שירותי פינוי לבתי אבות

שי שירות פינוי לבתי אבות 

קשישים רבים מעדיפים כיום לשקול מעבר לבתי אבות או למוסדות של דיור מוגן. עם עזיבתם של הילדים את הבית ועקב תהליכי זקנה שמביאים לא אחת לידי פגיעה ברמת התפקוד היומיומי. מעבר לבית אבות טומן בחובו לא מעט יתרונות בכמה וכמה מישורים. ראשית בבית האבות מקבלים הדיירים השגחה רפואית צמודה מטעם צוות המטפלים, האחיות והרופאים, ומעבר לכך הסביבה מספקת מענה הולם עבור צרכים חברתיים ומאפשרת לדיירים להכיר אנשים חדשים בני גילם.

פינוי הדירה הקודמת בשל המעבר לבית אבות

כיום בתי אבות ומוסדות שונים לדיור מוגן מציעים סביבה דינאמית המתאפיינת בפעילויות שונות ומגוונות, חוגים בתחומי עניין רחבים, ערבי הווי ובידור הרצאות ועוד. לצד המעבר לבית אבות חשוב גם להתייחס לפן הטכני שבא לידי ביטוי ראשית בפינויה של הדירה הקודמת בה נהגו להתגורר הקשישים. שירותי פינוי עקב מעבר לבית אבות נדרשים לעתים על מנת לאפשר ליורשי הדירה של קרובי המשפחה למכור אותה בעתיד או להשכירה. מעבר לכך ישנו צורך בהובלת החפצים, בהם מעוניינים להחזיק הדיירים החדשים בבתי האבות.

חברות לפינוי דירות- רקע כללי

כיום ניתן למצוא כמות בלתי מבוטלת של חברות שונות בתחום של פינוי דירות. שירותי פינוי אלו יכולים לסייע בצורה ניכרת הן לישיש והן לבני המשפחה שנדרשים לפנות את תכולת הדירה בצורה יעילה ומקצועית. צוותי הפינוי מתחילים את מלאכתם בפגישה ראשונית עם הישיש על מנת לבחון את סוג וכמות התכולה הנדרשת לפינוי בכדי להעניק הצעת מחיר הולמת וסבירה. תמחור השירות הינו פועל יוצא של שנות ניסיון רבות בתחום, במידה כמובן ומדובר בחברת פינוי אמינה ומקצועית.

לפי מה מחושבות הצעות מחיר במסגרת שירותי פינוי דירות

הצעות המחיר הניתנות על ידי החברה נקבעות בהתאם לסדר הגודל של עבודת הפינוי הנדרשת בדירה, פחות השווי של הציוד והחפצים שנמצאים בדירה. מכיוון שהחישוב נעשה לעתים בצורה הזו, יכול להיווצר מצב בו, בעלי הדירה הנדרשת לפינוי לא יחויבו כלל בתשלום על שירותי הפינוי. ישנן גם חברות פינוי המציעות את שירותיהן לגמרי בחינם, אך בתמורה לקבלתו של הציוד המפונה אשר איננו נדרש עוד לישיש או לבני משפחתו. רצוי מאד לברר את כל הגורמים הללו טרם הזמנת שירותי פינוי מחברה כזו ולא אחרת.

האם חיוני להשכיר שירותי פינוי עקב מעבר לבית אבות ומדוע?

השאלה הנשאלת היא מדוע בכלל נעדיף להשכיר את שירותיהן של חברות פינוי דירות במסגרת מעבר לבית אבות? אז ראשית נאמר שהתשובה לכך כוללת סיבות רבות ומגוונות, עליהן נפרט בשורות הבאות. הסיבה הראשונה היא ברורה מאליה ונעוצה בכך שהישיש אשר עומד לקראת מעבר לבית אבות, עקב גילו ויכולותיו המוגבלות ברמה הפיזית, לא יוכל לבצע בכוחות עצמו את הפינוי. מעבר לקשיים ברמה הפיזית, יכולים גם להתעורר בעיות ברמה הנפשית עקב היעדר יכולת לוותר על לא מעט חפצים יקרי ערך.

שירותי פינוי דירות עבור אוכלוסיית גיל הזהב- יתרונות

קשיים אלו עשויים להאריך בצורה משמעותית את תהליך הפינוי. אם ובני משפחתו של הישיש יכולים לסייע לו בארגון תכולת הדירה לקראת המעבר, מה טוב, אמנם לא תמיד מסוגלים בני המשפחה להעניק סיוע זה מפאת קוצר של זמן או נסיבות אחרות. שירותי פינוי דירות מחויבים לא רק בהעברת התכולה אל היעד הדש, אלא גם במיון וסידור החפצים, אריזתם, פריקתם וחשוב מכל ניקיון הדירה לאחר שהושלם הפינוי. חברות פינוי מובילות את הציוד הבלתי שמיש לאתרי פסולת מורשים על פי חוק, מה שלא תמיד ידוע לכלל הציבור הרחב.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו