקים בכך שאתם לא מנסים לעשות זאת בעצמכם.

דבר שני – הגעתם לכתובת הנכונה והמושלמת עבורכם – חברת שי פינוי דירה באשדוד, או בכל רחבי הארץ. חברת שי פינוי דירה היא החברה המובילה בתחום הפינוי בארץ ובעלת מוניטין של מעל 25 שנה בתחום זה.

אלפי הלקוחות המרוצים של החברה יעידו כי מדובר בחברה מקצועית שמבצעת כל סוג של פינוי על הצד הטוב ביותר, בדרך הנכונה והבטוחה ביותר ותוך הפגנת כבוד, רגישות ומחויבות כלפי כל לקוח ולקוח.

בעליה של החברה, שי שטיקגולד, יגיע לכל דירה ולכל מקום שבו דרוש שירות של פינוי. הוא יגיע על מנת להתרשם ממה שיש בתוך הדירה שעתיד להיות מפונה על מנת לדעת כיצד להיערך בצורה מיטבית לקראת מועד הפינוי עצמו.

שי יידע עם איזה ציוד להגיע לדירה עצמה (שקיות זבל ושקיות רגילות בגדלים שונים או קופסאות וארגזים שונים) וגם עם איזה כלי תחבורה יהיה הכי נוח לבצע את הפינוי וסילוק החפצים המפונים. שי גם יבחן את האיזור שמסביב, כגון הימצאות או היעדר חנייה בקרבת מקום, הימצאות מעלית או האם יהיה צורך להצטייד מראש במנוף או מעלית חיצוניים.

חברת שי פינוי דירה עובדת על פי כל החוקים וחוקי העזר העירוניים הרלוונטיים למקום מגוריו של הלקוח מזמין השירות ו/או של הרשות המקומית הרלוונטית למקום הפינוי. שום פריט או חפץ שיפונה מן הדירה לא ייזרק במקום שאסור להשליך בו פסולת אלא רק באתרי הטמנה מורשים ומוכרים על פי החוק. החברה מחזיקה בכל האישורים והרישיונות הדרושים על פי החוק להגיע אל אתרי פסולת ולהטמין בהם חפצים שונים, לרבות רהיטים גדולים שאין בהם שימוש יותר. חברת שי פינוי דירה תוכל להתמודד עם כל אתגר שיתעורר בדרך.

שי פינוי דירה באשדוד

צוות העובדים של חברת שי פינוי דירה מנוסה ומיומן בסוגים שונים של פינוי רהיטים או פינוי ירושות ואגרנות כפייתית. הצוות מגיע אל הדירה המיועדת לפינוי במועד שנקבע עם מזמין השירות, מבצע מיון לכל החפצים, הפריטים שנמצאים בכל פינה בבית – הן באופן גלוי והן אלה הנסתרים מן העין – בתוך ארונות, מגירות או קופסאות שונות. לאחר הסידור והמיון מתחיל שלב הפינוי שבו מפנים החוצה מן הדירה אל המשאית או כלי הרכב הייעודי שהועמד לטובת הפינוי. כל קבוצת חפצים תפונה על פי הייעוד שלה – תרומה, השלכה לפסולת או מחזור.

בנוסף, הצוות מנקה אחריו את חדר המדרגות, ועובד בשקט בלי להפריע את מנוחת השכנים.

לאחר הפינוי נשארת דירה, שברוב המקרים (בעיקר לאחר פינוי ירושות) תהיה מלוכלכת ותיראה מוזנחת. כך מציעה חברת שי פינוי דירה באשדוד (או בכל עיר אחרת בארץ) שירות של ניקיון יסודי ומקיף בכל הדירה, ואפילו שירות של תיקונים קלים במידה ומתגלה צורך באלה (חשמל, צנרת/ מים, ריצוף או צבע בקירות ובתקרה). על פי רצונו של הלקוח ניתן יהיה גם להציע שירות של הדברה. באופן מיידי לאחר סיום העבודות אפשר יהיה להיכנס לגור בדירה, או להעמיד אותה להשכרה או מכירה.

אם אתם מחפשים שירות של פינוי דירה – אל תהססו. חברת שי פינוי דירה היא בדיוק מה שאתם מחפשים. אי אפשר להתווכח עם מוניטין, וותק וניסיון שכאלה, ומכאן שמדובר באמת במקצוענים ביותר שקיימים כיום בתחום זה בארץ. החברה מציעה את כל הסוגים של שירותי הפינוי וצוותי העובדים המסורים שלה יגיעו לכל מקום בכל רחבי הארץ. אתם מוזמנים לפנות אל החברה כבר היום.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו