שירות פינוי בית

שי שירות פינוי בית

שירות פינוי בית – על מנת לשמור על בריאותנו הנפשית והפיזית, כמעט כל אדם במהלך חייו זקוק לשירות פינוי בית .

החברות של שירות פינוי בית, מבינים היטב את הלחץ וחוסר הזמן בו רובנו שרויים כמו שעות מרובות בעבודה ומטלות בית כשמפנים גם את החפצים מהדירה, החברה אורזת אותם במומחיות עבורנו, כל מקרה של שרות פינוי בית לגופו, אם זה אנשים שעוברים דירה, אנשים שעוזבים את הארץ או ניקוי ופינוי של הדירה מחפצים מיותרים .

ישנם עוד סוגים של פינוי כמו פינוי מאגרנות כפייתית, פינוי ירושות , כל אלה עוסקים בפינוי של בית או דירה, וכל חברה של שירות פינוי בית מתעסקת ומתמחה בתחום שלה.

גם תחום הניקיון נכלל בשרות זה, הדירה או הבית לאחר הפינוי עובר ניקוי והדברה כך שהדירה נותרת נקיה מחפצים וגם מבריקה מניקיון, דבר שמקל עלינו מאוד .

אם הדירה היא במצב בינוני שבו אין צורך בהרבה עבודה, תוכלו אולי לבצע את העבודה בעצמכם , פינוי הדירה מחפצים זה השלב הראשון, ולאחר מכן ניקוי הדירה נכס שעומד עזוב הרבה זמן, הטחב והעובש בו מסוכנים לבריאות, פינוי של דירה או בית כזה יכול לקחת אף יותר זמן כי הניקיון הוא מהרצפה לתקרה, חוץ מפינוי התכולה המיותרת שבו .

כשחושבים לפנות או לנקות דירה כזו, עדיף לפנות אל שירות פינוי בית, היות ואם תפנו לשתי חברות שונות, שה יכול רק ליקר את הסיפור, כי כשהכול הוא תחת קורת גג אחת באותה החברה, הסכום יהיה הרבה יותר זול, חוץ מהעובדה כי יותר טוב לנו לתת את כל הפינוי כולל הניקיון באותה החברה כי הם המומחים והתוצר הסופי לאחר הפינוי הוא דירה נקייה מחפצים, מודברת ונוצצת מניקיון .

שירות פינוי בית- לא רק לאספנים כפייתיים

פעם, נהוג היה לחשוב כי שירות פינוי בית היה מתאים לאספנים כפייתיים בלבד או לדירות של מבוגרים שידוע כי הם אוגרים הרבה חפצים, אך כיום אצל רובנו מצטברים הרבה דברים במשך הזמן, והיות ואנו עובדים ונמצאים מחוץ לבית רוב שעות היום ולפעמים גם עד הערב, אין לנו הרבה זמן ובמיוחד לעשות את העבודה הקשה של הפינוי שתיקח לנו כמה ימים ובטח לא נוכל לבצע אותה על הצד הטוב ביותר עמו חברה של שירות פינוי בית.

שירות פינוי בית – שווה כל שקל!

אתם בטח מכירים הרבה אנשים וחברים שהשתמשו כבר בשירות של פינוי בתים ודירות ובטוח שמעתם על השירות הטוב שהם מציעים .

אם תשאלו כמה מחברכם או ממכרכם , הם בוודאי ישמחו להמליץ לכם על חברה מסוימת אתה הם עבדו לגבי המחיר, אין כאן תשובה של מחיר קבוע מראש, הכול תלוי מה החברה עושה, אם זה ניקיון, הדברה , פוליש לפעמים גם תיקונים קלים, אם הפינוי הוא של דירה מוזנחת אז ריענון הצבע על הקירות מתבקש ואז המחיר הוא שונה .

ניתן גם לקבל מידע באינטרנט בכל הקשור לחברות פינוי דירות ולקבל רעיון מה אתם באמת צריכים כי כל השירותים שחברות נותנות, מצוין באתר שלהם באינטרנט פינוי דירה או בית, היא עבודה פיסית מאוד קשה, העבודה נעשית בצוות על מנת לחסוך זמן ולדאוג כי העבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר , שירות זה הוא לא זול כלל, אך לא מבצעים אותו כל הזמן, לכן הוא שווה כל שקל .

עבדו עם הצוות יחד על מיון החפצים

לכל אחד יש את החפצים האישיים והנוסטלגיים אליהם הוא קשור, לכן, עדיף לכם להימצא בשלב של המיון כי החברה אינה יודעת מה תרצו לשמור ומה לא .

מיון החפצים ייעשה תחת הפיקוח שלכם וכך זה יקל עליכם החברה לפינוי תעשה הכול על מנת שתרגישו במוח, היות והם כבר מנוסים בכל תחום הפינוי .

לפנות את הדירה של ההורים המבוגרים שלנו – מבצע לא קל

כמה פעמים ביקרנו את אימא ואבא שלנו וראינו כי הדירה שלהם נמצאת במצב מאוד מוזנח, כמה פעמים חשבנו כיצד נבצע פינוי, אך התלבטנו מה נגיד להם? הרי צריך להכין אותם נפשית והם לא בדיוק ישתפו אתנו פעולה כי "לא צריך לזרוק כלום ..

" צריך להיות מאוד רגישים אליהם ולהסביר להם בעדינות כי הדירה צריכה סידור על מנת שיהיה להם הרבה יותר קל ונעים לחיות בדירה ישנם מקרים בהם ההורים ישמחו לקבל את העזרה, אך ישנם אפילו שיתנגדו לכך .

במקרים אלה, צוות פינוי הדירה מגיע לדירת ההורים ומסביר להם על התהליך של הפינוי הצוות מסביר להורים מה צריך לזרוק ומשתף אותם בהחלטות, ברוב המקרים החברה מצליחה לשכנע את ההורים וההורים משתפים לבסוף פעולה .

תהיו סמוכים ובטוחים כי הדירה של ההורים תהיה נעימה למגורים ולא מסוכנת לבריאותם.

הרי ידוע כי אוסף דברים אוסף בתוכו אבק, טחב וגם חיות שהם לא בדיוק חיות מחמד ..

הורים מבוגרים רגישים בדרכי הנשימה ובעיות הבריאות שלהם מחמירות עם הגיל, הם רגישים ממש כמו תינוקות, לכן רצוי מאוד כי מדי פעם, תלוי במצב הדירה בה הם גרים, לבדוק את המצב, ואם אכן צריך פינוי לפנות, לנקות ולהדביר את הדירה על מנת שההורים לא יקבלו שום נזק שיפגע להם בבריאות העת ההדברה רצוי כי תיקחו אותם מחוץ לבית, כי החומרים הרעילים של ההדברה וגם הצבע שיצבעו בו את הקירות אינו טוב לבריאותם .

כשתחזרו הביתה עם ההורים, הם בטח ישמחו למצוא דירה נקיה וחדשה כמעט.

פינוי דירה זה הרגשה של התחדשות

רובנו מפנים במשך השנה חפצים שונים מהדירה שלנו, ההרגשה היא טובה כי חללים שהיו עמוסים הופכים פתאום להיות ריקים ופתאום יש לנו יותר מרחב .

לאחר פינוי הדירה אנו נאגור פחות חפצים, היות והעבודה פה היא לא קלה כלל ולכן נחשוב פעמיים לפני שנכניס חפץ מיותר הביתה פתאום אנו מרגישים כי האנרגיות בבית שלנו הן הרבה יותר טובות ואנו לא צריכים לעבור מעל ארגזים שהשארנו חודשים על הרצפה או הארונות שלנו עמוסים לאיפה ואנו לא מוצאים יותר כלום .

מה שנדרש מאתנו זו יוזמה, בין אם נעשה את זה בכוחות עצמנו ובין אם נזמין חברה לפינוי דירות.

כשאתם מפנים דירה, דאגו כי הפסולת לא תיזרק לרחוב!

שמעתם פעם על חוק שמירת הניקיון? זה החוק שנחקק בשנת 1984, האוסר שריקת פסולת בשטח ציבורי כמו מדרכות פארקים וכיו"ב .

זו הסיבה שאם אתם מזמינים חברה לפינוי דירות, שזה הכי מומלץ, החברות יודעות על החוק ולכן הם מביאות איתן מכולות מיוחדות לפינוי אשפה, הדבר טוב לשני הצדדים היות ואתם לעולם לא תוכלו לפנות לבד כמויות גדולות של פסולת ובטח לא תדעו היכן לזרוק אותם על מנת לא לקבל קנס כספי גבוה מפקח של העירייה יש חברות שימכרו פריטים שיכולים להיות שימושיים בחנויות לממכר יד שנייה או בשוק הפשפשים, אם זה נעשה בצורה כזו, תוכלו להתמקח על המחיר, היות והחברה מקבלת על מכירת החפצים כסף .

ברוב המקרים, במיוחד כשמדובר בפינוי ירושות, עדיף כי תשתמשו בשירותיה של חברה מקצועית.

כל היתרונות במקום אחד

לפי האמור בכתבה, פינוי בית מהווה יתרונות גדולים ומשמעותיים .

התחושה שלאחר ביצוע הפינוי שווה את הכל כמה פעמים דחיתם את הפינוי בגלל הצורך להתמודד עם כמות החפצים שאין לכם מושג מה לעשות איתם? כמה שנים חייתם בתוך בית שביקשתם לפנות כל בוקר? צוות המומחים מעניק לכם את האפשרות להגשים את המטרות והרצונות שלכם ולקבל את הבית המסודר והנקי שאתם מתכנני כבר זמן רב .אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו