שאלות ותשובות על פינוי חפצים

כל מה שרציתם לדעת על פינוי חפצים

חברת צוות פינוי דירה פועלת באזורים רבים בארץ ומציעה שירות מקצועי ויעיל תוך התחייבות ללוחות זמנים. החברה בעלת ניסיון רב בתחום פינוי דירות וחפצים ובין שירותיה הרבים היא מציע פינוי חפצים מדירות, ממחסנים, ממקלטים ומחצרות הבתים. השירות מיועד ללקוחות מכל המגזרים, לרבות לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. חברת צוות פינוי דירה זוכה למוניטין גבוה בענף הפינוי מדירות וברשותה כל הציוד הנדרש לפינוי חפצים מהיר וללא עיכובים מיותרים. צוות החברה מנוסה ועובד בהתאם לכללי הבטיחות בעבודה וללא הפרעה לשכנים ולעוברי אורח. החברה מתחייבת לשירות ברמה הגבוהה ביותר ולמחירים נוחים והוגנים.

איזה כלים נדרשים לפינוי חפצים?

פינוי חפצים מדירות, ממחסנים וממקלטים או מחצרות הבתים דורש ציוד מתקדם וכלי עבודה מקצועיים כמו מברגות, פטישונים, לומים וציוד הובלה. יש מקרים בהם ניתן לפנות חפצים רק מהגג או ממרפסת הבית ולכן החברה מגיעה עם מנוף ייעודי. כמו כן, נדרש ציוד מגן על מנת לשמור על בטיחות הצוות וברשותנו כל הציוד הנדרש לכל משימה ופרויקט של פינוי חפצים, מורכב ככל שיהיה.

מתי מומלץ לפנות לחברה מקצועית לפינוי חפצים?

יש מגוון סיבות מדוע ומתי יש לפנות לחברת צוות פינוי דירה. למעשה, בכל מקרה בו אתם מעוניינים לפנות חפץ אחד או הרבה חפצים מהדירה או מכל נכס אחר הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר ונדאג להגיע בהקדם.

היכן משליכים את החפצים שמפנים מהדירה?

צוות פינוי דירה מחויב לתקנות ולחוקי העזר העירוניים של הרשות המקומית בה אתם מתגוררים והחברה מקפידה על חוקי המשרד להגנת הסביבה בכל הנוגע להשלכת פסולת. החברה מפנה את החפצים לרוחב ומשם אוספת אותם לאחר מיון באמצעות מכולה או רכבי הובלה ייעודיים לאתרי אשפה מורשים, למפעלי המיחזור השונים או לאתר של החברה בו ממיינים את החפצים.

למי מיועד שירות פינוי חפצים?

שירות פינוי חפצים מתאים ללקוחות פרטיים, לקוחות עסקיים ולקוחות מוסדיים. לקוחות רבים אינם מסוגלים לפנות חפצים כבדים מדירתם או מהמחסן או החצר ולכן הם פונים לשירות מקצועי ומתקדם המאפשר להם להשליך את החפצים המיותרים מביתם או מהמבנה ללא חשש מקנס של פקחי הרשות המקומית בעקבות השלכת חפצים לרחוב ותוך התחשבות בנושא איכות הסביבה.

איזה חפצים אתם מפנים?

צוות פינוי דירה מפנה את כל סוגי החפצים, לרבות פסולת בניין, רהיטים ישנים, מוצרי חשמל מקולקלים וכבדים, גזם, גרוטאות, עיתונים, בגדים ישנים ועוד. החברה מפנה את כל החפצים לאחר מיון ופינוי מהיר מהנכס שלכם ובמידת הצורך תבצע ניקיון ושירותים נוספים.

האם אתם מפנים חפצים גם מחצרות?

שירות פינוי חפצים של חברת צוות פינוי דירה כולל פינוי חפצים מחצרות בתים פרטים ומחצרות של בניינים משותפים או מחצרות העסק. ברשותנו כל הציוד הנדרש לפינוי חפצים קטנים, גדולים, קלים וכבדים.

האם ניתן להזמין פינוי שני חפצים בלבד מהדירה?

החברה מציעה את שירותיה לכל סוגי הלקוחות וניתן להזמין שירותי פינוי של חפץ אחד, שני חפצים או כל החפצים מהנכס. בשיחת הטלפון נשאל אתכם איזה חפצים הנכם מעוניינים לפנות ולרוב יגיע אליכם נציג מטעם החברה על מנת לבדוק את העבודה הנדרשת, להכין את הציוד הנדרש לפינוי ולהגיש לכם הצעת מחיר במקום עם התחייבות למחירים משתלמים.

האם ניתן להזמין שירות פינוי חפצים ממחסן או מקלט?

חברת צוות פינוי דירה מציעה מעטפת שירותים רחבה הכוללת פינוי חפצים ממקלטים וממחסנים. צוות החברה יגיע עם ציוד מקצועי על מנת לפנות את החפצים שהנכם מעוניינים להשליך וכך תוכלו לפנות מקום אחסון במחסן ולפנות מהמקלט שנועד לשעת חירום את החפצים המיותרים.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו