צוות עובדים מנוסה מפנה עיזבונות ודירות מוזנחות

מומחה פינוי דירה מפנים עיזבונות ודירות

לא פעם אנשים עומדים אל מול מצב בו הם ירשו דירה עם סך תכולתה ועל כן הם מבקשים למכור אותה, אך ראשית עליהם להתמודד על כלל התכולה שהדירה מכילה. מכאן שמהר מאוד ניתן להבין שמדובר במשימה מסועפת, סבוכה ואף מאוד רגישה, וזאת כי לצד כמות גודלה של תכולה גם מעורבים לא מעט קשיים רגשיים. מה עושים? בוחרים בדרך הקלה – פונים אלינו!

מבקשים להכין את הדירה עבור מכירה?

 אנו מסייעים לכם לפנות את כלל התכולה שאינה רצויה, אנו מציעים לכם עזרה חשובה משלב מיון התכולה ועד שלב החזרת הדירה להיות מפונה ונקייה, כך כאשר אנחנו, "צוות פינוי דירה", נעזוב את המקום, אתם כבר תוכלו להתחיל להראות אותה לרוכשים פוטנציאליים ואף לקבל עליה את המחיר המרבי, וזאת כי אנחנו נדאג שהיא כבר תיראה במיטבה – מסוידת, מסודרת ונקייה.

במה הניסיון העשיר שלנו בא לידי ביטוי? התשובה מולכם!

 כאמור "צוות פינוי דירה" הנו צוות ייעודי עבור מגון נרחב של סוגי פינוי – כולל שירותי פינוי עיזבונות, שירותי פינוי פסולת, שירותי פינוי משרדים וכדומה, כאשר אין זה משנה מהו אופי התכולה, מה מצבה ואף מהו המיקום שלה. אי לכך לאורך השנים צברנו לא מעט ניסיון אשר לימד אותנו שהפינוי אומנם מהותי, אך לא בכך תמה המשימה. מכאן שאנו גם יודעים להציע לכם שירותי הדברה, שיפוץ וניקיון משלימים, ובהתאם לצורך גם שירותי סיוד  וחיטוי.

תשמחו לדעת לאן מפונה התכולה

כאשר אנו נקראים עבור שירותי פינוי ירושה, אנו מסייעים לכם בני המשפחה בשלב המיון, ולאחר שיש ערמה מוכנה עבור פינוי, אנו בוחנים בעין מקצועית מה ניתן להציל, כלומר מה ניתן לתרום. באופן שכזה גם הסביבה מרוויחה ואילו גם זכרו של בעלי התכולה זוכה ליחס מכבד- התכולה זוכה להזדמנות שנייה, כך שרק מנתון זה ניתן לקבל נחמה.

אלו שירותים משלימים אנו יודעים להציע?

ציינו שאנו ידועים להכין את הדירה עבור מכירה, ואילו עתה נפרט שבין היתר אנו יודעים לחטא ולהדביר את הדירה, יודעים לנקות אותה היטב – (כולל ניקוי שטיחים ומסילות של חלונות), יודעים להעניק שירותי סיוד ואף יודעים להעניק שירותי שיפוץ קלים. מכאן שבמקום לעבוד מול מגוון חברות, ניתן לקבל מענה איכותי עבור כל צורך וצורך – פשוט מאוד ע"י פנייה יחידה אלינו!

מדוע לא לפנות לבד אלא להיעזר בשירותנו?

חשוב מאוד לציין שגם תכולה רבה ניתן לפנות לבד, אך יש לציין שעבור כך יש לקחת כמה ימי חופש מהעבודה, יש למצוא מתנדבים מחיק המשפחה (כבר מקור לבעיות), יש למצוא משאית, יש לברר לגב חוקי העזר העירוניים, יש להבין בשווי של פרטים יד שנייה וכמובן שגם יש להכין את הגוף לקראת עבודה רבה. אי לכך אם מבקשים לבחור בדרך הקלה והאיכותית ביותר – גם אתם מוזמנים לפנות אלינו!אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו