הידעת? שירותי פינוי מקצועיים יכולים להשביח את הנכס שלך

מיומנו של מפנה דירות:

"קראו וגלו כיצד תוכלו להשביח נכס העומד לרשותכם באמצעות שירותי פינוי"

פינוי דירות הינה הגדרה כוללת למגוון רחב של מטרות פינוי הכוללות בין היתר את השבחת הנכס בו מתקיים הליך הפינוי. אם גם אתם רוצים לדעת יותר על השבחת הנכס העומד לרשותכם באמצעות שירותי פינוי מקצועיים, זה הזמן לקרוא את הראיון המקצועי אותו קיימנו בנושא עם שי גולד, קבלן פינוי מוסמך ובעל וותק מקצועי של למעלה מ-25 שנה בענף הפינוי.

מה הם היתרונות של הליך הפינוי בכל הנוגע להשבחת נכסים?

"השבחת נכסים מכל סוג, דירות, חנויות, משרדים וכדומה, הינה פעולה המתאפשרת באמצעות מגוון רחב של שיטות הכוללות בין היתר: יישום הליכי שיפוץ יסודיים, שדרוג של מערכות המבנה ומתקני הדירה, הרחבת המבנה ובניית תוספות לדירה, וכמובן, הליכי פינוי הכוללים בתוכם שירותי ניקיון וסיוד כללי. מבין כל החלופות העומדות לרשות בעלי הנכס לצורך השבחתו, הליכי הפינוי מהווים את הפתרון החסכוני ומהיר ביותר. אומנם הם אינם מתיימרים להשיג את התוצאה המושגת באמצעות הליכי שיפוץ מן היסוד, אך הם בהחלט מהווים פתרון אופטימאלי להשבחת הנכס לטווח הקצר והבינוני".

כיצד הליך הפינוי משביח עבורי את הנכס הלכה למעשה?

"באמצעות הליך פינוי מקצועי ניתן להשיג תוצאות מרחיקות לכת בכל הנוגע להשבחת הנכס. אנחנו ב-מומחה פינוי דירה מקפידים לתכנן את הליך הפינוי בהתאם למטרות הפינוי אותן מגדיר עבורנו מזמין השירות, ובמידה והמטרה המוגדרת היא השבחת הנכס אנו מבצעים עבורו מכלול שלם של פעולות העוסקות בנושא".

מה הן אותן פעולות המיועדות לצורך השבחת הנכס?

"בין יתר הפעולות המיושמות על ידינו למטרות השבחת נכסים במסגרת הליכי הפינוי נכללים פעולות המיועדות לצורך שדרוג חלל המגורים. פעולות אלו כוללות בין היתר: ניקיון יסודי של דירת המגורים בגמר הליכי הפינוי, חיטוי יסודי ומקצועי של חדר הרחצה, כיורים, ברזים וקרמיקה בשטח הדירה, ביצוע עבודות פוליש והברקה של משטחי הריצוף בדירה, תיקון והחלפת בלאי במתקני הדירה השונים, סיוד וצבע למניעת הופעת סימני עובש ופטרת ופעולות נוספות המיושמות על ידינו בהתאם למצב הדירה בגמר עבודות הפינוי. כמו כן, עבודות הפינוי המתמקדות בהוצאת פריטי תכולה ישנים וחסרי שימוש משטח הדירה, מאפשרות לבעל הנכס ליהנות מחלל מגורים מאוורר יותר, דבר המקל עליו לבצע עבודות עיצוב פנים כאלו ואחרות לצורך שדרוג הדירה".

האם בכל עבודות פינוי המיושמת על ידי מומחה פינוי דירה ניתן למצוא את הפעולות אותן הזכרת?

"היקף הפעולות המיושמות על ידינו ב-מומחה פינוי דירה, נקבע בהתאם לצרכי הלקוח ומטרות הפינוי, כאשר כל אחת מהפעולות אותן הזכרתי הן פעולות הנכללות במסגרת מה שמכונה על ידינו כ-שירותים נלווים להליך הפינוי. שירותים אלו ניתנים למזמין השירות בתשלום סמלי ונוסף מעבר לתשלום בגין עבודות הפינוי וסילוק תכולה מיותרת משטח הדירה".

האם ניתן להשביח כל דירה באמצעות הליכי הפינוי והשירותים הנלווים המוצעים על ידיכם?

"בגדול, כל דירה בה אנו מבצעים הליך פינוי תכולה הופכת ברגע אחד לסביבת מגורים משודרגת ואיכותית יותר עבור בעליה. יחד עם זאת, חשוב לזכור שאנו מבצעים עבודות פינוי גם מדירות ישנות ומוזנחות ובהן קבלת תוצאות השדרוג של סביבת המגורים מושגות לאחר מאמצים רבים ופעולות רבות המיושמות על ידינו בשטח הדירה. בתחילת עבודות הפינוי אנו מבצעים הערכה כללית בנוגע לרמת השדרוג אותה ניתן להשיג באמצעות הליך הפינוי והשירותים הנלווים אליו, ובמידה ומזמין השירות מעוניין לשדרג את הנכס העומד לרשותו ולהשביחו, אנו נכנסים לפעולה ועושים ככל הניתן על מנת להעמיד לרשות מזמין השירות את סביבת המגורים המשודרגת ביותר".
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו