שאלות ותשובות על פינוי רהיטים

כל התשובות על פינוי רהיטים 

חברת צוות פינוי דירה היא מהחברות המובילות בענף הפינוי מדירות, מחסנים, חצרות ומקלטים. החברה זוכה למוניטין גבוה וידועה בזכות השירות המקצועי והאדיב, וכמובן בזכות המחירים ההוגנים והמשתלמים. החברה מספקת מגוון שירותי פינוי, ביניהם פינוי רהיטים מדירות, מחצרות, ממחסנים וכיוצא בזה. פינוי רהיטים דורש ניסיון וידע רב ויש להיעזר בכלי עבודה ורק צוות מקצועי בעל כוח פיסי רב יוכל לבצע את המשימה, וזאת ללא נזק לרכוש צד שלישי וללא הפרעה לשכנים.

כיצד אתם מפנים רהיטים מהדירה?

חברת צוות פינוי דירה מתמחה בפינוי כל סוגי הרהיטים מדירות. צוות החברה מקצועי ומנוסה בתחומו וברשותנו כל הציוד הנדרש לפינוי רהיטים וחפצים שונים. לאחר יצירת הקשר נתאם עמכם פגישה בדירה, ללא התחייבות מצדכם, על מנת לבדוק איזה רהיטים ברצונכם לפנות ומהם דרכי הגישה האפשריות לפינוי. ביום הפינוי נגיע עם הציוד הנדרש כמו כלי עבודה, מנוף או כל ציוד אחר ונדאג לפנות את הרהיטים לרחוב ומשם באמצעות מכולה או משאית פינוי נפנה את הרהיטים לאתר אשפה מורשה או נעביר את הרהיטים לתרומה.

האם ניתן לפנות רהיטים לרחוב?

על פי התקנות וחוקי העזר העירוניים אין להשליך רהיטים לרחוב אלא יש לפנותם לאתרי אשפה מורשים. אין טעם להסתכן בקנס גבוה ולכן חשוב לפנות לחברה שלנו ואנו נדאג לפינוי מהיר וייעל של הרהיטים מביתכם ומשם לאתרי אשפה מורשים, כנדרש בחוק.

איזה ציוד נדרש לפינוי רהיטים?

במידה ולא ניתן לפנות את הרהיטים מהדירה בגלל מפתן דלת צר, חדר מדרגות צר או מעלית קטנה עלינו לפרק את הרהיטים באמצעות כלי עבודה כמו מברגות, פטישים, לומים וכדומה. יש מקרים בהם נפנה את הרהיטים דרך המרפסת, הגג או החלון הגדול באמצעות מנוף ייעודי.

כמה זמן לוקח לפנות רהיטים ישנים מהדירה שלי?

פינוי רהיטים אורך כשעה ועד מספר שעות, בהתאם לכמות וסוג הרהיטים שיש לפנות. במידה וניתן לפנות את הרהיטים בקלות באמצעות מעלית וללא צורך בפירוקם הרי זמן הפינוי מתקצר.

האם ניתן לתרום את הרהיטים מהדירה?

חברת צוות פינוי דירה משתפת פעולה מזה שנים ארוכות עם מגוון עמותות וארגוני צדקה למשפחות נזקקות וארגונים נוספים. במקרים מסוימים אנו דואגים להעביר רהיטים במצב טוב כתרומה ונשמח לייעץ לכם בנושא במהלך הפגישה עם נציג מטעם החברה.

האם יש לפרק את הרהיטים לפני הפינוי?

במידה ונגלה כי לא ניתן לפנות את הרהיטים הגדולים בגלל משקלם או מידותיהם דרך סף דלת הכניסה או בגלל חדר מדרגות צר במיוחד הרי ניאלץ לפרק את הרהיטים בדירה לגורמים וכך נפנה אותם במהירות וביעילות. במידת הצורך ולאחר בדיקה של נציג החברה בדירתכם נוכל להמליץ גם על פינוי באמצעות מנוף ייעודי דרך המרפסת או דרך חלון גדול הפונה לרחוב.

האם אתם מפנים רהיטים ישנים ממקלטים וממחסנים?

אנו מציעים פינוי רהיטים מדירות, ממחסנים, ממקלטים וגם מחצרות הבתים. יש לנו ניסיון עשיר בכל סוגי פינוי הרהיטים ונשמח לספק לכם שירות מעולה, מקצועי ואדיב, לשביעות רצונכם המלאה, ותוך התחייבות לזמני ביצוע מהירים, עמידה בלוחות זמנים וכמובן מחירים משתלמים.

האם אתם מציעים פינוי רהיטים בחינם?

יש מקרים בהם נשמח להציע לכם פינוי רהיטים בחינם אך שירות זה יסופק רק לאחר בדיקה מקצועית בפגישת הייעוץ עם נציג מטעם החברה. פינוי רהיטים בחינם יתאפשר רק אם יש ערך ושווי שוק לרהיטים שעלינו לפנות ובמידה ואנו יכולים למכור אותם בשוק ולכסות את עלות הפינוי של הרהיטים מדירתכם.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו דילוג לתוכן