שאלות ותשובות על פינוי אגרנות כפייתית

שי עונה לכם על כל השאלות 

חברת צוות פינוי דירה נחשבת למובילה בתחום פינוי אגרנות כפייתית. לחברה ניסיון עשיר בתחום הפינוי מדירות של אגרנים כפייתיים ואנו פועלים ברגישות ותוך התחשבות מלאה ברגשות האגרן הכפייתי וצרכי בני משפחתו והסביבה. אנו מציעים שירות ללקוחות פרטיים שאחד מבני משפחתם סובל מאגרנות כפייתית והשירות ניתן גם לרשויות מקומיות המבקשות לפנות חפצים מדירה של אגרן כפייתי בגלל תלונות של שכנים על מפגעי ריח ותברואה. לחברה כל הציוד הנדרש לפינוי חפצים ופסולת שהאגרן הכפייתי אוגר לאורך השנים ואנו מציעים שירות מהיר ויעיל במחירים משתלמים והוגנים.

מהם התסמינים של אגרן כפייתי?

אגרנות כפייתית נחשבת למחלה נפשית מוכרת ושכיחה ותסמיניה מתחילים לעיתים כבר בגיל צעיר כאשר אדם אוגר חפצים וממאן להשליכם. ככל שמתבגרים עלולה המחלה להתגבר והאגרן הכפייתי מתחיל לאסוף לא רק חפצים חדשים ושימושיים אלא גם חפצים מפחי האשפה ומהרחוב. עם הזמן הוא עלול לסרב לקבל אורחים מכיוון שהוא חושש כי החפצים היקרים ללבו יילקחו ממנו ודירתו מאופיינת בריבוי חפצים ופסולת עד כדי חוסר יכולת לגור במקום.

כיצד להתמודד עם אגרנות כפייתית?

על מנת להתמודד עם אגרנות כפייתית חשוב לפנות לייעוץ מקצועי הניתן לרוב על ידי פסיכולוג וצוות הרווחה ברשות המקומית. בני המשפחה חייבים לגלות רגישות והבנה למצבו של האגרן הכפייתי וכאשר מזמינים חברת פינוי דירה יש לפנות רק לחברה מקצועית ומנוסה בתחום כמו צוות פינוי דירה. לחברה ניסיון רב בפינוי אגרנות כפייתית בנוכחות האגרן ובני משפחתו או ללא.

מהו הציוד הנדרש לפינוי אגרנות כפייתית?

צוות פינוי דירה מתמחה בפינוי אגרנות כפייתית ומגיע למקום עם כל הציוד הנדרש לפינוי דירה מהיר ויעיל, לרבות ציוד מגן כמו אוברול, כפפות עמידות ובמידת הצורך גם מסיכות. חשוב לדעת כי ללא פינוי הדירה של האגרן הכפייתי עלולים להצטבר פסולת, אשפה וחפצים רבים שעם הזמן מתקלקלים והופכים למפגע בריאותי מסוכן ולבית מחייה לחיידקים מסוכנים ולמיני מכרסמים וזוחלים ארסיים.

האם כל החברות מציעות שירות פינוי אגרנות כפייתית?

חברת צוות פינוי דירה היא בין החברות היחידות שמתמחה בפינוי דירות של אגרנים כפייתיים ולצוות החברה ניסיון עשיר בתחום והוא פועל ברגישות גבוהה מתוך הכרה במצוקה הנפשית של האגרן.

לאן משליכים את הפסולת מדירתו של האגרן הכפייתי?

את החפצים והפסולת שמפנים מדירת אגרנות כפייתית יש למיין במהירות וביעילות בדירה ולאחר מכן משליכים אותם למכולה המוצבת בבוקר. את המכולה מפנים באותו היום אחרת האגרן הכפייתי עלול לקחת את חפציו חזרה לביתו.

מה כולל שירות לפינוי אגרנות כפייתית?

צוות פינוי דירה מציע מעטפת שירותים רחבה בתחום פינוי אגרנות כפייתית והשירות כולל מיון חפצים ופסולת בדירה, אריזת הפסולת המסוכנת בשקים חזקים ואטומים, פינוי מהיר ויעיל ללא הפרעה לשכנים וללא רעש, השלכת הפסולת והחפצים למכולה או למשאית פינוי ובסיום העבודה מבצע הצוות המקצועי ניקיון יסודי ובמידת הצורך חיטוי של הכלים הסניטריים, חדרי האמבטיה והשירותים וחיטוי בארונות האחסון בחדרים ובמטבח. כמו כן, ניתן להוסיף לשירות הדברה וצביעה מחדש של הקירות.

האם האגרן הכפייתי לוקח חלק בפינוי הדירה?

ניתן ולעיתים רצוי לשלב במהלך הפינוי את האגרן הכפייתי ובני משפחתו על מנת לבצע את הפינוי בהסכמתו של האגרן הכפייתי כך שלא ירגיש מאוים ויקבל חיזוק רגשי מבני משפחתו או מהצוות הטיפולי.

כמה זמן אורך הליך פינוי דירת אגרנות כפייתית?

פינוי אגרנות כפייתית אורך מספר שעות, בהתאם לכמות החפצים והפסולת שיש להשליך ושירותים נוספים האורכים זמן כמו חיטוי מקצועי ויסודי והדברה. נציג מטעם החברה יגיע לפני העבודה על מנת לייעץ ולבדוק כמה אנשי צוות לשלוח ואיזה ציוד נדרש וכך יוכל לספק לכם במקום תשובה לגבי הזמן הנדרש לפינוי מקצועי ואיכותי.

')} אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו