שאלות ותשובות על פינוי ירושה

כל מה שרציתם לדעת על פינוי ירושות 

חברת צוות פינוי דירה מציעה מעטפת שירותים כוללת ומקיפה בתחום הפינוי מדירות, לרבות פינוי דירות שנתקבלו בירושה. צוות החברה מכיר את התחום לעומקו וידע כי במקרים רבים מתקשים היורשים לפנות בעצמם את הדירה המעלה זיכרונות ונשכחות ומלווה ברגשות עמוקים. לפני פינוי דירת ירושה מתכולתה מבקר נציג מטעם החברה בדירה יחד עם היורשים על מנת לייעץ ולבדוק את העבודה הנדרשת.

מה עושים עם חפצים בעלי ערך הנמצאים בדירת הירושה?

חברת צוות פינוי דירה זוכה למוניטין גבוה בענף לאור ניסיונה העשיר בתחום הפינוי מדירות, לרבות פינוי ירושות וצוות החברה אשר מגיע לדירה ביום הפינוי מבצע מיון מהיר ויעיל על מנת להפריד בין פסולת וחפצים ללא ערך וללא שימוש לבין חפצים בעלי ערך אותם נעביר אליכם בתום הפינוי.

כמה זמן לוקח לבצע פינוי ירושה?

משך הזמן של פינוי ירושה משתנה בכל פרויקט בהתאם לכמות התכולה בדירה שירשתם שיש לפנות ולפי פרמטרים כמו גודל הדירה, כמות וסוג החפצים, מיקום וגובה הדירה בבניין, מספר אנשי הצוות ועוד. לרוב, אנו משלימים את מלאכת הפינוי תוך מספר שעות ובמקרים מסוימים, בעיקר כאשר יש לבצע ניקיון יסודי ושיפוצים קלים, העבודה יכולה להתארך ליומיים או יותר.

מה עושים עם החפצים בדירה?

לאחר מיון החפצים והחלטה משותפת עמכם האם לפנות את כל הדירה או להותיר בה חפצים שימושיים כמו רהיטים ומוצרי חשמל תקינים כך שתוכלו להשכיר את הדירה כדירה מרוהטת או לעבור לגור בה, נפנה את החפצים והפסולת מכולה אותה נציב בחוץ. פסולת וחפצים במצב רעוע נדאג לפנות לאתרי אשפה מורשים ולמפעלי מיחזור בעוד חפצים כמו בגדים טובים, מוצרי חשמל, רהיטים, חפצי נוי וכדומה נמכור הלאה בשוק או נעביר לארגוני ולעמותות צדקה לנזקקים.

האם אתם מציעים פינוי ירושה בחינם?

במקרים מסוימים נציע שירות פינוי ירושה בחינם, לאחר בדיקה מקצועית של נציג מטעם החברה. הבדיקה נערכת ללא תשלום וללא כל התחייבות מצדכם ובמידה ונמצא חפצים בעלי ערך כך שהשווי שלהם מכסה את עלות הפינוי נשמח להציע לכם שירות חינם לפינוי הדירה שירשתם.

מה כולל השירות של פינוי ירושה?

שירות פינוי ירושה מורכב ממיון החפצים בדירה והכנתם לקראת הפינוי, פינוי מהיר ויעיל של החפצים לרחוב והעמסתם למכולה שנביא מבעוד מועד, ניקיון יסודי עם חומרים איכותיים ובהתאם לחוזה שנחתום ולפי בקשתכם אנו מסוגלים לבצע גם חיטוי, הדברה ושיפוצים קלים.

האם שירות פינוי ירושה יעלה את ערך הנכס שירשתי?

חשוב לדעת כי פינוי דירת ירושה מחפצים ישנים ומפסולת שנערמה לאורך השנים בעקבות הקושי של המבוגרים לנקות ולתחזק את הבית וכן ניקיון מקצועי ויסודי יעלה את ערך הנכס בשוק כאשר תציגו את הדירה לפני קונים פוטנציאליים.

האם ניתן לעבור לגור בדירה אחרי הפינוי?

חברת צוות פינוי דירה מציע שירות יסודי של פינוי ירושה הכולל פינוי כל החפצים הישנים והפסולת, במידת הצורך פינוי כל תכולת הדירה, כך שתקבלו דירה נקייה מחפצים לאחר שנבצע בה ניקיון יסודי ומקצועי עם חומרי ניקיון איכותיים. בנוסף, אנו מציעים שיפוצים קלים וחיטוי כך שלאחר השלמת העבודה תוכלו לעבור לגור בדירה או להשכיר אותה.

לאן משליכים פסולת וחפצים ישנים לאחר פינוי ירושה?

על פי חוקי העזר של רוב הרשויות המקומיות בארץ לא ניתן להשליך חפצים ופסולת לרחוב אלא יש לפנותם לאתרי אשפה מורשים, בהתאם להנחיות. אנו מפנים את הפסולת והחפצים לאתרי אשפה ולמפעלי מיחזור וחפצים שמישים נעביר כתרומה לעמותות או נמכור הלאה לשווקים כמו שוק הפשפשים ומקומות נוספים.

 

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו