פינוי דירה באלפי מנשה

שי שירותי פינוי דירה באלפי מנשה

עבור פינוי דירה באלפי מנשה יש סטנדרטי שירות הכרחים על מנת שהלקוח יקבל את התמורה המלאה ביותר.

חברת שי פינוי דירה פעילה בענף הפינוי כבר למעלה מעשרים וחמש שנים, וגאה להציג את ערכי השירות הגבוהים בענף, לשמחת הלקוחות. במה מתבטאים ערכי השירות הגבוהים הללו? קודם כול בהקשבה מלאה לצרכי הלקוח, ביצוע בזמני הפינוי הנוחים לו, שמירת צביון הדירה נקי והסביבה המשותפת מצוחצחת, ומתן שירות מהיר, יעיל ושקט לשמירת יחסי השכנות הטובה.

לכול פינוי מקדים מיון מדוקדק שמבוצע על ידי צוות עובדים נאמן שכול אחד בו בעל תעודת יושר של משטרת ישראל, וכול עובד בצוות מיומן ומנוסה בעבודתו ועל כול פרט בה. במהלך כול הפינוי עומד לשירות הלקוח מנהל הצוות שי שטיקגולד, ובכול שאלה ובעיה הלקוח מקבל מענה זריז ומלא.

הניסיון של החברה מתורגם לקשת של פתרונות מקצועים באמצעות ציוד יעודי, הכרת תקנות החוק, שיטות פינוי מהירות ובטוחות, ויכולת להגיש פינוי בתנאי שטח מסובכים, בנסיבות עדינות ומורכבות ועוד. לדוגמא לא פעם מתבקשת רגישות מיוחדת בפינוי תכולת עיזבון, או בפינוי של דירת אספן כפייתי, במקרים אלו ודומים, ערכי השירות הופכים קריטים, ורק עובדים מנוסים בתרחישים אלו ומכירים בחשיבות האנושית של שירות עדין ורגיש יוכלו לתת את המענה הנכון.

שי פינוי דירה באלפי מנשה הוא שירות שמכיר היטב את השטח, את ההגעה המהירה והתמרון ברחובות העיר, במציאת חניה זמינה, וכמובן בעמידה בזמנים לתחילת וסיום הפינוי. כשקבלת הפינוי מהזמנתו ועד ההגעה לשטח היא מהירה ואינה כרוכה בזמני המתנה ארוכים.

 

מדוע לא כדאי להתפשר

בפינוי טוב יש לקחת בחשבון כמה גורמים, עלות השירות, איכות השירות, גמישות השירות, ונאמנותו לטובת הלקוח. שי פינוי דירה  גאה להציג את ההשגים הטובים ביותר בכול צד וצד של שירות פינוי.

תכנון מוקדם ומדויק בדיוק למקרה הספציפי של הלקוח, יצירת הסכם פרטני המכסה בכתב כול נושא, מיון בשבע עיניים לפני תחילת הפינוי, הפניית התכולה ליעדים חוקיים בלבד כמו מטמנות ומרכזי מיחזור, שמירת הסביבה נקיה, ועוד. לעיתים ינסו חברות שונות בתחום לפתות אתכם במחירי רצפה, אך מניסיון לשירות הזול ישנן השתמעויות לא חיוביות ללקוח, לאיכות הסביבה, ולנעימות העבודה והאינטרקציה עם העובדים.

רק חברה עם רקורד מוכח בתחום השירותיות, עם מחויבות ונכונות להוביל את הענף למען כול לקוח ולקוח, תוכל לתת לכם מענה אמיתי ומשתלם. שי פינוי דירה היא חברה שסיגלה לעצמה נורמות מתן שירות וביצועים שהם סיבה לגאווה, לכן הלקוח זוכה בשקיפות ובהירות במהלך כול שלב של ההתקשרות וביצוע הפינוי, וכול רצון בדגשים שונים שהלקוח מבקש מקבל תגובה מידית ברוח בקשתו.

יתרונות חשובים נוספים

הרשת שהחברה טווה במהלך שנות פעילותה היא יתרון נוסף בבחירה בחברה לצורך ביצוע פינוי. שי פינוי דירה באלפי מנשה מכסה אתכם בהבטחת ההגנה על הסביבה, בביצוע ניקוי של חדרי המדרגות בסיום כול פינוי, בתיקונים קלים, ואפשרות ניקוי וחיטוי מקצועיים עם אפשרות שילוב הדברה מקצועית ובטוחה.

בעזרת החברה תוכלו למסור אם תרצו, פריטים שונים מהתכולה המפונה לנזקקים והובהלת ציוד למרכזי התמיכה בסביבה שלכם, למצוא מחסן מוגן סביבתית ומפוקח לאיחסון הציוד ועוד. החברה היא עמית איכות הסביבה, ומקפידה על מתן שירות שממוקד בהצלחה בכמה מעגלים, במעגל הראשון של ציפיות הלקוח וסיפוקם כפי שהוסכם, במעגל השני חיזוק הקהילה בביצוע עבודה שאינה מהווה מטרד לשכנים, ואפשרות התרמת חלק מהפריטים לפי בחירת הלקוח למשפחות נזקקות, ובמעגל השלישי של שמירה על איכות הסביבה, בריאות משאבי הטבע, בפינוי אקולוגי ובטוח.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו