קיבלתי דירת אגרנות כפייתית בירושה – מה עושים?

מה עושים עם דירת אגרנות? 

ירשתם דירת אגרנות ישנה ועמוסה בפריטי תכולת אגרנות מיותרים אשר אינם נחוצים לכם? זה הזמן לדעת הכול על הליכי פינוי דירות ירושה ודירות אגרנות כפייתית.

דירות אגרנות הנמסרות בירושה הן דירות מגורים מוזנחות, מלוכלכות ועמוסות בפריטי תכולה רבים ומיותרים אשר אינם נחוצים ליורשים. במקרים אלו, חשוב לבצע פעולת פינוי דירת ירושה/אגרנות כפייתית במסגרתה נכללים השירותים הבאים:

  • מיון מקדים של תכולת האגרנות – בשלב זה, צוותי הפינוי הפועלים מטעם מרכז הסיוע לאגרנים כפייתיים, ממיינים עבורכם את כל תכולת הדירה וזאת על מנת שתוכלו לקבל החלטה סופית בנוגע לפריטים אותם תרצו לשמור לעצמכם ולפריטים המחייבים את פינויים משטח הדירה.
  • פינוי מקצועי ויסודי של כל תכולת האגרנות- בשלב זה מוציאים משטח הדירה את כל פריטי האגרנות המיותרים ומעבירים אותם בצורה מסודרת באמצעות מכולות פינוי לאתרי פסולת ומחזור המיועדים לצורך כך על פי חוקי העזר העירוניים.
  • חיטוי מקדים של סביבת המגורים – לאחר שהוצאו משטח הדירה כל פריטי האגרנות, ניתן להתפנות להליכי הניקוי, הארגון והסדר בשטח הדירה. הליכים אלו מתחילים בחיטוי מקדים של סביבת המגורים אשר נועד להרחיק את ריחות הצחנה העולים משטח הדירה.
  • חיטוי ושטיפה של כל מתקני הדירה- פעולת חיטוי יסודית ולאחריה שטיפה יסודית של מתקני הדירה כגון: משטחי ריצוף ושיש, אריחי קרמיקה, ברזים, כיורים, מקלחות, שירותים וכדומה.
  • סיוד קירות וצבע- פעולת סיוד ראשונית אשר נועדו להרחקת סימני וכתמי לכלוך, עובש ורטיבות מקירות הדירה ולאחר מכן צביעת הקירות בגוון המועדף על מזמין השירות.
  • שטיפה יסודית נוספת של שטח הדירה וזאת לצרכי הכנת הדירה לפעולות הארגון והסדר
  • פעולות ארגון וסדר הכוללות גם מספר פתרונות אחסון נאותים לפריטי התכולה אותם בחרתם לשמור לעצמכם

פעולות אלו ונוספות מותאמות למצבה התחזוקתי של כל דירת אגרנות בה מתבצעים הליכי הפינוי, כאשר בסוף התהליך תוכלו להעמיד לרשותכם סביבת מגורים נעימה, מאורגנת ונקייה. לאורך השנים, צוותי הפינוי של שי פינוי דירה  ביצעו מאות הליכי פינוי בשטח דירות ירושה ישנות ומוזנחות ובמאות דירות אגרנות כפייתית, ובכל אחד מהמקרים הם הצליחו להפוך סביבת מגורים מוזנחת לסביבת מגורים ראויה ומוצלחת.
Call Now Buttonהתקשרו לשי
התחלת שיחה
זקוקים לעזרה?
שלום, כאן שי שטיקגולד, איך אוכל לעזור לך? אני זמין לשיחה בווטסאפ.