קשה לתפקד במטבח? עומס של כלים מיותרים? – כמה טיפים מועילים

כמה פעמים ראיתם כי המטבח מלא בכלים מיותרים שלא הבנתם מה בדיוק ולמה הם שוכבים במגירות ובארונות..

יש תמיד צורך מדי פעם לפנות את הכלים מדי פעם בכמה זמן על מנת  לעשות סדר שיקל עלינו את העבודה במקום הכי עסוק בבית. קשה מאוד להתנהל כשאין סדר במטבח. לרוב, הרבה אנשים מבוגרים אוגרים כלי מטבח ומחזיקים בהם במשך שנים "כי הם במצב טוב" למרות שהם יצאו מזמן מהאופנה… חוב לברר בכל פעם ולעשות מיון בדירות של בני משפחה מבוגרים על מנת לבדוק אם אין כלים מיותרים. כדאי כי תתייעצו עם מי שנמצא במטבח ומבשל שם רוב שעות היום. אילו כלים הוא מעוניין לזרוק ואיזה חפצים מכלי המטבח ישאיר לעצמו.

מטבח נעים נקי ומרווח יותר..

כשהמטבח נקי ומרווח הרבה יותר קל ונעים לעבוד בו. אין ספק כי ניקיון ובדר משפיעים על כושר הריכוז של כל אחד ואחת מאתנו. פינוי והפטורות מחפצים זה שינוי מבורך, לא רק במטבח אלא גם בשאר המקומות בבית במיוחד ארון הבגדים שיש בו ערמות גבוהות של בגדים שתמיד צריך למסור או לזרוק. אם יש כלי מטבח נדירים של סבתא שכבר איננה בחיים ואתם מעוניינים לשמור בחרו כלי או שניים  מקסימום. גם מקומות קפה ישנות שאין להן שימוש והן סתם יושבות על השיש, כדאי למסור אותן או לזרוק אותן במידה והן לא עובדות. חברות פינוי דירה קשה למצוא היום, יש חברות שהן בעלות מוניטין ומפורסמות יותר כמו חברת שי פינוי דירה המתמחה בפינוי חפצים ותכולה מדירות כמו פינוי ירושה או פינוי בתים ודירות. אם יש כלי בית שהם במצב טוב יחסית, תוכלו לתרום לאנשים נזקקים שבאמת יסמכו אם תתנו להם כלי מטבח וחפצים אחרים כמו בגדים משומשים מצב טוב, או צעצועים ומשחקים , כי ברגע שתבצעו את פינוי הדירה תמצאו המון חפצים במצב טוב שתוכלו למסור בשמחה למי שאכן יעשה בהם שימוש.

אם אספתם כבר את כלי המטבח בעצמכם

 כדאי כי תשאלו במקרה ויש זוגות צעירים המעוניינים בכלי בית או שכנים וחברים אחרים. אם תאספו את כלי הבית ייתכן ומי שיגיע אליכם מהקרובים ימסור אותם לאנשים שזקוקים. כשאנו עושים סדר במטבח ומפנים כלים, קרוב לוודאי שגם נלך לחלקים אחרים של הבית על מנת לפנות את התכולה שרק מפריעה ותופסת לנו מקום מיותר. במקרה זה עדיף כי נפנה רק לחברת פינוי דירות מקצועית שתוכל לבצע לנו את הפינוי מבלי שאנו נבצע מאמץ פיסי ונזיק לגופינו וגם הסדר והלוגיסטיקה ייעשו במהירות ויעילה. השירות של פינוי דירה ה]פך יעיל בהרבה תחומים אפילו במגזר העסקי כשחברות מעוניינות לפנות את המשרדים או את המפעלים , הם פשוט פונים לחברות פינוי דירות ומפעלים על מנת שיבצעו להם את העבודה כמו שצריך. מקרים כמו פינוי מדירות לאחר שריפה הוא תחום עדין ורגיש ורק חברות מיוחדות של פינוי יכולות להתעסק בסוג פינוי זה. פינוי הינו מורכב יותר ויש להשתמש באנשים מקצועיים שישפצו את הדירה כ מו קירות הבית והארונות. בזמן פינוי זה, אסור לבני הבית להיות במקום עד לאחר הפינוי משום שישנה סכנה של גזים רעילים שנגרמו כתוצאה מהשריפה והם מסוכנים לנשימה.  אנשי צוות פינוי דירה,  לובשים מסכות מיוחדות על מנת לא לספוג את הגזים הרעילים. הפינוי הינו מורכב מיותר, כי החברה מנסה להציל לק מהרהיטים שנשארו ומארונות המטבח על מנת לנסות להחזיר את הדיר שנשרפה למצבה הקודם.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו