פינוי תכולת חנות מחפצים

שי פינוי תכולת חנות מחפצים

פינוי תכולת חנות מחפצים, דירות פרטיות, מחסנים, משרדים וכדומה היא בדיוק המומחיות שלנו! חברת שי פינוי דירה הינה חברה מקצועית ורבת ניסיון.

החברה מתמחה במתן עזרה בשלבי מיון התכולה השונה, (חלק נמסר לתרומה, חלק למחזור וחלק מובל למכולה מורשית), החברה מתמחה במתן שירותים משלימים כגון חיטוי וניקוי, פינוי של ציוד דירות ירושה, פינוי ציוד של אספנים כפייתיים, פינוי תכולה כבדה במיוחד וכדומה- כך שאם מבקשים לפנות תכולה אך לא רוצים להתעסק עם כך לבד, טוב להכיר את חברת שי פינוי דירה.

הגיע הזמן

הרבה פעמים חנות יכולה להיראות נהדר, אך יחד עם זאת היא מכילה לא מעט ציוד שכבר אינו רלוונטי ואין לו דורש. על כן מדוע אותם בעלי חנויות לא מפנים את אותו ציוד?

כיוון שהם לא יודעים להיכן ניתן לפנות אותו, חבל להם לזרוק ציוד שעוד עשוי להיות שימושי, בעלי העסק יודעים שהסחורה בעלת ערך כספי אך לא יודעים כיצד ניתן להרוויח מכך, אין להם כלי רכב מספיק גדול על מנת לפנות את הכול וכדומה- תירוצים לא חסרים- אך מעשי ייעול כן חסרים ופה חברתו של שי פינוי דירה נכנסת לתמונה ויוצרת את ההבדל, מפנה עבורכם ובאופן מקצועי!

יש פתרון!

בדיוק עבור כל אותם עסקים שצרכים שירותי פינוי תכולת חפצים מחנויות אך יחד עם זאת פשוט לא יודעים מאין ניתן להשיג עזרה, יש להכיר את חברת שי פינוי דירה. חברתו של שי יודעת לפנות כל סוג של תכולה  ולא רק לפנות את אותה סחורה אלא לעיתים היא גם מציעה לרכוש אותה.

מכאן שאם יש לכם חנות עם תכולה רבה שכבר אין בה צורך, אם יש לכם ציוד מיותר שאתם מבקשים למכור לא במסגרת החנות או פשוט לפנות אותה על מנת לאוורר את המקום, טוב להכיר חברה איכותית שיודעת לספק את העבודה על הצד הטוב ביותר ועוד באותו השבוע. כמו כן טוב לדעת שחברתו של שי מתנהלת באופן מקצועי ומכינה תוכנית פינוי אידאלית עבור כל מקרה ומקרה- כך ששביעות הלקוח מובטחת!אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו