שאלות ותשובות על פינוי אספנות כפייתית

שי עונה כל מה שקשור לאספנות כפייתית 

חברת צוות פינוי דירה מתמחה בכל שירותי הפינוי מדירות ומציעה פתרון איכותי ומתקדם לפינוי אספנות כפייתית. אנו נתקלים מדי פעם בבעיות שאספנות כפייתית גורמת לדיירי הבית או לאספן הכפייתי המתגורר לבדו וברשותנו כל הידע והניסיון כיצד לפנות פריטי אספנות כפייתית כמו עיתונים ומגזינים, מפיות, בקבוקים ועוד, תוך התחשבות ברגישותו הגבוהה של האספן הכפייתי ותוך שילובו ושילוב בני משפחתו התומכים, במידת האפשר, במהלך הפינוי של החפצים הרבים. אספנות כפייתית היא בעיה נפשית ולמרות שהאספן מודע לרוב לבעיה הוא אינו יכול להשליך את החפצים הרבים שאסף לאורך זמן. לאחר זמן הדירה הופכת למחסן והאספן ובני משפחתו עלולים לסבול מתאני מחייה בלתי אפשריים, ממחלות וממפגעי ריח רע.

כיצד מפנים דירה של אספן כפייתי?

חברת צוות פינוי דירה שולחת לאחר פנייתכם נציג מקצועי מטעמה על מנת לבדוק את דירת האספן הכפייתי ולייעץ לבני המשפחה או למזמין העבודה כיצד ניתן לבצע את העבודה במהירות וביעילות, לעיתים בנוכחות האספן הכפייתי ולעיתים ללא. הנציג מטעמנו בודק כמה אנשי צוות יש לשלוח, מהן דרכי הגישה לדירה ואיזה ציוד נדרש לפינוי. ביום הפינוי מבצעים מיון מהיר הכולל אריזה בשקים חזקים ואטומים או בקרטונים ומפנים במהירות את החפצים והפסולת למכולה הניצבת בחוץ. בסיום העבודה מבצעים ניקיון יסודי וחיטוי במידת הצורך ומפנים את המכולה מהמקום.

האם האספן הכפייתי משתתף במהלך הפינוי?

בהתאם למצבו הנפשי של האספן הכפייתי ומידת נכונותו לשיתוף פעולה עם צוות החברה ובני המשפחה יכול האספן להשתתף בפינוי ולאשר לצוות איזה חפצים להשליך. במהלך הפינוי מעניקים תמיכה נפשית לאספן הכפייתי מתוך הבנה כי הוא מתקשה להיפרד מהחפצים הרבים אותם אסף לאורך זמן.

מהן הסכנות של אספנות כפייתית?

אספנות כפייתית יכולה להתחיל כבר מגיל צעיר אך אם השנים התופעה מתרחבת והאספן אוסף ללא הבחנה גם פריטים ללא צורך, כמו בקבוקי פלסטיק וזכוכית, פחיות, קופסאות קרטון, עיתונים ישנים מפחי האשפה ועוד. פריטי האספנות מעלים אבק והדיירים עלולים לסבול מקשיי נשימה וממחלות שונות ומזיהומים בעקבות התפתחות חיידקים וקרדית האבק. במהלך הניסיונות לנקות את הבית נרטבים קרטונים בהם האספן אוגר את חפציו ואלה מעלים עובש וריח בלתי נסבל למגורים. בנוסף, דיירי המשפחה עלולים לסבול מניכור חברתי והם חוששים להזמין לביתם חברים ובני משפחה בגלל מראה הבית.

כיצד אתם מפנים חפצים של אספן כפייתי?

חברת צוות פינוי דירה פועל במיומנות גבוהה ומבצע מיון יעיל של החפצים בדירה, מאגד אותם לפי חומרי גלם ופעול במהירות לפינוי החפצים והפסולת למכולה הניצבת בחוץ או למשאית הפינוי. בסיום העבודה מבצע הצוות ניקיון יסודי ומפנה את המכולה מהרחוב כך שהאספן לא יחזיר את חפציו האהובים לביתו.

לאן משליכים את פריטי האספנות הכפייתית?

את פריטי האספנות ממיינים וחלקם מושלכים לאתר אשפה מורשה של הרשות המקומית בעוד אוספי עיתונים או בקבוקים מפנים למפעלי המיחזור. את פריטי האספנות לא משליכים ברחוב אלא מפנים באמצעות מכולה של החברה.

כיצד ניתן להתמודד עם אחד מדיירי הבית שהפך לאספן כפייתי?

חשוב לפנות לייעוץ מקצועי ולתמוך רגשית באספן הכפייתי. מומלץ להקצות בדירה מקום לאוספים, כמו חדר מסוים, ובכל פעם שהמקום מתמלא להזמין אותנו או להשליך חפצים ישנים, עדיף הרחק מקרבת הבית.

מי מזמין שירות פינוי אספנות כפייתית?

שירות פינוי אספנות כפייתית מיועד לבני משפחה שאחד מהם הוא אספן כפייתי וכן למוסדות הרווחה המוזעקות לטפל באספן כפייתי ובמטרד התברואתי שהוא גורם לשכנים.

כמה זמן לוקח לפנות אספנות כפייתית?

פינוי אספנות כפייתית אורך לרוב מספר שעות אך ככל שיש יותר פריטים לפנות ורמת ההזנחה בדירה קשה יותר כך עלול להתארך הפינוי. ניתן לבצע פינוי מהיר יותר במידה והאספן אינו בדירה ובתוך מספר שעות ניתן להשלים את העבודה.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו