פעם לפינויי דירות קראו אלטאזעכן

שירותי אלטאזעכן 

פינוי דירה על ידי חברה זו הגדרה של מגוון שירותים המוענקים על ידי בעלי מקצוע שעוסקים בתחומים שונים, פינוי דירה מתייחס לפינוי תכולה של דירה במצבים שונים המוענקים כשירות של פינוי דירה, הענף התפתח במיוחד בשנים האחרונות במיוחד והחברות השתכללו ואף מצוידות כיום במכשירים וציוד משוכלל לפינויים מורכבים במיוחד. מי מאתנו לא זוכר את מכונית של אלטעזכן, אותם אנשים שהיו צועקים ברחוב אלטעזכן והיו מפנים בדרך זאת מקררים ישנים, תנורים, ריהוט ישן , שטיחים ועוד. התקופה ההיא, בערך תחילת שנות השמונים, הייתה התקופה בה החלו לפנות דירות ומשם תחום פינוי דירה רק התפתח, בזמנו האלטעזכן הו משלמים עבור הפריטים סכום סמלי, הם היו מוכרים את המוצרים הללו לשווקים שמוכרים ציוד שונה מיד שנייה.

פעם שירות פינוי היה יותר חובבני

בזמנו, פינוי דירות מחפצים כדוגמת האלטעזאכן, היה יותר חובבני הם רק פינו בצורה חובבנית ציוד ישן מהבתים, במשך השנים אנו כבר הפסקנו לראות את אנשי האלטעזכן  ובמקומם קמו חברות רציניות של  פינוי דירות ובתים שהפכו את השירות למקצועי יותר. שירותי הפינוי היום הם במגוון תחומים. יש פינוי דירות במעבר או פינוי בעת השכרת נכס והכנתו לקראת השכרתו או מכירתו, פינוי ירושות, פינוי מאספנות כפייתית ועוד. התחום שלפינוי דירות התפתח גם בנושאים שונים ומורכבים  .כמו פינוי משריפות ועוד.

שירותי פינוי לקראת מעבר דירה

כשאנשים עוברים דירה, הם מפנים את תכולת דירתם ומוצאים כי יש המון דברים שצריכים לזרוק ולפנות,  ואת זה יכולה לבצע רק חברה לפינוי דירות, המיון ,העברת  החפצים לתרומות ולבסוף פינוי לאתרי פסולת מורשים . את הסיום של הפינוי, החברות בדרך כלל משלימות באמצעות חיטוי וניקוי הדירה. שירות זה, הינו מושלם עבור אנשים שאין להם זמן וידע להתעסק עם דבר כל כך מורכב. גם אנשים המפנים משרדים או חנויות ,פונים אל שירות זה. יש גם מוסדות ציבוריים העוברים מקום וזקוקים לפינוי, פינוי זה הוא הרבה יותר מורכב, שכן מדובר בהרבה ציוד שצריך להעביר וחברה לפינוי דירות ערוכה לכך.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו דילוג לתוכן