לא זורקים כלום מהבית – שומרים הכל – מה עושים?

שי פינוי דירה 

פינוי תכולת דירה – כמה חפצים יש לכם בבית? אלו מוצרים משמשים אתכם ברמה יומיומית? מה קורה כאשר פריט בלה ויוצא מכלל שימוש? מרבית האנשים יענו שאת החפצים המקולקלים הם משליכים מהבית. זו אכן דרך החיים הנכונה בעידן שלנו. כל כך הרבה חפצים ופריטים משמשים אותנו, וכל פריט אשר אינו מביא עמו עוד תועלת אחת דתו להתפנות בהקדם האפשרי מהבית. אבל מול המצב הנורמטיבי אידיאלי הזה קיימת מציאות חיים כאובה בה אנשים מתמודדים עם הפרעה נפשית בתחום האגירה. אנשים אלו לא זורקים כלום מהבית – שומרים הכל – מה עושים?

פינוי תכולת דירה – ללמוד להשליך חפצים

אכן, לא כולם מסוגלים ליטול בידיהם חפץ ולהשליך אותו אחר כבוד לפח האשפה. אף אם מדובר על חפץ שבור או מפורק. אמנם זו יכולת חשובה ונחוצה עד מאוד, כיוון שכאשר מוצר יצא מכלל שימוש או מכשיר אינו תקין חובה לפנות אותו מהבית בהקדם האפשרי. אך מי שלא מסוגל עומד מול צומת בלתי עבירה. הוא יודע שזה חשוב וכדאי, הוא מודע לכך שהפריט מהווה גורם מפריע, אבל הוא אינו מצליח לבצע את הפעולה ולאזור כוחות כדי לבצע את הפעולה שנראית כה פשוטה.

עזרה מקצועית תפתור את הבעיה

בעיית האגרנות הכפייתית היא תופעה אשר מתבטאת באופנים שונים וברמות חומרה שונות. יש אנשים שנלחמים על כל חפץ וגרוטאה שברשותם, והם לא מסוגלים לאפשר לאף אחד לגעת בהם. לעומת זאת יש אנשים אשר אמנם להם עצמם קשה לפנות ולזרוק. אבל הם בהחלט מסוגלים לאפשר לאנשי מקצוע לעשות את המלאכה עבורם. עבור אנשים כאלו מציעים במרכז לסיוע לאגרנים כפייתיים שירות מקצועי של פינוי תכולת דירה. מדובר על שירות מקצועי אשר מתבצע בהתאם למצב הבית ועל פי רצונם והעדפותיהם של בעלי הבית.

פינוי תכולת דירה, פינוי גרוטאות ומוצרים שבורים

במקרים רבים פונים אל שי פינוי דירה  אנשים אשר אגרו חפצים רבים וקשה להם טכנית או רגשית לבצע את הפינוי. במקרים אלו מגיע הצוות של המרכז לביתו של הפונה, מתוך מטרה להגיש את העזרה הרצויה. פינו יסודי של כל הגרוטאות והחזרת הסדר על כנו.Call Now Buttonהתקשרו לשי
התחלת שיחה
זקוקים לעזרה?
שלום, כאן שי שטיקגולד, איך אוכל לעזור לך? אני זמין לשיחה בווטסאפ.